Buca Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Buca

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

Buca Arçelik beko Beyaz Eşya Servisleri

Buca Arçelik beko Beyaz Eşya Servisleri

Buca Arçelik Beyaz Eşya Servis Ustası

Servisimiz çok uzun yıllardır İzmir’de hizmet vermektedir. Bizden aldığınız hizmetten memnun kalacak olup başka herhangi bir servise ihtiyaç duymayacaksınız. Personelimiz işinde usta, tecrübeli, bilgili, ustalık belgesi olan kişilerdir. Aldığınız hizmeti güven rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Biz sizlere çalışırken aldığınız hizmette müşteriyi koruyan güvenli hizmet söz konusudur. Kaliteli olarak yaptığımız onarımlarda tekrar aynı arıza ile karşılaşmamaktasınız. Size bu hizmeti sunarken aynı zamanda uygun fiyat politikası benimseyerek cebinizi de düşünmekteyiz. En küçük ayrıntılara bile dikkat ettiğimizi bildirmek isteriz.  Gaziemir-Bayraklı Altus Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Buca Arçelik Beyaz Eşya Servisi Nerede

Çamaşır makinesi Teknik Servis, Bulaşık makinesi Teknik Servis, Buzdolabı Teknik Servis, Kombi Teknik Servis, Klima Teknik Servis olarak, ayrıca Televizyon Teknik Servisi, Kurutma Makinesi Teknik Servisi, Derin dondurucu Teknik Servis için de hizmet vermekteyiz.

Buca Arçelik Beyaz Eşya Servisleri

Ustalarımız ister ofis olsun, ister ev olsun çağırdığınız adrese gelerek teknik servis imkanı sunmaktadırlar. Yerinde tamir hizmeti verirken yedek parçaya ihtiyaç duyulursa servis araçlarımızdan bunları temin edebilmekteyiz. Yerinde tamir hizmeti sunmadığımız zaman ise, cihazınızı alarak atölyemize götürmekteyiz. Atölyede tamir edilen cihazınız en geç bir gün sonra aldığımız adrese teslim etmekteyiz. Atölyeye götürme işlemini ücretsiz olarak yapmaktayız.  Gaziemir-Bayraklı Regal Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Buca Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi

Dolap çeşitleri olarak, Reyon dolabı, Ticari buzdolabı, Sütlük,  Kola Dolabı, Pasta dolabı, Soğutma odası  için teknik servis imkanımız da bulunmaktadır. Cihazınızın markası ne olursa olsun ya da modeli ne olursa olsun ustalarımız tüm beyaz eşya tamiri için hizmet vermektedir. Tanıdıklarınız beyaz eşya tamir tavsiye diye size sorduklarında bizi önereceğinizden eminiz. Yaptığımız tamir işlerinde titizlikle davranarak, kendi cihazımız gibi muamele göstermekteyiz. Beyaz eşya tamiri, Beyaz eşya temizleme, Beyaz eşya yedek parça değişimi, ve Beyaz eşya kurulum gibi beyaz eşya teknik servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bucada Arçelik beko Beyaz Eşya Servisi

Değiştirdiğimiz yedek parçalarda ve işçilik hizmetlerimizde 1 yıl garantimiz bulunmaktadır. Cihazınız aynı sorun tekrar çıkarsa bizi arayarak ücretsiz olarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis talep ettiğiniz zaman ustamız aynı gün gelerek mağduriyetinizi gidermek için hizmet sunmaktadırlar. Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirmeyle devam etmekteyiz. Konak Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

 

Bir önceki yazımız Konak Altus Beyaz Eşya Servisi göz atabilirsiniz.