Petek Temizleme Teknikleri Kombi Servisi 444 28 46

Petek Temizleme Servisleri

444 28 46

Petek temizleme servisimiz için sizlerde 444 28 46 telefon numarasını arayabilir ve deneyimli işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet alma şansını elde edebilirsiniz.

petek temizleme fiyatları

Firmamız uzun yıllardan bu yana Türkiye’nin neredeyse bütün şehirlerinde siz değerli müşterilerine en kaliteli şekilde petek temizleme ve kombi bakım hizmetlerini de her zaman berberinde vermektedir. Haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde kombi cihazlarınızın bakım, peteklerinizin ise temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Peki ya petek temizleme nasıl yapılıyor;

Petek cihazlarımız (radyöterler), temizleme işlemleri petek temizleme makinesi ile yapılmak zorundadır. Bunun nedeni ise petek temizleme makinesi sayesinde, peteğin dibine çöken tortular ve kireç tabakası sökülür ve tam anlamı ile istenilen temizlikte yapılmış olur diyebiliriz.

İki farklı çeşit petek temizleme makinesi cihazı bulunmaktadır. Petek temizleme makinelerinden ilki; hava ve suyu karıştırarak, elde edilen basınçlı su ile petek tesisatını oldukça hızlı ve pratik bir şekilde temizler.

Diğer petek temizleme cihazı ise; deposu bulunan ve depoya su ile petek temizleme maddesi ilave edilerek, petek temizleme makinesinin motorunun yardımı ile depodaki suyu peteklere boşaltarak oldukça da kaliteli bir şekilde petekleri temizler.

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Petek Temizleme Servisi Kombi Servisi hakkında detaylı bir içerik yazısı bulunmakta konu hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmakta konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için sizlerde Petek Temizleme Servisi Kombi Servisi başlıklı içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Kombi petek temizliği yararları

Petek temizleme cihazlarının her ikisi ile de petek cihazlarınız ilk bağlattığı nız gibi tertemiz olur ve her zamankinden çok daha verimli bir şekilde çalışarak evlerinizi sıcacık yapar.

Petek temizleme cihazları peteklerin giriş çıkış borusuna bağlanarak ve bütün petekleri tek bir noktadan temizlemektedir. Genellik banyoda bulunan havlupan peteğinden bu işlem kısa bir süre içerisinde de yapılıyor diyebiliriz.

Özellikle sizlere şunu da belirtmek isterim ki;Kombi ve petek cihazlarınızın temizleme işlemlerinde alurad(alüminyum) petekler haricinde, diğer petek cihazları yerinden sökülerek temizlenmez bu davranış petekleriniz için oldukça zarar verici de olabilir diyebiliriz.

Kombi cihazlarınızın altın da bulunan vanalar kapatılır.

Petek temizleme işlemleri sırası ile tek tek yapılır.

Temizlenmesi gereken petek dışındaki diğer peteklerin giriş vanaları kapatılırak sırası ile petek temizleme ustalarının güvenli bir şekilde temizleme işlemlerini gerçekleştirmeleri de gerekiyor.

Petek temizleme makinesı cihazı çalıştırılmaya başlanır ve petekler sırası ile tek tek temizlenir.

Petek temizleme makinesinin uygulamış olduğu basınç sayesinde; tesisat sisteminde bulunan tıkanıklıklar, petek dibindeki tortular kireçlenme tabakası hepsi parçalanarak dışarı atılarak temizleme işlemleri de yapılmış olacaktır.

Ayrıca firmamız ARÇELİK BUZDOLABI SERVİSİ GAZİANTEP 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmakta konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizlerde ARÇELİK BUZDOLABI SERVİSİ GAZİANTEP 444 2 846 BUZDOLABI-KOMBİ TAMİRCİSİ ZEKİ USTA başlıklı içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.

Kombi Bakım Servisleri

Kombi bakım servisimiz uzun yıllardan bu yana alanlarında eğitim sahibi olan ve deneyim sahibi ustalarımız ile beraber sizlere hizmet vermektedir.

Kombi bakım işlemlerini aslında sizlerde çeşitli oluşabilecek arızaları karşı önlem olarak da görebilirsiniz bunun nedeni ise kombi bakım yapılmayan kombi cihazlarınızın ömürleri oldukça kısa oluyor ve hiç ummadığınız anlarda cihazlarınızın sizleri çeşitli arızalar ile de karşı karşıya bırakabiliyor. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına sizlerde sende bir defa muhakkak rutin olarak kombi bakım işlemlerinizi yaptırmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.

Firmamız bir çok şehirde hizmet vermeye devam ettiği için geniş çaplı bir de müşteri potansiyeline sahip olan bir firma olarak da bilinmektedir. Ustalarımız kombi bakım işlemlerinizi yaparken eğer ki cihazda herhangi bir parça arızası da bulunmakta ise arızalı parçayı değiştiriyor ve değiştirmiş oldukları her parça için de bir yıl yedek parça garantisi hizmeti de veriyorlar.

Kombi bakım servisimizden sizlerde hizmet almak istiyorsanız 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz..

Ayrıca firmamız Evde Petek Temizleme Nasıl Olur Kombi Servisi  hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmakta konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Evde Petek Temizleme Nasıl Olur Kombi Servisi başlıklı içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.