ANTALYA ELMALI BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ

ANTALYA ELMALI BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ

 

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

antalya elmalı beyaz eşya servisi

antalya elmalı beyaz eşya servisi

 

Antalya Elmalı Beyaz Eşya Servisi Yapan Yerler

Beyaz eşya sektörü, Türkiye’de sanayi devriminden doğmuştur ve dünyadaki en önemli sektörlerden biridir. Bugün neredeyse her evde en az bir beyaz eşya bulunması, sektörün büyüklüğünü tahmin etmeye yardımcı olacaktır. Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı şirket vardır. Arçelik, Vestel, Siemens, Bosch, Ferre, Samsung, Franke, Profilo, Simfer, Altus, Kumtel, Electrolu, Eminçeliki, Hotpoint, Ariston, Hoover, Arnova, Grundig, Beko, LG, Esty, Uğur, Liebherri,Teka, Indesit, Naturel, Oscar, Küger, Regal, Ventino, İtimat, Dominox, Mekappa, Çetintaş, AEG, Vestfrost, ICF, Goldmaster, ÖZAK, Cvs, Şenocak, Ferro, Lanova , White Daisy, Finlux, Nurgaz, Wpro, Ehla, Filtre, Luxell, Rainwater, Süpürge Market, Delta, Sunny, Termikel, Conti, Korkmaz, Premier, Alveus, Arnica, Bahçıvan, Exep, Fankey, Maximıus, Skytech, Stilevs, Piyop, Salvanini, Universal, Akel, Cucinox, Fakir, Femaş, Kg-part, King, Made, Mutsan, Twix, Awox, Blue House, Empero, From markalarının ülkemizdeki yerli ve yabancı markalar arasında sayabiliriz.

Elmalı Beyaz Eşya Servisi Antalya

Elmalı Beyaz Eşya Servisi Antalya

Yerli ve yabancı marka beyaz eşyalarımız zamanımızın en önemli ürünlerinden biridir. Buzdolabında, yiyeceklerimizi ilk günkü gibi taze tutmak için, daha uzun süre yiyecek saklayabiliriz. Çamaşır makinemizi günün her saatinde çalıştırarak çamaşırlarımızı yıkayabiliriz. Bulaşıkları bulaşık makinesine atarak, bulaşık yıkmak için geçecek zamanı kendimiz için kullanabiliriz. Kış mevsimde canımız yaz meyve ve sebzelerinde isterse, derin dondurucumuz sayesinde canımızın çektiği yiyecekleri yiyebiliriz. Bu durumda, beyaz eşyalar dünya çapında kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan beyaz eşyalar ileri teknolojiye sahip olsa da, bazen çeşitli arızalar meydana gelir.

Beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalarınız için Antalya Elmalı Beyaz Eşya Teknik servisimizi ulaşabilirsiniz. Müşteri destek ekibimizi arayarak ve bu konulara ilişkin müşteri temsilcilerinden teknik destek alarak, teknik servis kaydı oluşturabilir.

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerle ve tecrübeli ustalarımızla Antalya Elmalı Beyaz Eşya Teknik Servisimiz ile beyaz eşyalarımızın arızalarının giderilmesi ve teknik bilgi sahibi ve tecrübe sahibi olan teknik destek ekibimizin ve rapor edildiği gibi beyaz eşyalarınızın onarımı yapılır. Bu nedenle, beyaz eşyalarınızın yeni veya eski olmasına bakılmaksızın, buzdolabı arızası durumunda hızlı, pratik ve yüksek kaliteli bir çözüm sunuyoruz.

 

antalya-elmalı-beyaz-eşya-tamir-servisi

antalya-elmalı-beyaz-eşya-tamir-servisi

Her Marka Beyaz Eşya Tamiri Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

Beyaz Eşya Bakım, Onarım Ve Tamir Servisi Antalya Elmalı

Teknik destek ekibimiz siz müşterilerimize kalite ve güvenilir hizmet, makul fiyat, güler yüz, arızanın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlama, sizlere arıza hakkında gerekli bilgileri verme gibi prensipleri içermektedir, kısacası müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır.

Evimizin, iş yerimizin, lokantalarımızın olmaz olmaz parçaları olan beyaz eşyalarımız için sizlere haftanın her günü Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar dahil olmak üzere hafta sonu çoğu servisin kapalı olmasından dolayı sizler sıkıntı çekmemeniz için diye sabah 08.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında sınırsız servis hizmeti sunmaktayız.

 

elmalı-antalya-beyaz-eşya-servisi

elmalı-antalya-beyaz-eşya-servisi

Antalya Beyaz Eşya Tamiri Fiyatları

Antalya Elmalı Beyaz eşya servisi mi arıyorsunuz? Teknik servisimiz her marka ve modelde beyaz eşyalarınıza teknik servis sağlar. Firmamız tüm beyaz eşyaların bakım, onarım ve montaj işlerini yürütmektedir. Uzun yıllar önce hayatımıza girmiş olan ve hayatımızı kolaylaştırmanın en önemli avantajı olan beyaz eşyalar, bugün her ev için bir zorunluluktur. Beyaz eşya olarak kabul edilebilecek ürünler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, kombi ve klima ürünleridir. Ülkemizde hem yurt içinde hem de yurt dışında ithal edilen çok sayıda beyaz eşya markası bulunmaktadır. Bu cihazların değerini daima bilmeliyiz. Arıza veya bakım durumunda daima Antalya Elmalı Beyaz Eşya Teknik Servisini kullanabilirsiniz.

Beyaz eşya bakım, Beyaz eşya tamir, Beyaz eşya montajı gibi birçok sorununuza bizimle iletişime geçmeniz durumunda arıza hakkında ön bilgi alarak tecrübeli teknik destek elemanlarımız donanımlı servis araçlarımızın sayesinde adresinize gelerek cihazlarınıza yerinde müdahale etmektedir.

Beyaz eşyanızın yerinde tamir edilmemesi durumunda sizlerin de onayı alınarak atölyemize götürerek uzman ekip atölye çalışanlarımız sayesinde kısa sürede sorunlarınız halledilir. Sorunlarınızın halledilmesi durumunda belirli testlerden geçerek deneme yapılması sonucunda servis elemanlarımız sizlerin tekrardan evinize gelerek beyaz eşyanızı kullanıma hazır şekilde sizlere vermektedir.

Antalya Elmalı Teknik Destek Firmamız Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi  ve Pazar günü sabah 08.00 ile akşam  22.00 Saatleri arasında hizmet vermektedir. 

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ linkine tıklayabilirsiniz.

 

Antalya Elmalı Beyaz Eşya Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Mahallerden Bazıları;

Afşar Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Akçaeniş Mahallesi, Akçay Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Bayralar Mahallesi, Beyler Mahallesi, Bozhüyük Mahallesi, Büyüksöğle Mahallesi, Camiatik Mahallesi, Camicedit Mahallesi, Çalpınar Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Çobanisa Mahallesi, Çukurelma Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Düden Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Eymir Mahallesi, Geçit Mahallesi, Geçmen Mahallesi, Gökpınar Mahallesi, Gölova Mahallesi, Göltarla Mahallesi, Gümüşyaka Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Hacımusalar Mahallesi, Hacıyusuflar Mahallesiimircik Mahallesi, İplik Pazarı Mahallesi, İslamlar Mahallesi, Kapmescit Mahallesikaraköy Mahallesi, Karamık Mahallesi, Karyağdı Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Kocapınar Mahallesi, Kuzköy Mahallesi, Küçüksöğle Mahallesi, Macun Mahallesi, Mursal Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Özdemir Mahallesi, Pirhasanlar Mahallesi, Salur Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Tahtamescit Mahallesi, Tavullar Mahallesi, Tekke Mahallesi, Toklular Mahallesi, Yakaçiftlikköyü Mahallesi, Yalnızdam Ahallesi, Yapraklı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Ilmazlı Mahallesi, Yörenler Mahallesi, Yuva Ahallesi, Zümrütova Mahallesi.