Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları

0312 4184007

Ankara Çayyolu Petek Temizleme Servisi

Ankara Çayyolu Petek Temizleme Fiyatlarım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları Servisi olarak siz değerli müşterilerimize düzenli olarak petek ve radyatör temizliğinizi yaptırmanızı öneriyoruz. Eğer petek ve radyatör temizliğimize özen göstermezsek dolgun faturalar, ısınmayan ortamlar ve kombi arızasıyla sonuçlanabilir.

Ankara 100. yıl Petek Temizleme Servisi

Ankara 100. yıl Petek Temizleme Servisi

Ankara Kalorifer Petek ve Kombi Temizliği Hizmeti

Petek temizliğimizi her iki yılda bir düzenli olarak yaptırmamız tasarruflu ve en iyi şekilde ısınmayı sağlarken kombimizin de hasar görmesini engellemektedir. Petek temizliği cihazlarla ve kimyasal ilaç kullanılarak yapıyoruz. İlaçlarımız TSE belgeli olup peteklerinizin zamanla kireç bağlamaması için iki yılda 1 kez yaptırırsanız ısınma konusunda yüzde yüz tasarruf ve randuman sağlarsınız ve rahat edersiniz.

Peteklerimizin temizliğe ihtiyacı olup olmadığını düzgün ısınmayan petekler, bir kısmının ısınıp bir kısmının ısınmaması ve alt bölümde ısınmama o esnada üst tarafın ısınması şeklinde görerek anlayabiliriz. Peteklerimizin içerisinde sürekli dolaşım sağlayan suyun zamanla kireçlenmesi ve suyun tortu ve çamurlanması sonucu olarak suyun devri düzgün çalışmaz ve hem kombimiz su tazyikinin düşmesiyle tam anlamıyla çalışamayarak zorlanır ve zamanla arızalara sebep olur. Tabiki suyun tazyikinin azalmasıyla gerekli su miktarı petek ve radyatörlerimize ulaşamadığı için tam ısınmayı da elde edemeyiz.

Ankara Kalorifer Petek ve Kombi Teknik Servisi 

Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları Servisi olarak siz değerli müşterimizin bütün bakım, temizlik ve kombi ve petek arızalarınızda anında hiç zaman kaybetmeden ulaşım sağlamaktayız. Teknik ekibimiz haftanın 7 günü her daim hizmetinize hazır bulunmaktadır. Ekibimiz sizlere hizmet vermeyi bir borç bilir. Bizlere 0312 4184007 no lu telefonlarımızdan ne zaman arızanız olursa bizleri arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere her daim en iyi hizmeti vermeyi bir borç biliriz.

Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları Servisi olarak firmamız sizlere klima kombi bakım onarım işlemlerinin yanı sıra petek temizleme alanın da da hizmet veriyor ve daha fazla ısınmanız için elimiz den gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Firmamız Ankara Yenimahalle Petek Temizleme Servisi olarak zaman ile kireçleme yapan içerisin de yosun tortu ve çamur biriktiren peteklerinizi TSE damgalı ilaçlarımız ile temizleyerek cihazınızıdan daha çok verim almanızı ve daha az fatura ödemenizi sağlamaktadır. Ankara Yenimahalle Petek Temizliği Fiyatı Ankara firmaları olarak sizlere daima kaliteli ve güvenilir şekil de hizmet imkanı sunmakta olan firmamızı her daim arayabilir ve her konu da kaliteli şekil de hizmet imkanı sunmaktayız. Hizmet imkanımız petek temizleme ile sınırlı olmayan Petek Temizliği Firmaları Ankara olarak bizler sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışıyor ve sunmuş olduğumuz hizmetin de her daim arkasın da durmaktayız.

  Ankara Petek ve Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları Servisi olarak firmamız kombi bakım işlemleri yapıyor ve her tür ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizler de klima bakım işlemleri için çekinme den bizleri arayarak teknik bilgi alabilirsiniz.   Ankara Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları Servisi olarak firmamız sizlere klima bakım hizmetinin yanı sıra klima taşıma ve  klima gaz dolumu gibi işlemler de de yardımcı oluyor ve sizleri bu zahmet verici işler den kurtararak diğer günlük işlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.  İşlem için en uygun yer banyolardır. Bu sayede ev ve işyerinin kirlenme ihtimali ortadan kaldırılmış olur. İşlem yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. İşleme başlanılırken öncelikle kombi kapatılır. Kombiyi kapattıktan sonra tesisattaki suyu tahliye etmek için banyonuzdaki petek vanası kullanılır. Çünkü gidere en yakın vana banyo vanasıdır. Banyodaki peteğin sökülmesi, ortaya çıkan 2 adet tesisat vanasından birisine petek temizleme için üretilen makinenin bir bağlantısının bağlanması, peteğin söküldüğü diğer tesisat ucuna bir hortum bağlanarak, bağlanan hortumun gidere ya da klozete bırakılması ile işleme başlanılır. Makinenin içine lavabodan su konulur ve makine çalıştırılarak öncelikle sistemdeki kirli su boşaltılır. Sonrasında ise makinenin içerisine temizleyici kimyasallar konularak bu kimyasalların sistem içerisinde dolaşması sağlanır. Bu kimyasalların etkisi ile peteklerde oluşan birikintilerin çözülerek hortum vasıtasıyla atılması sağlanır. Bu şekilde peteklerin temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Kısaca petek temizliği neden yapılmalıdır?

Daha önce yaşamadığınız ısınma problemlerini yaşıyorsanız eğer petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Yani ısınma problemlerinde peteğinizin üst bölgesi ısınıyor fakat alt bölgeleri ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyaç duyulduğu gözlenmektedir. Petek temizliği konusunda sizlere hizmet vererek ısınma problemlerinizin önüne geçebiliriz. Isınma sıklığına göre değişiklik gösterebileceği gibi, daha öncelerinden yola çıkarak eğer faturalarınızda daha yüksek miktarlar gelmekteyse petek temizliği konusunda profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Eşit şartlarda olmanıza rağmen diğer tanıdıklarınızdan daha fazla fatura ödemekteyseniz, Peteklerde kısmı ya da geç ısınma problemleriniz varsa, Kombiden her hangi bir beklenmeyen ses geliyor ve arıza veriyorsa, Kombi bakımlarını yaptırmanıza rağmen halen ısınmakta verim alamıyorsanız,  Eğer ki kombi filtresini çıkardığınızda toz ve çamurla karşılaşmaktaysanız, Peteğin vanasından su kaçırdığını ve bu sızan suyun paslı olduğunu görüyorsanız, petek temizleme işlemlerine ihtiyacınız var demektir. Ankara Petek Radyatör Temizleme olarak da hizmetimize devam etmekteyiz. Petek temizleme hakkında bizlerden destek alabilmek için telefon numaralarımız ile irtibata geçebilir ve tüm petek bakımınızı yaptırabilirsiniz.