Ankara Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı 444 28 46

Arıza Kaydı İçin Bizi Arayın.

444 2 846

Ankara gaz dolum fiyatları

Ankara gaz dolum fiyatları

Klimalar ısıtma – soğutma  özelliklerinden dolayı yaz kış sürekli kullanımına ihtiyaç duyduğumuz cihazların başında gelmektedir. İnsanların yaşamlarını daha konforlu ve rahat geçirmeleri için bulundukları yeri havanın durumuna göre ısıtmaya veya soğutmaya serinletmeye yarayan klimalar çok fonksiyonlu işlevselleri için herkes tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Klimaların çok çeşitli kullanım alanlar mevcuttur. Okul hastane ev iş yeri eğitim kurumları konferans salonları kısacası insanların yoğun ve fazla olduğu yerlerde klimaların kullanımı ve önemi oldukça büyüktür. İklim koşulları ve bina iç dış  yalıtımının etkisi büyük olmak üzere ısıtma – soğutma sistemleri elektrikten yakıt üreterek % 70-80 oranına varan enerji tasarrufunu sağlamaktadır.

Enerji tasarrufunun istenilen oranlarda olabilmesi için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Mekanın varsa kanal kaçaklarının onarılması kanalların temizlemesi ve temiz tutulması önemlidir. Isıtma ve soğutma sistemlerin kurulduğu bölgenin sıcaklığı, nemi, kalitesi ve basıncı gibi faktörler cihazların verimli biçimde çalışması açısından oldukça önemli bir etkendir.

Klima bakımları için neler yapılır? Klima bakımı ne zaman ve kaç kere yapılmalıdır? Klima bakım fiyatları 2019-2020 klima gaz dolum ücretleri Ankara da neredeyse her semt ve ilçeye hızlı ve garantili klima bakım onarımı yapan Ankara Klima Gaz Dolumu Bakımı ve Montajı servisimizde haftanın 7 günü aralıksız klima bakım ve onarımı uzman kadromuz tarafından itinalı şekilde tamamlanmaktadır. Ankara klima montaj ücreti ve daha fazlası için bizi arayın.

Ankara Etimesgut Klima Servisi

Ankara etimesgut klima bakım merkezi

Ankara etimesgut klima bakım merkezi

Klima sayesinde dışarıda ki aşırı sıcak- soğuk havanın yan etkilerini ortadan kaldıran iyileştiren bir cihaz olduğu için her zaman yaz kış daima kullandığımız cihazlardır. Klima cihazlarının icat edilişi günümüzdeki kullanımından farklıdır.

İlk klima, kağıt fabrikasında üretilen matbaa da kağıtların aşırı sıcaktan bozulmaması için sıcaklığı ve nemi kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Willis Haviland Carrier tarafından tasarlanmış olan bu cihaz daha sonra ilerleyen zaman içinde geliştirilerek evlerde, okullarda, iş yerlerinde, hastanelerde, araçlarda ve  insanların çoğunlukla bulundukları kapalı mekanlarda kullanılmıştır.

Her elektronik cihaz zamana ve kullanıma bağlı arıza ve yavaşlama gibi durumlar görülebilir. Aynı durum klimalar içinde geçerli her klima belirli zaman içinde bakım ve temizleme gereksinimlerine ihtiyaç duyar. Kombi yıllık bakım fiyatları için Ankara Etimesgut Klima servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.  

Baymak Klima Servisi

Baymak klima servisi

Baymak klima servisi

 

Klimalar hassas ve sistematik yapıya sahip cihazlardır. Doğru montajın yapılması, doğru biçimde ve düzenli olarak bakım ve temizliğinin yapılması son derece önemlidir.  Klimaların markası ne olursa olsun, kullanıcıların klimalarda karşılaşmış olduğu bazı sorunlar ve hata kodları bulunmaktadır. Bu sorunlar ve arıza kodlarına bahsedelim:

Klimanın kompresörü çalışmıyor: Elektrik bağlantılarında bir sorun oluşmuş ve cihaza elektrik akımı gitmiyor olabilir. Kontaktör kontakları açık kalmış ya da aşırı yük kesici tıkanmış ise kompresörün çalışma sesi duyulması zorlaşır.

Baymak Klima Servisi olarak  her zaman klima bakımı klima tamiri klima temizliği klima gaz dolumu için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

 

Klima Temizleme Bakım Servisleri

Klima temizleme bakım servisi

Klima temizleme bakım servisi

Klimalar ısıtma-soğutma özelliklerinden dolayı yaz kış aralıksız kullanıldığı için klima temizliği atlatılmadan özenle bilir kişiler tarafından yapılması klimanın uzun ömürlü ve sağlıklı çalışmasına önemli bir etken oluşturmaktadır.

Klima temizleme bakım servisimiz de tüm marka model klima bakımı temizliği gaz dolumu montaj ve de montaj hizmetleri yetkili ve uzman kişiler tarafından detaylı olarak yapılmaktadır.

Klima çalışmıyor ise bir başka neden sigorta devresinin açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Cihazın zaman ayarlayıcı aktif olabilir; zaman ayarı sıfırlanmalıdır. Cihazın açılmama sebeplerinden bir diğeri ise kumandanın pillerinden de kaynaklanabilmektedir.

Bunun için pillerinde çalışır vaziyette olmaları kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca petek temizleme faydalı mı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kızılay Klima Tamir Servisleri

Kızılay Klima Tamir Bakım Servisi

Kızılay Klima Tamir Bakım Servisi

 

Kızılay Klima Tamir Servisleri olarak Arçelik, Beko Vestel, Samsung, Bosch, Lg, Mitsubishi, İklimsa, Daikin, Baymak, Panasonic, Hotpoint, Indesit, Airfel, Electrolux, Toshiba gibi markaların tüm bakım ve onarımları için Kızılay da ki servis şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima çalışıyor ama ısıtma ve soğutması yetersiz ise klimanın çalıştığı sırada kapı ya da camların açık olması istenen derecede ısıtma ve soğutma yapılmasını engeller.

Aynı zaman da klimanın hava filtrelerinin tıkalı olması, sıcaklığın uygun derecede ayarlanmaması gibi durumlar klimanın çalışmamasını engellemektedir. Klimaların arıza kodları arızanın nereden kaynaklandığı hakkında bize bilgi vermektedir. Gölcük klima bakımı petek temizleme servisi olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Ankara Bahçelievler Klima Arıza Servisi

Ankara bahçelievler klima bakım servisi

Ankara bahçelievler klima bakım servisi

Ankara Behçelievler Klima Arıza Servisi ile Ankara Bahçelievler ve Ankara geneline hızlı ve garantili klima bakımları yapılmaktadır.  Klimaların ilk gün ki performanslarda çalışması için düzenli temizlik yapılması bakım ve tamirlerinin aksatılmadan yapılması ve doğru kurulum montaj yapılması gerekir.

Klimaların neden yavaş çalıştığı veya neden çalışmadığı için üzerinde belirlenen hata kotları bizlere klimanın neden çalışmadığı hakkında sinyal vermektedir.

Klimaların vermiş olduğu arıza kodlarına bakıldığında: Hata kodu E4: Klimanın kompresöründe arıza olduğunu belirtir. Hata kodu E1: Oda sıcaklığı sensöründen kaynaklı arızadır. Hata kodu E2: Dış ünite sensörünün arızasına işaret etmektedir.

Hata kodu R5: Gaz kaçağı olabileceğini ifade eden arıza kodudur. Esenyurt klima arıza servisi olarak da her zaman hizmetinizdeyiz.

Ankara Klima Bakım Firmaları

klima-servisi

klima-servisi

Klimaların kolay kullanımları ve kolay kurulum montajlarından dolayı sorunsuz şekilde sessiz çalışmaları sayesinde hemen hemen her yerde sıklıkla kullandığımız cihazların başında gelmektedir.

Klima bakımını ve onarımını yaptırmak ya da arızasını gidermek için Ankara’nın en çok tavsiye edilen klima bakım servisi olarak haftanın 7/24 vakti hizmetinizde bulunmaktayız.

Ankara Klima Bakım Firmaları, ülkemizin birçok noktasında faaliyet göstermekte olan kurumsal bir servistir. Tamir sırasında klimaların yıpranmış kullanım ömrü dolmuş parçaları orijinal parçaları kullanılmaktadır.

Klima bakımı, onarımı temizliği montaj ve de montaj, ya da tamirini sunarken alanında en iyi olan klima servis ustalarıyla çalışmaktayız. Kombi bakımı ücretleri içinde bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Ankara Ostim Klima Arıza Tamir Firmaları

Klima onarım monta servisi

Klima onarım monta servisi

Ankara Ostim Klima Arıza Tamir Firmaları olarak bizi diğer klima servislerinden ayıran en önemli özelliğimiz ise değiştirmiş olduğumuz parçalara ve bakım tamirini yaptığımız klimalar  için bir yıl süre garanti belgesini sunarak en kaliteli klima servisini sunduğumuzu tescillemiş olmaktayız.

Klima bakımı ve tamiri ertelendiğinde ne olur? Klimaların verimli ve sağlıklı performanslarda çalışması için zamanında müdahalenin yanı sıra doğru  uygulama metotlarının da doğru şekilde yapılması gerekir.

Ankara Ostim de klima bakımı klima temizliği klima tamir fiyatları 2019 klima de montaj fiyatları için alanında uzman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunduğumuzdan endişeniz olmasın. Ankara da kurulduğumuz günden bu güne klima servisi her zaman müşteri memnuniyetine %100 önem ve değer veriyoruz.

Ankara Klima Gazı Tavsiye/Servisi

Klima gaz dolum fiyatları 2019-2020

Klima gaz dolum fiyatları 2019-2020

Isıtma sistemleri ile birlikte soğutma sistemleri de aynı onda kullanabilen harika donanım ve sistematik özelliğe sahiptir.  Soğutma sisteminin en teknolojik ve kolay konforlu rahat kullanımlardan dolayı en önemlisi klimadır.

Klimalar kapalı bir ortamın ısısının, bulunduğu mevsime ve istenilen biçimde arttırılmasına ya da azaltılmasına yarayan cihazlardır. Klimaların çalışma prensibine göz atıldığında belirli basınç altında bulunan akışkanın buharlaştırılma işleminin  sağlanması, buhar halinden de tekrar sıvı haline döndürülmesini sağlamaktır.

Akışkan madde, basınç yardımıyla gaz haline dönüşür. Bu dönüşüm “faz” adını alır. Ankara da klima gaz dolumu ve klima hakkında temizlik bakım tamir montaj ve de monta işlemlerinin hepsi için  Ankara Klima Gazı Tavsiye Servisi garantili ve itinalı servis desteği sağlıyoruz. Esenyurt kombi temizliği içinde bizi arayabilirsiniz.

Çayyolu Klima Bakım Montaj Tamir

Çayyolu klima bakım tamir servisleri

Çayyolu klima bakım tamir servisleri

Ankara da kurulduğumuz günden bu güne hızlı ve garantili klima bakım ve temizliği uzman teknisyenlerimiz tarafından itinalı olarak yapılmaktadır. Ankara’nın en güzel ve nezih yerlerinden biri olan Çayyolu Klima Bakım Montaj Tamir servimizde tüm marka model klimaların bakımı onarımı için garanti veriyoruz. Klima kombi kart tamiri içinde bizi her zaman arayabilirsiniz.

Klimaların da ev tipi, duvar tipi, salon tipi ve tüm tip ve modeller de ortaya çıkan her türlü arızaları, alanında uzman ekibimiz tarafından klimaların bakım temizlik ve tamir işlemleri %90  yerinde kontrol edilir ve genellikle yerinde tamir edilir.

Kendilerini her konuda sürekli geliştiren yenileyen  teknisyenlerimiz sonucunda müşterilerimize en nitelikli hizmeti sağlıyoruz kalite ve güven hiçbir zaman tesadüf olmamıştır.

 

Abidinpaşa Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

Antalyada Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Esenyurt
Mehterçeşme
Yeşilkent
Osmangazi
Süleymaniye
Bağlarçeşme
Çınar
Balıkyolu
Talatpaşa
İncirtepe
Üçevler
Fatih
Hürriyet
İnönü

Avcılar
Mustafa kemalpaşa
Yeşilkent
Cihangir
Tahtakale
Ambarlı
Denizköşkler
Gümüşpala

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet Mahallesi
Cumhuriyet
Yenibosna Merkez
Çobançeşme
Fevzi Çakmak

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Veliefendi
Nuripaşa
Seyitnizam
Beştelsiz
Merkezefendi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar
Fevzi Çakmak
Yenimahalle
Kemalpaşa

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış
Yakuplu
Kavaklı
Marmara

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
Küçükçekmece İnönü
Kanarya
Mehmet Akif
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi
Söğütlü Çeşme
Yeşilova
Gültepe
Cennet Mahallesi
Fevzi Çakmak

BüyükÇekmece
Hürriyet Mahallesi
Fatih
Atatürk Mahallesi
Pınartepe
Mimaroba
Ulus
Murat Çesme

Bayrampaşa
Yıldırım Mahallesi
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe

Fatih
eyyid Ömer Mahallesi
Akşemsettin
Şehremini

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey Mahallesi
Mimar Sinan Mahallesi

Çatalca
Ferhatpaşa Mahallesi
Kaleiçi Mahallesi

Eyüp
Akşemsettin
Yeşilpınar Mahallesi
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı
İslambey

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım
Ziya Gökalp Mahallesi
Altınşehir Mahallesi

Fatih
Koca Mustafapaşa

Sultangazi
50. Yıl
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu Mahallesi
Sultançiftliği

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Fetihtepe
Hacıahmet
Keçeci Piri Mahallesi
Halıcıoğlu Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Talatpaşa
Çeliktepe
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe
Harmantepe
Şirintepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Şişli
Gülbahar Mahallesi
Mecidiyeköy
Mahmut Şevket Paşa
Paşa Mahallesi
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
Eskişehir mahallesi
Teşvikiye

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Tarabya
Reşitpaşa
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden mahallesi
Merkez Mahallesi
Pınar Mahallesi
Cumhuriyet
Hisarı
Darüşşafaka
Emirgan
Büyükdere
Kazım Karabekir Paşa
Uskumruköy
Maslak

Üsküdar
Cumhuriyet
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Valide-İ Atik
Bahçelievler
Mehmet Akif Ersoy
Ferah Mahallesi
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce
İcadiye
Burhaniye
Çengelköy
Muratreis
Altunizade
Güzeltepe
Kirazlıtepe
Selami Ali
Zeynep Kamil
Mimar Sinan
Sultantepe
Küçük Çamlıca

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Bostancı
Erenköy
Sahrayıcedit
Acıbadem
19 Mayıs
Feneryolu
Caferağa
Suadiye
Caddebostan
Fenerbahçe
Hasanpaşa
Rasimpaşa
Eğitim Mahallesi
Dumlupınar
Fikirtepe
Osmanağa
Zühtüpaşa
Koşuyolu

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak Mahallesi
İnkılap
Namık Kemal
Altınşehir
Necip Fazıl Mahallesi
Esenevler
Site Mahallesi
Mehmet Akif Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Çamlık Mahallesi
Elmalıkent Mahallesi
Cemil Meriç Mahallesi

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Örnek Mahallesi
Esatpaşa
Ferhatpaşa

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Esenkent
Başıbüyük
Aydınevler

Kartal
Hürriyet Mahallesi
Uğur Mumcu Mahallesi
Atalar
Karlıktepe
Orhantepe
Petrol İş
Cevizli
Esentepe
Soğanlık
Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Beykoz
Kavacık Mahallesi

Konya Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Klima Gazı Dolumu Bakımı ve Montajı  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.