Natoyolu Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Mamak 444 28 46

Natoyolu Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi

444 2 846

Kombi bakım servisleri olarak bugüne kadar o kadar çok müşteriye hizmet sağladık ki bir çok insanla bir çok kombiyle karşı karşıya kaldık. Kombi teknik servisinden tereddüt ederek usta çağıran bir çok müşteri tanıdık. Bazı ustalar nedeniyle müşteriler çekinerek, kombime zarar verir mi diye düşünerek servisten yardım alıp almamak arasında kalmaktadır.

Bizim ustalarımız müşteri memnuniyetine önem veren ilk önceliği müşteriye iyi bir hizmet sunmaktır.Kombi bakımını

Natoyolu Kombi Bakım Servisi

oldukça detaylı bir şekilde her parçaya tek tek bakarak kontrolünü sağlayan ustalarımız diğer hizmetler de olduğu gibi kombi bakımına da oldukça özen göstermektedir.

Kombilerin bakımının düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir çünkü kombi bakımı yapılmadığı taktirde kombinin çalışma performansı düşer yeterli miktarda performans sağlamadığı durumda evimiz de iyi ısınma sağlayamayız ve soğuk kış günlerinde yeterli miktarda ısınma sağlayamamamız bizim sağlığımız açısından tehlike arz eder.

Kombi bakımı yaptırmak istemeniz durumunda Natoyolu kombi bakım servisimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımız aynı gün içerisinde dönüş sağlayarak arızalarınızı giderecektir.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Maltepe Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi okuyarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alarak her türlü hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Natoyolu Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır

Petek temizliği nasıl yapılır, petek temizliği önemli midir, petek temizliği gerekli midir gibi ve daha bir çok soru soran kombi petek kullanıcıları petek temizleme işleminin gerekli olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak için gün içerisinde bir çok site üzerinden araştırma yapmaktadır.

Petek Temizleme Servisi

Fakat hepsinin güvenilir olmayacağını belirtmek isteriz. Günümüzde korsan kombi petek temizleme hizmeti sağlayan servisler mevcuttur. Kombi petek temizliğini ayrıntılı bir şekilde uygun fiyatlı petek temizliği yapan ustalarımıza yaptırmalısınız ki hem fiyat yönünden kazançlı olun hem de almış olduğunuz hizmetten memnun kalın.

Ustalarımız petekleriniz de biriken pisliklerin temizliğini en iyi şekilde sağlayıp ayrıca işlem bittikten sonra peteklerinizin içerisini ilaç ile tekrar yıkayarak uzun süre temiz kalmasını peteklerde ısınmama gibi durumların yaşanmasını engellemektedir.

Ustalarımızın hizmetlerinden yararlanmak için 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Kombi Bakımı Petek Temizleme hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz tıklayarak okuyabilir güncel fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Natoyolu Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Kombi bakımı nasıl yapılır sorusunun yanıtını almak istiyorsanız çok doğru bir yere geldiniz. Kombi bakımı adımlarını şu şekildedir;

 • Kombi sıcak su takviyesi yapan bir cihaz olduğu için içerisinde yer alan kirli su tahliye edilir.
 • Kombi içerisinde yer alan genleşme tankı havasının kaç bar olduğu ölçülerek eksik olamsı durumunda hava basılır.
 • Yine kombi içerisinde yer alan ısıtma sağlayan yanma odası çıkarılarak içerisinde birikmiş olan toz ve

  Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

  kirden arındırılır.

 • Kombi brülörü sökülerek yine bir fırça yardımı ile temizlenir.
 • Fan kontrolü sağlanır, fan da bir ses çıkarma durumu mevcut ise ya da yalpa söz konusu ise fırçayla ve su yardımıyla temizliği sağlanır.
 • Peteklerin dönüş filtresi temizlenir.
 • Kombinin içerisinde birikmiş olan toz ve kirlerin tamamı temizlenir.
 • Kombiden sökülmüş olan parçaların hepsinin tekrar takılması sağlanarak kombiye su takviyesi yapılır.
 • Kombinin gaz ayarlarının kontrolü sağlanır.
 • Kombi de gaz sızıntısı olup olmadığının kontrolü sağlanır.

Kombi bakımı bu işlemler tamamlandığı taktirde tam anlamıyla bakım yapılmış olur. Kombi bakımı hizmetimizden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Klima bakım/tamir servisi hakkında da bilgi almak isterseniz tıklayarak okuyabilirsiniz.

Natoyolu Petek Temizleme Fiyatları

Natoyolu petek temizleme servisimiz haftanın her günü hizmet sağlamaktadır. Petek temizleme işlemleri bizce her yıl düzenli olarak yaptırılmalıdır. Çünkü düzenli olarak yapılmayan petek temizliği sonucunda peteklerinizde biriken kirlerden dolayı petekler tam anlamıyla ısınma sağlamayacak ve eviniz iyi bir şekilde ısınmayacaktır. 

Evinizin yeterince ısınmadığını düşüneceğiniz için ısı ayarlarını yükselterek daha fazla ısınma sağlamaya çalışabilirsiniz. Fakat bu durum sadece kabarık bir doğalgaz faturası ile karşılaşmanıza neden olur. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için uygun fiyatlı petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.