Maltepe Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Çankaya 444 28 46

Maltepe Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi

444 2 846

Maltepe kombi bakım servisimiz kombilerinizde ki sorunları kısa süre içerisinde çözmektedirler. Kombi bakım hizmetini günümüzde bir çok servis vermektedir. Fakat her servis detaylı bir temizlik yapmamaktadır. Kombi bakım servisimiz kombilerinize detaylı bir bakım hizmeti sağlamaktadır. Kombi bakım servisimiz kombi bakımı dışında kombi tamir hizmeti de sağlar.

Kombi bakımları sırasında bütün parçalar detaylı olarak elden geçirildiği için kombinizin herhangi bir parçasında

Kombi bakım servisi Maltepe

sonradan arıza oluşma durumu söz konusu olursa ustalar bakım sırasında bunları fark ederek büyük bir arıza oluşmadan sorun giderilir.

Kombi arızalarında genelde parça değişimi gerekir. Çünkü kombi parçaları tamir edilemeyebiliyor. Genleşme tankında bir arıza meydana geldiğini düşünelim, genleşme tankında genel olarak meydana gelen arızalar parça da delik oluşmasından dolayı su damlamasıdır.

Kombi parçalarında arıza yaşamanız durumunda ya da kombilerinize bakım yaptırmak istemeniz durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımız kayıt bırakmanız durumunda kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak kombi bakımınızı gerçekleştirmektedir.

Ayrıca bir önce ki yazımız olan Macunköy Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi hakkında da oldukça detaylı  bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Maltepe Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır

Maltepe petek temizleme hizmetimizin yapmış olduğu işlemlerden bahsedecek olursak şöyle diyebiliriz;

Petek temizleme

  • İlk olarak kombiniz kapatılır.
  • Kombinize zarar gelmemesi için kombi su giriş vanalarının kapatılması gerekir.
  • Bütün peteklerin giriş ve çıkış vanalarının kapatılması gerekir.
  • Peteklerin temizliğini tek tek sağlanacağı için usta sadece temizleyeceği peteğin giriş ve çıkış vanasının açık kalmasını sağlar.
  • Banyonun havlupan radyatörü sökülerek petek temizleme işlemini greçekleştiren makinenin hortumu havlupanın giriş vanasına bağlanmasıyla petek temizleme işleminin başlangıcı yapılmış olur. 
  • Hortumun diğer ucu da makineye bağlı olmalıdır ki temizleme işlemi gerçekleştirilebilsin.
  • Havlupanın su çıkış borusuna da farklı bir hortum bağlanarak hortumun diğer bir ucu da klozete ya da tuvalete bırakılır çünkü çıkacak olan atık suyun giderlere bağlanmaması durumunda eviniz kirlenebilir.
  • Cihaza en yakın musluktan makineye su verilir.
  • Petek temizleme makinesi çalıştırılır ve makine temizleme işleminin yapılacağı peteğe su göndererek temizlik işlemi gerçekleştirilir.

Petek temizleme işlemi bu şekilde bütün peteklere yapılarak temizleme işlemi tamamlanır. Ustalarımızın petek temizleme hizmetlerinden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Ostim Klima Bakım/Tamir Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Maltepe Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır

Kombi bakımı Maltepe

Kombi bakımının önemini genelde insanlar bilmedikleri için kombi bakımı yaptırmıyorlar. Kombi bakımı kombinizi daha uzun süreli kullanabilmeniz için oldukça önemli bir işlemdir.

Kombi bakımlarını yaptıran kombi kullanıcılarından ne kadar faydalı olduğunu kombi bakımı yaptırdıktan sonra kombilerinizde sorun yaşamadan kullanım sağladığınızı, kombinin daha verimli çalıştığını, doğal gazda da tasarruf sağladığınızı duyacaksınızdır.

Kombi bakımı gereksiz bir masraf gibi görünsede aslında oldukça tasarruf sağlayan yaptırıldıktan sonra ne kadar gerekli ve yararınıza olduğunu anlayacaksınızdır.

Kombi bakımı yaptırmayı düşünmeniz durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımız aynı gün içerisinde dönüş sağlayarak kombilerinize detaylı bakım yapmaktadırlar.

Kombi bakımı hakkında bilgi almak ya da kombi bakımı ne kadar sorusuna cevap aramanız durumunda ustalarımızdan bilgi alabileceğiniz gibi Kombi Bakımı Petek Temizleme Fiyatları yazımızı da okuyarak bilgi elde edebilirsiniz.

Maltepe Petek Temizleme Fiyatları

Maltepe bölgesine hizmet veren kombi petek temizleme servisimiz her türlü kombi ve peteklerin temizliğini sağlamaktadır. Petek temizliği doğalgaz faturalarında düşüş yaşamanız için, daha verimli bir ısınma sağlamak için ve ayrıca

Petek temizliği ücretleri

peteklerinizde bir çürüme meydana gelmemesi için oldukça önemli bir işlemdir.

Petek temizleme fiyatlarımız oldukça makul fiyatlardır. Bazı servisler gibi gereğinden fazla bedellerde temizleme yapmak yerine sadece işimizin karşılığı olan miktarları talep etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ustalarımız Maltepe’nin neresinde olursanız olun her gün petek temizleme hizmeti sunmaktadır.

Ustalarımızın hizmetlerinden yararlanmak için 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.