Altındağ İzmir Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587

Acil beyaz eşya tamiri servisi için hemen Arayın

444 9 587

 İzmir Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz Eşya Tamir Servisi

Altındağ İzmir Beyaz Eşya Tamir Servisi her tür beyaz eşya için en iyi tamircisi ile garantili hizmet vermektedir. Altındağ semtimiz İzmir in Bornova İlçesi’nde, İzmir ilçesinde yaşayan nüfusunun yoğun bulunduğu bir semttir. Daha önce bir Rum köyü olarak bilinen bölgedir. Eskiden Kokluca olarak anılmaktadır. İzmir Otobüs Şehir Terminali ne mesafesi semt merkezinden yaklaşık birkaç dakika kadar uzaklıkta bulunmaktadır.

İzmir de Altındağ semtimizin dışında her semtimize hizmet veren beyaz eşya servisimiz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı – derin dondurucu, kombi – klima gibi her tür cihaza tamir hizmeti kapsamındadır. Beyaz eşyalar dikkatli kullanıldığı ve kullanım talimatlarında uyulduğu sürece daha uzun süre kullanımı sağlanır. Beyaz eşyalarınızın bakımı yaptırmanız oluşabilecek arızaların önceden tedbirini alarak daha az meydana gelmesini yardımcı olur.

Beyaz eşyalarımız hassas cihazlar olup kullanım koşullarına uyularak ve talimatlara uygun şekilde uygun programlarda çalıştırma sağlamanız cihazın daha uzun ve sorunsuz çalışmasını sağlarSamsung tamir servisi olarak da servisin makalesine tıklayarak hizmetler hakkında bilgi alınabilir.

İzmir Altındağ Buzdolabı – Derin dondurucu Tamir Servisi

Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı ve derin dondurucuların özellikle soğutmama problemi en çok karşımıza çıkan arızalar arasında yer almaktadır. Soğutmama problemine neden olan asıl bölge buzluk kısmının ve derin dondurucunun fazlaca malzemeyle doldurulması veya cihazın hava alan fanların hava almaması sebebiyle motor fazlaca çalışmaya başlar.

Buzdolabı ve derin dondurucu fanların kapanmasıyla hava alması kesildiğinde motor hızla çalışma sonucu buzluk kısmında karlanma ve buzlanma oluşur.

Buzlanma ve karlanma sonrasında buzdolabının motoru bir müddet sonra iyice yorulur ve bu durumda motor arızalarıyla karşı karşıya kalınır. Motor fazlaca ısınmaya başlar. Bu durumda cihazın fişini çekerek bir müddet dinlendirilmesi ve cihazın içine konulan malzemenin daha düzgün yerleştirilmesi sağlanmalı ve eğer fazla bir malzeme konulduysa bu malzemelerin çıkarılması ve cihazın hava alması sağlanması uygun olur. Her türlü önlemi almanıza ve gereken işlemleri yapmanıza rağmen hala soğutma olmuyorsa ve motor çalışmıyorsa uzman teknik beyaz eşya servislerini çağırarak tamir için yardım isteyiniz.

Buzdolabı ve derin dondurucuda meydana gelen arızalar arasında soğutma gerçekleşmiyor ve  motor çalışmıyorsa, buzdolabı eritme yapıyor, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor, buzdolabı buzluk bölümü çalışmıyor, buzdolabı gazı bitti, buzdolabı fanı çalışmıyor, buzdolabı alarm veriyor, buzdolabı eritme yapıyor ise hemen teknik beyaz eşya tamircisini arayarak tüm arızanıza çözüm bulabilirsiniz.

Buzdobının soğutmama sorunlarına kapağın uzun süre açık kalması , sık aralıklarla açılıp kapanması veya buzdolabı fitillerinin eskimesi sonucu kapağın tam kapanmaması sebebiyle buzdolabı gazı boşalabilir. Bu sebeple buzdolabındaki arızaların daha minimuma indirmek için buzdolabının kapak fitillerinin eskimişse değiştirilmesi veya kapak arızaları varsa ve buzdolabı açık kalıyorsa tamirini yaptırmanız gerekir.

Buzdolabı ve derin dondurucu her mevsim kullandığımız için sürekli kullanım sonrası sorunlarla karşılaşmamız gayet doğaldır. Ancak buzdolabının gerekli bakımını sağlamak ve her yıl fişinin bir müddet çekilerek temizliğini yapmanız faydalı olacaktır. Profilo Servisi adlı makalemizin linkine tıklayarak tamir hizmeti alabilirsiniz.

İzmir Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır makinesi birçok çözümler sunan teknolojiye sahip bir yapıdadır. Ancak bazı zamanlarda arıza durumu herkesin başına gelen bir durumdur. Çamaşır makinesine belli aralıklarla bakım yapmak, hem giysileri daha temiz yıkamasına yardımcı olur hem de makinenizin daha uzun süre bir arıza göstermeden kullanmaya yardımcı olacaktır. Bakım yapılmasına rağmen çamaşır makineleri zamanla arıza gösterebilir. Önemli olan arızanın ne olduğunu bilmek ve doğru çözümler üretebilmektir.

Çamaşır makinesi su almıyorsa,  çamaşır makinesine giden su musluğu kapalı durumdadır. Makinenin su girişi hortumu zarar görmüş olabilir. Su girişindeki hortum tıkalı ise su giriş filtresini temizlemeniz gerekir. Makine kapağı kapalı olmayabilir.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyorsa,  makinenin boşaltma hortumu tıkalı veya bükülmüş olabilir. Boşaltma hortumu kontrolünü yapın. Tıkanıklık varsa temizlenmesi gerekir. Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizleyin. Pompa motoru arızası olabilir ki bu durumda yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Çamaşır makineniz  suyu alıyor ancak çalışmaya geçemiyorsa, su tahliye hortumunda bir arıza var demektir. Su tahliye hortumu yüksekliği doğru ayarlanabilir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor ve sallanarak çalıyorsa, çamaşır makinesi doğru yerleştirilmemiş olabilir veya kazanda bir arıza söz konusu olabilir. Çamaşır makineniz çok gürültülü ve sesli çalışıyorsa, Tambur yatak rulmanı arızalı veya motor ile kasnağındaki kayış arızası veya  tamburda veya rulmanlarda bir arıza olabilir. Tambur yatakları kontrol edilmesi gerekir.

Makine sarsıntılı ve hareketli çalışıyorsa, makine deterjan almıyorsa, sıkma yapmıyorsa, makine suyu alamıyor veya makine suyu boşaltamıyor pompalama yapamıyorsa, makine kazanı düştüyse hemen teknik yardım için çamaşır makinesi profesyonel tamir ustalarından yardım almak için servisimizi arayarak çözüm bulabilirsiniz. Esenyurt Siemens servisi adlı makalemizi de okuyarak hizmetler hakkında detaylı bilgiye ulaşmanızı tavsiye ederiz.

İzmir Altındağ Kombi Bakım Servisi

İzmir Altındağ da hizmet veren kombi bakım ve tamir servisi kombinizin en uygun ekipmanlar ile ve profesyonel ustalarıyla her tür ve her marka kombi için garantili hizmet imkanı sunar.

Kombi bakım servisi tamircisi servisimizi 444 9 587 numaralı telefondan arayarak arıza kaydı bıraktığınız aynı gün içinde müşterisine ulaşım sağlayarak kusursuz hizmetini sunarak kombinin ilk günkü kadar yüksek performansta bir arızası kalmadan tamirini gerçekleştirir.

Kombi tamircisi adresinize gelerek öncelikle arızanın tespitini yapar ve hangi konuda cihazın bir tamire ihtiyacı var ve maliyeti ne kadar? tüm bunlar hakkında müşteriye bilgi verdikten sonra müşteriden tamir onayı aldıktan sonra gerekli müdahaleyi gerçekleştirir.

Kombi bakımı yaptırarak kombinin daha az yakıt sarfederek daha fazla ısınma sağlanır. Kombi daha rahat çalışarak daha az arıza ile karşılaşılır. Çünkü kombi zamanla çalışması sonucunda kombi içinde kirlenme ve oksitlenmeler meydana gelir.

Kombi bakımı sayesinde kombinin tüm elektronik parçaları ve tozlanmalar giderilir. Aslında kombi bakımı kombinin sadece bu kirlenme ve tozdan kurtulması anlamına gelmemektedir.

Kombi bakımı yapılarak önceden arıza gösterebilecek parçaların tespiti yapılarak yüksek masraflı arızalar daha çıkmadan önlem almak için gereklidir. Kombi bakımı ayrıca gaz kaçak kontrolleri ve filtrelerin ve baca temizliği sayesinde can güvenliğinizi de sağlamış olur.  Kombi bakım fiyatı  hakkında bilgi almak ve teknik tamir servisimizin ustalarını arayarak kombi bakım fiyatı alarak tamir hizmeti almak için teknik tamir servisimize ulaşabilirsiniz.

Altındağ İzmir Klima Servisi

klima kombi bakım servisi

İzmir Klima Servisi ustaları klima bakım, montaj, de montaj, klima onarımı konusunda her tür klimaya hizmet vermektedir. Klimalar iklimsel rahatlığı sağlayan çok amaçlı cihazlardır. Klima yaz – kış demeden her mevsim kullanılan ve mevsim sıcaklığını istenen konforlu seviyeye getirerek bizim rahat bir nefes almamıza yardımcı olmaktadır.

Klima yapısı gereği bulunduğu mekanın kötü havayı dışarı atarak temiz havayı içeriye girmesini sağlayarak gerekli temiz hava sirkülasyonunu sağlayan cihazdır. Klima sürekli ortam havasını değiştirdiği için klima filtreleri zamanla kirlenir. Filtrelerin temizliği en az yılda bir kez yapılması uygun olur.

Klimadaki filtrelerin ve tozların giderilmediği halde ise etrafa her çalıştığında hızla tozlar yayılacak ve sağlığımız tehdit edilecektir. Tozlanmalar istenmeyen alerjik ve solunum yolu rahatsızlıklarını tetikler. Sizde bu gibi durumlara maruz kalmak istemiyorsanız hemen klima bakım ve temizliğinizi teknik tamir servisimizi arayarak yaptırınız. Esenyurt Klima Arıza Servisi olarak her tür ve çeşit marka klimanın bakım ve tamirini kaliteli ve güvenilir hizmet kapsamında teknik tamir servisi yapmaktadır.

Sanayi Tipi İşyeri Buzdolabı Tamir Bakım Servisi

Sanayi tipi ve işyeri buzdolabı tipleri market, işyerlerinde kullanılan her tip buzdolabı ve soğutucular için tamir hizmeti verilir.

Buzdolabı ve soğutucular her alanda kullanılan ve bir çok yiyecek ve içeceğin ilk günkü taze ve bozulmadan sağlanabilmesi için işyerlerinin olmazsa olmaz cihazlarıdır. Cihazlar zaman içinde sürekli kullanım sonrası gazı boşalabilir, motor arızası veya soğutmama durumu ile karşı karşıya kalınır. Hiç zaman kaybetmeden servisimiz teknik tamir ekibinden hizmet almak için bizi arayın.

Altındağ İzmir teknik tamir bakım servisinde sanayi tipi ve işyeri dolabı, Sütlük  Dolabı Bakım Tamiri, bütün meşrubat dolabı tamiri,   Meşrubat Kola ve Meze Dolabı Tamiri, kasap et dolabı, Şarap Dolabı Tamiri, çiğ köfte dolabı tamiri bakımı, dondurma dolabı tamiri bakımı, limonata dolap tamiri bakım konularında sanayi tipi buzdolabının her çeşidine hizmet veren servisimiz garantili ve kaliteli hizmet kapsamında hizmetini sürdürür. Esenyurt Ariston Servisi adlı makalemize de bakarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzmir Balçova Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587 Semtleri

• Balcova • İnciraltı

İzmir Balçova Mahalleleri
• Bahçelerarası Mahallesi • Çetinemeç Mahallesi • Eğitim Mahallesi • Fevzıcakmak Mahallesı • İnciraltı Mahallesi • Korutürk Mahallesi • Onur Mahallesi • Silinecek • Teleferik Mahallesi
Balçova Mahalleleri

İzmir Bayraklı Semtleri
• Alpaslan • Bayraklı • Gümüşpala • Manavkuyu • Soğukkuyu

İzmir Bayraklı Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587 Mahalleleri
• 75.Yıl Mahallesi • Adalet Mahallesi • Alpaslan Mahallesi • Bayraklı Mahallesi • Cengizhan Mahallesi • Çay Mahallesi • Çiçek Mahallesi • Doğançay Mahallesi • Emek Mahallesi • Fuatedipbaksi Mahallesi • Gümüşpala Mahallesi • Izmır Adlıye Çevresı Mahallesi • Manavkuyu Mahallesi • Mansuroğlu Mahallesi • Muhittinerener Mahallesi • Onur Mahallesi • Orgeneralnafizgürman Mahallesi • Osmangazi Mahallesi • Postacılar Mahallesi • Refikşevketince Mahallesi • Soğukkuyu Mahallesi • Tepekule Mahallesi • Turan Mahallesi • Yamanlar Mahallesi

İzmir Bornova Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587  Semtleri
• Altındağ • Atatürk • Bornova • Çamdibi • Işıkkent • Kazımdirik • Merkez Köyler • Naldöken • Pınarbaşı

• Atatürk Mahallesi • Barbaros Mahallesi • Birlik Mahallesi • Çamkule Mahallesi • Çınar Mahallesi • Doğanlar Mahallesi • Egemenlik Mahallesi • Ergene Mahallesi • Erzene Mahallesi • Evka 4 Mah • Evka3 Mahallesi • Gaziosmanpaşa Mahallesi • Gürpınar Mahallesi • Işıklar Mahallesi • İnönü Mahallesi • Karacaoğlan Mahallesi • Kazımdirik Mahallesi • Kemalpaşa Mahallesi • Kızılay Mahallesi • Koşukavak Mahallesi • Meriç Mahallesi • Merkez Mahallesi • Mevlana Mahallesi • Naldöken Mahallesi • Rafetpaşa Mahallesi • Serintepe Mahallesi • Tuna Mahallesi • Ümit Mahallesi • Yeşilçam Mahallesi • Yeşilova Mahallesi • Yıldırımbeyazıt Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Zafer Mahallesi

İzmir Buca Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587  Semtleri
• Buca • Evka1 • İşçievleri • Kaynaklar • Merkez Köyler • Şirinyer

İzmir Buca Beyaz Eşya Servisi / Tamircisi 444 9 587 Mahalleleri
• 29 Ekım Mahallesı • Adatepe Mahallesi • Akıncılar Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Aydoğdu Mahallesi • Barış Mahallesi • Bucakoop Mahallesi • Bucaosb Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çağdaş Mahallesi • Çaldıran Mahallesi • Çamlık Mahallesi • Çamlıkule Mahallesi • Çamlıpınar Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Efeler Mahallesi • Fırat Mahallesi • Gaziler Mahallesi • Göksu Mahallesi • Güven Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • İnkılap Mahallesi • İnönü Mahallesi • İzkent Mahallesi • Karanfil Mahallesi • Kozağaç Mahallesi • Kuruçeşme Mahallesi • Laleli Mahallesi • Menderes Mahallesi • Merkez Mahallesı • Murathan Mahallesi • Mustafakemal Mahallesi • Seyhan Mahallesi • Şirinkapı Mahallesi • Ufuk Mahallesi • Valirahmibey Mahallesi • Yaylacık Mahallesi • Yenigün Mahallesi • Yeşilbağlar Mahallesi • Yıldız Mahallesi • Yıldızlar Mahallesi • Yiğitler Mahallesi • Zafer Mahallesi

İzmir Çiğli Semtleri
• Balatçık • Büyükçiğli • Egekent • Harmandalı • İstasyonaltı

İzmir Çiğli Mahalleleri
• Ahmetefendi Mahallesi • Ahmettanerkışlalı Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Atatürkorganizesanayi(Aosb) Mahallesi • Aydınlıkevler Mahallesi • Balatçık Mahallesi • Çağdaş Mahallesi • Egekent Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Evka2 Mahallesi • Evka5 Mahallesi • Evka6 Mahallesi • Gazı Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi • Güzeltepe Mahallesi • İstasyonaltı Mahallesi • İzkent Mahallesi • Kaklıç Mahallesi • Köyiçi Mahallesi • Küçükçiğli Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Sasalı Mahallesi • Şirintepe Mahallesi • Uğurmumcu(Alibucak) Mahallesi • Yakakent Mahallesi • Yenimahalle Mahallesi

İzmir Gaziemir Semtleri
• Gaziemir • Sarnıç

İzmir Gaziemir Mahalleleri
• Aktepe Mahallesi • Ataturk Mahallesi • Atıfbey Mahallesi • Beyazevler Mahallesi • Binbaşıreşatbey Mahallesi • Dokuzeylül(9Eylül) Mahallesi • Emrez Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gazikent Mahallesi • Hava Limanı • Hürriyet Mahallesi • Irmak Mahallesi • Menderes Mahallesi • Serbest Bölge • Sevgi Mahallesi • Yeşil Mahallesi • Zafer Mahallesi

İzmir Güzelbahçe Semtleri
• Güzelbahçe • Merkez Köyler • Yelki

İzmir Güzelbahçe Mahalleleri
• Atatürk Mahallesi • Çelebi Mahallesi • Kahramandere Mahallesi • Maltepe Mahallesi • Siteler Mahallesi • Yaka Mahallesi • Yalı Mahallesi • Yelkı Mahallesı

İzmir Karabağlar Semtleri
• Fahrettinaltay • Hatay • Karabağlar • Kibar • Merkez Köyler • Yeşilyurt • Zincirlikuyu

İzmir Karabağlar Mahalleleri
• Abdiipekçi Mahallesi • Adnansüvari Mahallesi • Alifuatcebesoy Mahallesi • Alifuaterden Mahallesi • Araphasan Mahallesi • Aşıkveysel Mahallesi • Aydın Mahallesi • Bahar Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Bahriyeüçok Mahallesi • Barış Mahallesi • Basınsitesi Mahallesi • Bozyaka Mahallesi • Cennetçeşme Mahallesi • Cennetoğlu Mahallesi • Çalıkuşu Mahallesi • Devrim Mahallesi • Doğanay Mahallesi • Esenlik Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Esenyalı Mahallesi • Fahrettinaltay Mahallesi • Gazi Mahallesi • Generalasımgündüz Mahallesi • Generalkazımözalp Mahallesi • Gülyaka Mahallesi • Günaltay Mahallesi • İhsanalyanak Mahallesi • Karabağlar Mahallesi • Kazımkarabekir Mahallesi • Kibar Mahallesi • Limontepe Mahallesi • Maliyeciler Mahallesi • Metinoktay Mahallesi • Muammerakar Mahallesi • Osmanaksüner Mahallesi • Özgür Mahallesi • Peker Mahallesi • Poligon Mahallesi • Refetbele Mahallesi • Reis Mahallesi • Salihomurtak Mahallesi • Sarıyer Mahallesi • Selvili Mahallesi • Sevgi Mahallesi • Şehitler Mahallesi • Tahsinyazıcı Mahallesi • Uğurmumcu Mahallesi • Umut Mahallesi • Uzundere Mahallesi • Üçkuyular Mahallesi • Vatan Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Yurtoğlu Mahallesi • Yüzbaşışerafettin Mahallesi

İzmir Karşıyaka Semtleri
• Alaybey • Cumhuriyet • Denizbostanlısı • İmbatlı • Karşıyaka • Merkez Köyler • Nergiz • Yalı

İzmir Karşıyaka Mahalleleri
• Aksoy Mahallesi • Alaybey Mahallesi • Atakent Mahallesi • Bahariye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Bahriyeüçok Mahallesi • Bostanlı Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dedebaşı Mahallesi • Demirköprü Mahallesi • Donanmacı Mahallesi • Fikrialtay Mahallesi • Goncalar Mahallesi • Inönü Mahallesı • İmbatlı Mahallesi • Mavişehir Mahallesi • Mustafa Kemal Mahallesı • Nergiz Mahallesi • Örnekköy Mahallesi • Şemikler Mahallesi • Tersane Mahallesi • Tuna Mahallesi • Yalı Mahallesi • Zübeydehanım Mahallesi

İzmir Konak Semtleri
• Alsancak • Basmane • Eşrefpaşa • Gültepe • Gürçeşme • Güzelyalı • Kahramanlar • Kemeraltı /Konak • Küçükyalı • Merkez/Konak • Pasaport • Yenişehir

İzmir Konak Mahalleleri
• 1.Kadriye Mahallesi • 19Mayıs Mahallesi • 2.Kadriye Mahallesi • 26Ağustos Mahallesi • Akarcalı Mahallesi • Akdeniz Mahallesi • Akıncı Mahallesi • Akınsimav Mahallesi • Alireis Mahallesi • Alsancak Mahallesi • Altay Mahallesi • Altınordu Mahallesi • Altıntaş Mahallesi • Anadolu Mahallesi • Atamer Mahallesi • Atilla Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Ballıkuyu Mahallesi • Barbaros Mahallesi • Boğaziçi Mahallesi • Bozkurt Mahallesi • Cengiztopel Mahallesi • Çahabey Mahallesi • Çankaya Mahallesi • Çınarlı Mahallesi • Çınartepe Mahallesi • Çimentepe Mahallesi • Dayıemir Mahallesi • Dolaplıkuyu Mahallesi • Duatepe Mahallesi • Ege Mahallesi • Emirsultan Mahallesi • Etiler Mahallesi • Faikpaşa Mahallesi • Fatih Mahallesi • Ferahlı Mahallesi • Fevzipaşa Mahallesi • Göztepe Mahallesi • Güneş Mahallesi • Güneşli Mahallesi • Güney Mahallesi • Güngör Mahallesi • Güzelyalı Mahallesi • Güzelyurt Mahallesi • Halkapınar Mahallesi • Hasanözdemir Mahallesi • Hilal Mahallesi • Hurşidiye Mahallesi • Huzur Mahallesi • İmariye Mahallesi • İsmetkaptan Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • Kadifekale Mahallesi • Kahramanlar Mahallesi • Kahramanmescit Mahallesi • Kemalreis Mahallesi • Kestelli Mahallesi • Kılıçreis Mahallesi • Kocakapı Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Konak Mahallesi • Kosova Mahallesi • Kubilay Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükada Mahallesi • Kültür Mahallesi • Lale Mahallesi • Levent Mahallesi • Mecidiye Mahallesi • Mehmetakif Mahallesi • Mehmetaliakman Mahallesi • Mehtap Mahallesi • Mersinli Mahallesi • Millet Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Mirali Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Murat Mahallesi • Muratreis Mahallesi • Namazgah Mahallesi • Namıkkemal Mahallesi • Odunkapı Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Pazaryeri Mahallesi • Pirireis Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Saygı Mahallesi • Selçuk Mahallesi • Sümer Mahallesi • Süvari Mahallesi • Şehitnedimtuğaltay Mahallesi • Tan Mahallesi • Tınaztepe Mahallesi • Trakya Mahallesi • Turgutreis Mahallesi • Tuzcu Mahallesi • Türkyılmaz Mahallesi • Uğur Mahallesi • Ulubatlı Mahallesi • Umurbey Mahallesi • Ülkü Mahallesi • Vezirağa Mahallesi • Yavuzselim Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yenidoğan Mahallesi • Yenigün Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yeşildere Mahallesi • Yeşiltepe Mahallesi • Yıldız Mahallesi • Zafertepe Mahallesi • Zeybek Mahallesi • Zeytinlik Mahallesi

İzmir Narlıdere Semtleri
• Narlıdere

İzmir Narlıdere Mahalleleri
• 2.İnönü Mahallesi • Altıevler Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Çamtepe Mahallesi • Çatalkaya Mahallesi • Huzur Mahallesi • Ilıca Mahallesi • Limanreis Mahallesi • Narlı Mahallesi • Sahilevleri Mahallesi • Yenikale Mahalle