Cebeci Kombi Arıza Tamir Servisi Mamak

Cebeci Kombi Arıza Servisi Mamak

Acil Usta Çağır 

444 28 46

Cebeci Kombi Arıza Servisi Mamak

Cebeci, Ankara ilimizin Çankaya ilçesine bağlı semtlerinden biridir.Semt, Topraklık, Abidinpaşa, Demirlibahçe, Sakarya, Gündoğdu, Kurtuluş, Sağlık, Fidanlık İncesu ve Topraklık mahalleleriyle çevrilidir.Nüfusun yoğun olduğu semtlerimizden biridir.Çalışan nüfusun da yoğun olduğu bu bölgemiz özellikle yaşam konforu düzeyi yüksek olduğundan kombi kullanımı oldukça yaygındır.

Kombi hayatımızı kolaylaştıran ve mevsim farketmeksizin ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan bir cihazdır.Kombilerimizi daha verimli ve uzun ömürlü kulllanabilmek için düzenli bakımlarının yapılması her servisin öncelikli önerisidir.

Kombi bakımlarımızı ne kadar düzenli yaptırmış olsak ta zaman zaman umulmadık arızalar oluşabilir.Kombi Arıza Tamir Servisimiz olmadık anlarda oluşabilecek bu tür arızalar için acil destek hizmeti vermektedir.Cebeci semtimizde yaygın hizmet ağımız ile haftanın her günü 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerimizin her türlü arıza ve tamir ihtiyacını karşılamak için uzman ve deneyimli kadromuz hizmet vermektedir.

Sık karşılaşabileceğimiz kombi arızaları;

*Kombi çalışıyor fakat ısınmıyor.

*Kombi yanarken patlama yapıyor.

*Sıcak su açıldığında kombi çok ısınıyor.

*Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk oluyor.

*Kombi su kaçırıyor.

*Kombi çalışırken çok ses yapıyor.

*Kombiye sıcak su gelmiyor.

Karşılaşabileceğimiz bu ve benzeri arızalar durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydınızı oluşturabilir ve uzman teknik destek önerilerinden faydalanabilirsiniz.Tüm işlemlerimiz 1 yıl servis fişi verilerek garantimiz altına alınır.Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini ve devamlılığını sağlamaktır.

Cebeci Kombi Arıza Tamircileri Mamak

Acil Usta Çağır 

444 28 46

Cebeci Kombi Arıza Tamircileri Mamak

Cebeci çalışan nüfusu oldukça yoğun semtlerimizden biridir.Kombi kullanımı da günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırdığı için yaygındır.Ankara ilimizin sert ikliminde hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombilerimiz zaman zaman arızalanabilir.

Kombi doğalgaz ile çalışan bir cihaz olduğundan her hangi bir arıza durumunda kendimizin müdahale etmesi daha olumsuz sonuçlar doğurabilir.Bu olumsuz sonuçlara mahal vermemek için Cebeci Kombi Tamirci Servisimiz siz müşterilerimiz için her arıza durumunda hizmet vermektedir.

Kombi Tamiri uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur.Hem can ve mal kaybı açısından hemde işlem gerektiren alan özenle ve titizlikle tamamlanması gereken bir işlemdir.Bu alanda sektör oldukça yoğun ve kalabalıktır.Birçok firma ya da kişi uygun ve ucuz kombi tamiri yaptığını söylemektedir.Kombi Tamiri ucuza yapılabilecek bir işlem maalesef değildir.

Cebeci Kombi Tamircileri sektörde bu işi en ucuza yapan değil fakat en kaliteli işçilik ile en sağlıklı hizmeti sunmak için çalışan uzman ve deneyimli ekiplerden oluşmaktadır.Özellikle belirtelim ki kombi tamiri yada bakımı 20-30-40-50 Tl gibi yapıyoruz diyen firma yada şahıslara kesinlikle itibar etmemenizi öneririz.

İşlem yerinde yapılıyorsa detaylarının paylaşılması ve sizlere aktarılması da önemli bir detaydır.Ayrıca bir Kombi Tamir Servisi olarak önerimiz işlem eğer yerinde yapılmayacaksa ce cihazın götürülmesi gerekiyorsa bunu mutlaka bir kaç servisi de arayarak teyit etmenizdir.

Haftanın 7 günü 24 saat kombi tamircilerimiz her türlü arızalarınız için sizlere en uygun çözümü sunmaktadır.Tüm işlemler müşterilerimizin bilgisi doğrultusunda yapılır.İşlem detayları adım adım paylaşılarak işlem en sağlıklı ve güvenli  şekilde tamamlanır.Tamamlanan işlemin ardından 1 yıl işlem garantisiyle müşterilerimizin memnuniyeti sağlanır.

Her marka ve modelde tamircilerimiz ayrı ayrı eğitimlerini tamamlamış ve yenilikleri takip ederek konusunda uzmanlaşmış çalışanlardan oluşmaktadır.Güvenilir kadromuz Cebeci Semtinin Topraklık, Abidinpaşa, Demirlibahçe, Sakarya, Gündoğdu, Kurtuluş, Sağlık, Fidanlık İncesu ve Topraklık mahallelerinde hizmet vermektedir.

Cebeci Kombi Anakart Tamiri Servisi  Mamak

Acil Usta 

444 28 46

Cebeci Kombi Anakart Tamiri Servisi  Mamak

Kombilerimizin bazen umulmadık arızalar verdiğinden bahsetmiştik.Bu arızalardan biri de kombi çalışma sistemlerinin içerisinde bulunan ana kartlarda olabilir.

Elektronik kart; bulunduğu cihazdaki parçalar ile bilgi ve elektrik alışverişi sağlayan panel şeklindeki akıllı kart (beyin). Bu kart 220v elektrik ile sinyal alışverişi sağlar. İçerisinde irili ufaklı ebatın büyüklüğüne göre parça bulunmaktadır.

Kombi kartları çalışma sistemindeki en hassas parçalardır ve 220V elektrik ile çalışır.Bu yüzden akım düzenleyiciler ve voltaj düzenleyiciler ile brilikte kullanılması gerekir.Bu tarz bir sorun ile karşılaşan kullanıcılarımızın özellikle kendi bilgileriyle müdahale etmemeleri özellikle önerilir.

Kombi kart tamiri Servisi ustalarımızın özellikle önerisi bu konuda bir uzman desteği alınmasıdır.Deneyimli ustalarımız karşılaşabileceğiniz böyle bir işlem karşısında öncelikle kombinin arızasını belirler.Çünkü her model ve markanın tamiri farklı olabilir.Çalışma sistemleri aynı olsa da kullanılan malzemede farklılıklar olabilir.

Gerekli önlemler alınarak kart tamiri yapılır ve kartın sorunsuz şekilde çalıştığından emin olmak için cihaz test edilir.Doğru çalıştığından emin olduktan sonra 1 yıl servis fişi verilerek işlem garanti altına alınır.Siz de kombinizin kartını tamir ettirmek için bir uzman desteği almak isterseniz çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Cebeci Kombi Tamir Servisimiz semtimizin tüm mahallelerinde en uygun ve en güvenilir hizmeti vermek için çalışmaktadır.