Bosch Kombi İzmir Teknik Servisleri 444 28 46 Zeki Teknik

Bosch Kombi Tamir Servisleri İzmir

Kombi kullanıcıları kombilerini çalıştıramadıkları zaman hemen bir usta arayışına girmektedirler. Fakat ustaya ulaşmadan önce yapılması gereken birkaç işlem vardır. O işlemlerden sonra kombi çalışmazsa kombi tamir servislerinden yardım almak gerekir. İlk olarak kombiniz çalışmıyorsa kombinize doğalgaz geliyor mu doğalgaz vanaları açık mı onun

Kombi Tamir Servisi

kontrolünü sağlamanız gerekir. Doğalgaz vanalarının üzerinde bir on-off yazısı yok ise vana ve doğalgaz borusu paralel olacak bir şekilde aynı hizaya getirirseniz doğalgaz açılacaktır.

Kombinize elektrik geldiğinden de emin olmanız gerekir. Sonuç olarak elektrik olmazsa kombi çalışmaz. Kombinin yanında yer alan şalterin açık olması ve kombinin fişinin prize takılı olması gerekir. Daha sonrasında basınç kontrolünü sağlamanız gerekir. Eğer kombi basıncı ideal seviye olan 1.5 altındaysa ya da 2.5 üstündeyse ısıtma sağlamayacaktır. Son olarak eğer kombinizin ekranında arıza kodu varsa kombinize reset atmanız gerekir. Kombinin üstünde yer alan r ya da reset düğmesine bir kaç saniye basılı tutarak reset atabilirsiniz. 

Bir önce ki yazımız olan Geleneksel Kombi Bakım Kampanyası/ Kampanyaları hakkında da detaylı bir içerik bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bosch Kombi Bakım Servisi İzmir

Kombi bakımı her yıl ya da en fazla iki yılda bir düzenli olarak yapılmalıdır. Kombi bakımının düzenli yapılması durumunda

Kombi Ustası

bir çok durumda karlı olursunuz. Çünkü kombi bakımı sayesinde hem doğalgaz hem de elektrik tasarrufu sağlanır. Bu durumda elektrik ve doğalgaz faturalarında düşüş yaşayarak kazanç sağlarsınız. Kombi bakımı sayesinde daha verimli bir ısınma sağlarsınız.

Ayrıca kombi bakımları sayesinde kombilerinizin arıza verme ihtimalleri de düşüş gösterecektir. Mesela örnek verecek olursak kombi bakımı sırasında pompaya da bakılır. Ayrıca petek temizliği de yapılırsa tesisattaki su daha kolay bir şekilde devir daim yaparak pompanın zorlanmasına neden olmaz.

Bu sayede pompa da arıza yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz. Kombi bakımı ya da kombi tamiri için 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Ankara Pursaklar Asansör Firmaları hakkında da detaylı bir içerik bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

İzmirde Kombi Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Kombi Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı