Petek Temizleme Fiyatları 2019 Telefon 444 2 846

2019 Petek Temizleme Fiyatları Zeki Teknik

Arayın Detaylı Bilgi Verelim…

444 28 46

Petek temizliği ve kombi bakımı ne kadar? Petek temizliği faydalımı, radyatör temizliği nasıl yapılır, Petek Temizleme fiyatları gibi merak ettiğiniz bazı soruları bu yazımızda cevaplandırmaya çalışacağız.

Petek temizliği ve kombi bakımı ücreti

Kombi Yılın Altı ayı sürekli çalıştığı için yılda bir bakım yapılması yakıt tasarrufu ve kombini iyi performans ile çalışması açısından çok önemli. Kombi bakım fiyatları/ücreti her yıl değişmekte bunun en önemli sebebi dolar, eleman maaş oranları ve mazot fiyatları nın sabit olmaması neticesinde 2019 yılı kombi bakım fiyatları 80 tl. iken 2020 yılı kombi bakım ücreti 100 – 120 tl. olabilir.

Kombi Bakımı Kaç lira, Kombi Bakımı ne kadar gibi merak ettiğiniz konularda 444 28 46 telefon numarası ile çağrı merkezimize ulaşarak güncel fiyat bilgisi ve Kombi Bakımında neler yapılr. kombi bakımı nasıl yapılır Hususlarında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz hemen Kombi bakımı için servis talep edebilir. En kısa zamanda servis araçlarımız adresinize gelerek kombi bakımınızı gerçekleştirirler.

petek radyatör temizleme fiyatları

petek radyatör temizleme fiyatları

Kombi Bakımı Konusunda dikkat edilecek hususların başında Kurumsal bir firma tercih edilmeli. Diğer bir dikkat edilmesi gereken konu ise çok ucuz kombi bakımı ile hizmet veren yerlere fazla itibar edilmemeli. Çok Uygun fiyat ile kombi bakımı yapan servisler ya seyyar çalışan bir kombicidir. Yada İyi niyetli değildir.

 

Peki Kombi Servisi niyeti nasıl iyi olmayabilir. Ucuz Kombi bakımı ile eve gelen Kombi Ustası kombide sürpriz arızalar ve değişik sebebler üreterek 30 tl. ile yaptığı hizmeti size 200-300 ve daha fazla tutarlara çıkarabilir.

Diyelimki ikna oldunuz kombi bakımının yanında farklı arıza ve parça değişiminede onay verdiniz. 1 ay sonra Bu kombi ustası nı çağırdığınız zaman tekrar gelir yaptığı işin değiştirdiği parçanın garantisini veriyormu? bu konuda temkinli olun.

Öncelikle Biz yada X bir Servisi de çağırsanız Mutlaka Servis sonrası ne yapılmış ne hizmet verilmişse mutlaka servis fişine yapılan işlemleri değişen parçaları yazdırın.

 • Servis fişinde ardes ve sabit telefon numarası olmasına dikkat edin.
 • Servis fişini imza ederken Mutlaka kaşe imza şeklinde alın.

Unutmayın, 3-5 hafta sonra kombiniz aynı yerden ırızası nüksederse hakkınızı savunabileceğiniz tek şey bu servis formu.

Ödemeyi yaparken servis elemanı,

-Abiciğim Servis formumum yeni bitti.

-Ablacığım akşam geçerken bırakırım gibi laflarına, İmzalı kaşeli servis formumu getir paranıda akşam geçerken al. Demek olsun.

Radyatör Petek temizliği ve kombi bakımı

Baymak demirdiöküm Petek temizliği ve kombi bakımı

Petek temizliği ve kombi bakımı

petek Radyatör temizliği ile Kombi bakımı aynı anda yapılırsa fiyatları daha uygun verimide bi o kadar iyi sonuç verir.

Peki Neden, Kombi bakımı servisleri arasında birini evinize çağırdınız. lakin kombi servisleri arasında petek temizliği yapmayanlarda var. Kombi bakımı ile ısı tasarrufu olmaz. Kombi Mükemmel derecede iyi ve gayet işini güzel yapıyor, lakin peteklerin için kireç, çamur ve tortu bağlamış durumda, bu durumda kombinin ürettiği sıcak su petekleri tam anlamı ile ısıtmaması sonucu tüketilen yakıtın karşılığı kesinlikle alınamaz.

Tıkalı peteklerde ve Bağlantısını sağlayan boruların tıkanması su sonuçları doğurur.

 • Peteklerin altı genelde iyi ısınmaz. (30 derecede yakıp peteklerin altınında iyi ısınmasını beklemek mantıklı olmaz)
 • Kombiye en uzak petek genelde iyi ısı vermez.
 • Peteklerin iyi ısınmaması sonucu kombi sürekli devreye girer buda fazla yakıt tüketimine ve daha kabarık doğalgaz faturası ile sonuçlanır.
petek temizleme fiyatları 2019 2020

2019 petek temizleme fiyatları

Sökmeden Kirletmeden Petek Temizliği nasıl yapılır?

Petek Temizleme için özel olarak üretilmiş Petek Temizleme Makinası Tesisata Kombinin oradan yada banyodaki havlupandan tesisata bağlanır.

 • ilk olarak tesisattaki kaba pislik makina yardımı ile tesisattan atılır. (bu kaba pislik bile çamur gibi ve siyah akar. Malesef bazı uyanıklar bak temizleniyor şeklinde müşteriyi yanıtmaktalar.)
 • Daha sonra makina yardımı ile tesisata petek temizliği için özel olarak üretilmiş kimyasal ilaç peteklerin içerisine gönderilir.
 • Makina ilaçı peteklerin içerisinde gezdirerek zamanla oluşmuş kireçi, kurumu, su taşını, peteğin altına çökmüş tortu ve çamurun hızlıca çözülmesini sağlar.
 • İlaç özellikle kireçi ve su taşını şeker gibi eritir.
 • Petek içerisinde çözülen pislik tahliye edilir.
 • Tesisat basınçlı su ile durulanır.
 • Peteklere temizsu verildikten sonra havaları alınır.
 • Kombi Bakımı ve petek Temizliği yapılıp müşteriye sistem çalışır şekilde teslim edilir.
 • Evinizi nasıl almış isek öyle teslim ediyoruz. Kirlenme Su Akması pislenme kesinlikle olmuyor.

Petek temizliği yaptıran var mı?

Bu Sorunun Cevabı Yılda 3000 civarı hizmet verdiğimiz müşteri sayımız ile cevap verelim.

En iyi Radyatör Petek Temizliği için Fiyat ücret bilgisi ve Tesisat temizleme fiyatları için bizi arayın detaylı bilgi verelim.

Radyatör Petek Temizleme % 30 Isı Tasarufu Uygun Fiyat Kaliteli Himet Hızlı Servis konusunda en iyi hizmet en uygun fiyatları sunma cabası içerisindeyiz.

Önemli olan iyi usta olmanın yanında iyi bir esnaf olabilmek, günü kurtaran bir yaklaşımla değil yılların vermiş olduğu tecrübe ile binlerce memnun müşteri potansiyeli oluşturabilmek en büyük kazaçtır.

Günümüzde işin hakkını veren ve hakkını orantılı bir şekilde alan malesef azalmakta. Sorunlu sıkıntılı servisler az olmasada malesef işin hakkı 4/4 lük verilsede herkesi 4/4 lük memnun etmek kesinlikle mümkün olmuyor.

Petek temizleme ile ilgili şikayet, petek temizleme ekşi,  petek temizleme yalanı, makinasız petek temizleme, petekleri sökmeden temizleme, petek temizliği yaptıran var mı, calpol ile petek temizleme, petek temizleme işe yarıyor mu, petek temizleme faydalımı gibi google yazılanlar ve çıkan binlerce sonuça bakarsak herkes yogurdu nasıl yiyorsa öyle anlatıyor.

Bizce en önemli husus kullanılan ilaç. İlaçsız Petek Temizliği olmaz. Yapanlar varmı Var…

O yapanlara evinizde kireç bağlamış çaydanlığı verin, ilaçsız kireçi çaydanlıktan çözerse biz yalancı o doğrucu anlamına gelir.

Kapalı Devre Sistemlerde (petekler ve bağlantı borularıda kapalı devredir) KOROZYON oluşur.

Kapalı devre mekanik ısıtma sogutma tesisatlarında su akış hızına, sıcaklıgına, basıncına ve suyun içeriğine (kireçli olamasına ) bağlı olarak Krozyona ugrar. ve Bakteri oluşur.

Bu Krozyonu ve Kireçi tesisatın içerisinden sökmenin tek yolu Kimyasal ilaçtır. Sonuç kısa sürede ançak bu şekilde alınır.

Petek temizleme.com internet sitem ile 444 28 46 telefon numarası ile petek temizleme broşürleri isteye bilir, petek temizleme doğrumu konusunda bilgi alabilirsiniz.

Petek temizleme detaylı anlatım yapmaya çalıştığımız bu yazımızda, petek temizleme evde nasıl yapılır ile alakalı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Petek yıkama Temizli hizmet veren firmaları arasında bizdende fiyat/ücret bilgisi alabilirsiniz. Petek temizleme haberleri yada petek temizleme hizmeti işi, ne işe yarıyor mu?

Eylül Ayı yada Ağustos Aylarında petek temizleme kampanya yapmaktayız. istanbul Ankara izmir petek temizleme ltd. şti bünyasindeki ustalarımız ile petek temizleme ne kadar sürer kaç para. nasıl nedir, nasıl temizlenir gibi her merak ettiğiniz soruyu

444 28 46 telefon numası ile bize ulaşarak öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Petek temizleme ne zaman yapılır, neden yapılır, nasıl olur, pratik nasıl olur, reklamı, reklamları, sistemi ve teknikleri konusunda arayın bilgi verelim.

Radyatör tesisat temizleme yıkama petek temizleme ustası, uzmanı, yöntemi, yöntemleri, yorumları, zararlımı zararları ne zaman yapılır ve her konuda uzman tesisat ustalarımız sizlere hizmet vermek için size telefon numarası kadar yakın.

İstanbulda Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

petek temizleme hizmet verilen semtler

Kombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın:

444 28 46

Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,
sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

ankara kombi bakımı petek temizleme fiyatlları hizmet noktaları

ankara kombi bakımı petek temizleme fiyatlları hizmet noktaları

ankara bosch beyaz eşya servisleri Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Antalyada Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir

Kocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Petek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları 

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Klima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint,