Profilo Beyaz Eşya Servisi 444 9 587

Profilo Bulaşık Makinası Tamir Servisi 444 9 587

Acil arıza kaydınızı oluşturmak için arayın 444 9 587

Profilo klima tamir servisi
Profilo Bulaşık Makinası Tamir Servisi

Profilo ,1955 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesine katılarak beyaz eşya sektöründe üretime başlamıştır.Beyaz eşyanın yanında küçük ev aletleri,elektrikli süpürgeler,ankastre setler,klima cihazları olarak çeşitli ürün gamına sahiptir.Tamamı ithal yerli üretim yapan Profilo marka beyaz eşyalar,dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması, teknolojiyi yalın çizgisi ve kolay kullanım şekilleriyle Türk halkının beğenisine sunmuştur.

Bulaşık makinaları icadından günümüze kadar bir çok değişim göstermiştir.1940 yılında ABD’de ortaya konan ve tam bir yıkama sağlayan otomatik bulaşık makinesi   1990’lı yıllardaki elektronik süreci dönüm noktası olmuştur. Artık su ve elektrik tüketimi de azalır. Bu alandaki en son yenilik ise 2000 yılından itibaren ortaya konan “fuzzy logic” cihazlarıdır.

Artık bulaşığın kirliliğine göre program seçeneklerini otomatik olarak yapan bulaşık makinaları,günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olmuştur.Üstün teknolojik sistemlerle üretilen bulaşık makinaları zaman zaman arızalanmaktadır.Arızalar bazen çok karmaşık olabilmekte ve uzman desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.Çok sık karşılaşılan bulaşık makinaları arızalarına kısaca değinelim.

 • Bulaşık makinam su almıyor.
 • Bulaşık makinam yıkamaya başlamıyor.
 • Bulaşık makinası çok buğulu yıkıyor ve bulaşıkları nemli bırakıyor.
 • Makinam yıkama esnasında çok ses çıkarıyor ve gürültülü çalışıyor.
 • Bulaşık makinam deterjanı eritmiyor ve lekeli bırakıyor.
 • Bulaşık makinası suyu boşaltmıyor.

Bu veya daha farklı karşılaşabileceğimiz bulaşık makinası arızalarında uzman bir destek almak makinanızı daha uzun ve verimli kullanmak için çok daha yararlı olacaktır.

Zeki Teknik Profilo Bulaşık Makinası Servisi olarak yaygın hizmet ağımızla bir çok il ve ilçede uzman kadromuzla hizmet vermeye devam etmekteyiz.Karşılaştığınız her problemde deneyimli kadromuz sizler için en hızlı ve en uygun çözüm önerilerini sunar ve işlemi garantili hizmet güvencesiyle tamamlar. İşlem devam ederken müşterilerimize 1 yıl süreli servis fişi verilir ve hizmet bu servis fişi ile garanti altına alınır.

Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak usta talebinde bulunabilir ve destek talep edebilirsiniz.

Profilo Çamaşır Makinası Tamirci Servisi 444 9 587

Her türlü arıza kaydınızı oluşturmak için hemen arayın 444 9 587

Profilo Çamaşır Makinası Tamirci Servisi

Evlerimizde kullandığımız ve işlerimizi inanılmaz derecede kolaylaştıran çamaşır makinaları günümüze kadar bir çok evrimden geçmiştir desek yanlış olmaz galiba.Artık günümüzde çamaşır makinaları kurutma işlevini bile yapıyor durumda.Günümüze kadar çamaşır yıkama maceraları bir çok değişiklik göstermiştir.

Çok eski zamanlarda çamaşırlar dere kenarlarında çok zor şartlarda yıkanırdı.Çamaşır yıkamak hem iş gücü hem zaman kaybı olarak çok zahmetli oluyordu.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çamaşır makinasının gelişimi de kaçınılmaz oldu.Çok yorucu  ve zahmetli olan bu işi artık bizim yerimize çamaşır makinaları yapıyor ve hatta çamaşırın kirlilik derecesine göre de seçilebilen programlar sayesinde çok daha verimli sonuçlar alınıyor.

Teknolojik gelişmeye entegre olmuş çamaşır makinasının bu gelişimi günlük yaşantımızı ve hayatımızın ciddi bir alanını kolaylaştırıyor.Bunun yanında bu kadar teknolojik sistemlerle üretilmiş makinalar zaman zaman arızalanabiliyor ve arızalar karmaşık yada zor olabiliyor.En sık karşılaştığımız çamaşır makinası arızalarına kısaca değinelim

 • Çamaşır makinam çalışmıyor.
 • Makinam su almıyor.
 • Çamaşır makinamın kazanı dönmüyor.
 • Çamaşır makinası sıkma yapmıyor.
 • Çamaşır makinası su akıtıyor.
 • Makinamın kapısı kilitlenmiyor.
 • Çamaşır makinası su boşaltmıyor.
 • Çamaşır makinası çok sesli ve hareketli çalışıyor.
 • Çamaşır makinası programa geçmiyor.

Bir çok bu ve benzeri durumda her zaman detaylı ve yeterli teknik bilgiye sahip olamayabiliriz.Arıza teknik bir problemde olabilir yada kullanıcı hatasından kaynaklı bir problem olabilir.Bu durumda 444 9 587 çağrı merkezi numaramızı  arayarak acil arıza kaydınızı oluşturabilir ve uzman bir yardım alabilirsiniz.

Zeki Teknik Profilo Çamaşır Makinası Servisi olarak yaygın hizmet ağımızla bir çok bölgede ekibimiz kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.Her türlü parça değişimi yada tamir gerektiren durumlarda işleminiz orjinal parçalar ile tamamlanır ve işlem sonunda 1 yıl süreli servis fişi verilerek garanti altına alınır.Deneyimli ekibimiz her marka ve model de tamir hizmeti vermektedir.

Profilo Buzdolabı Tamir Servisi 444 9 587

Acil arıza kaydı oluşturmak için hemen arayın 444 9 587

Profilo Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolapları hayatımızın en temel beyaz eşyaları şüphesiz.Yaşantımızın devam edebilmesi için beslenmemiz ve sağlıklı beslenmemiz gerekli ve bunu da buzdolaplarımız sayesinde yapabiliyoruz.çok eski zamanlarda besinlerimizi saklamak için farklı yöntemler kullanılırdı.Bazen mağaralarda bazen gömülerek saklanan besinler bu şekilde tüketilirdi.

Günümüzde buzdolaplarımız son teknoloji üretilmiştir.Artık bir çok besini tazeliği bozulmadan ve birlikte buzdolaplarımızda saklayabiliyoruz.Her mevsim ayrı ayrı besin grupları olsa da mevsim farketmeksizin her besini dilediğimizce saklayabiliyor ve tüketebiliyoruz.

Profilo buzdolapları da dayanıklılığı ve fonksiyonelliği ile tüketicilerin gözde markası olarak teknolojiyi bu anlamda üstün düzeyde kullanmaya devam etmektedir.Artık daha dijital ekranlar ve kumanda ile kontrol edilebilen buzdolapları üretilmiş ve hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Buzdolapları bu kadar teknolojik ve elektronik sistemlerle üretilirken arızalarda maalesef her zaman basit olmamaktadır.Her arızayı tespit edemediğimiz gibi çözümleyemez ve tamir edemeyiz.Çok sık karşılaştığımız buzdolabı sorunlarına kısaca değinelim.

 • Buzdolabım çalışmıyor.
 • Buzdolabım çok sık ve uzun çalışıyor.
 • Buzdolabım çok donduruyor.
 • Buzdolabımın soğutucu bölmesindeki sıcaklık çok yüksek.
 • Buzdolabım çok sesli ve hareketli çalışıyor.
 • Buzdolabının iç duvarında nem birikiyor.
 • Buzdolabım koku yapıyor.

Zeki Teknik Profilo Buzdolabı Tamircisi-Servisi  olarak 10 yılı aşkın süredir servis verdiği uzman kadrosuyla her marka ve modelde de hizmet vermeye devam etmektedir.Deneyimli ustalarımız tarafından yerinde arıza tespiti yapılarak size en uygun  ve en hızlı çözümler üretilir.Kaliteli hizmet garantisiyle işlem tamamlanarak müşteri memnuniyeti öncelikli hedef alınır.Tüm tamir ve onarım işlemleri orjinal parçalar ile yapılır.

Bir çok il ve ilçede yaygın hizmet ağımız bulunmaktadır.

Uzman Teknik kadromuz ile hizmet verdiğimiz bölgeler,

Ankara ilimizde;

Abidinpaşa, Akdere, Aydınlıkevler, Aktepe, Altındağ, Ayrancı, Atapark, Anıttepe, Batıkent, Balgat,Bahçelievler, Bağlum, Boğaziçi, Birlik Mahallesi, 100.Yıl, Beşevler, Beysukent, Bilkent, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Çankaya, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Dikimevi, Elvankent, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Esat, Emek, Esertepe,İlker, İncek, İncirli, Güneşevler, Gazi Mahallesi, Hasköy, Hüseyingazi,Hoşdere, Karapürçek, Keklikpınarı, Gaziosmanpaşa, Gölbaşı, İvedik, Karşıyaka, Kuşçağız, Kurtuluş, Kızılay, Kırkkonaklar,Kavaklıdere, Keçiören, Mamak, Macunköy, Maltepe, Natoyolu, Tuzluçayır, Tunalı, Türközü, Oran, Ostim, Ulus, Ufuktepe, Öveçler, Pursaklar, Serhat, Sanatoryum, Siteler, Sıhhıye, Sokullu, Subayevleri, Seyranbağları, Söğütözü, Sincan, Şentepe, Saimekadın, EgeMahallesi, Saray, Yenikent, Çakırlar/Batıkent, Ümitköy, Yaşamkent, Yükseltepe, Yeşilbayır, Yenimahalle, Zerdalitepe.

İzmir ilimizde;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalya ilimizde;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa,Döşemealtı

Bursa ilimizde;

Çalı, Sırameşeler, Osmangazi, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, Nilüfer, Demirci, Osmangazi Bursa, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Yıldırım, Bursa, Bademli, Bursa Osmangazi, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Bursa, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü, Konak, Yıldırım, Beşevler

İstanbul ilimizde,

Esenyurt; Mehterçeşme, Yeşilkent, Esenyurt, Osmangazi, İncirtepe, Haramidere, Mehterçeşme, Saadetdere, Ardıçlıevler,

Küçükçekmece;Atakent,Halkalı, Merkez, İnönü, Kanarya, Mehmet Akif Mahallesi, Cumhuriyet, Atatürk Mahallesi, İstasyon, Tevfikbey Mahallesi,

Bağcılar;Demirkapı, 15 Temmuz Mahallesi, 100. Yıl, Güneşli, Fatih, Kirazlı, Yıldıztepe, Göztepe, Çınar Mahallesi,

Pendik;Kavakpınar, Yenişehir, Kaynarca, Velibaba, Fevzi Çakmak, Güzelyalı, Kurtköy, Esenler, Çamçeşme Mahallesi,

Ümraniye;İstiklal Mahallesi, Armağanevler, Çakmak, İnkılap, Namık Kemal Mahallesi, Altınşehir, Necip Fazıl, Esenevler, Çamlık,

Bahçelievler;Zafer Mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Hürriyet, Cumhuriyet, Yenibosna, Çobançeşme,

Üsküdar;Yavuztürk, Ünalan, Bulgurlu, Acıbadem, Ferah, Kısıklı, Küçüksu, Barbaros, Küplüce,

Sultangazi;50. Yıl Mahallesi, Esentepe, Cebeci, İsmetpaşa, Yunus Emre, Uğur Mumcu, Sultançiftliği, Gazi Mahallesi, 75. Yıl,

Maltepe;Zümrütevler, Fındıklı, Bağlarbaşı, Cevizli, Altıntepe, Altayçeşme, Küçükyalı, İdealtepe, Başıbüyük,

Gaziosmanpaşa;Karadeniz Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa, Kazım Karabekir,Karayolları Mahallesi, Yeni Mahalle, Hürriyet, Bağlarbaşı, Sarıgöl, Yıldıztabya,

Kartal;Kartal, Hürriyet, Uğur Mumcu, Karlıktepe, Atalar, Orhantepe, Petrol İş, Esentepe, Soğanlık, Gümüşpınar, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Kadıköy;Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Bostancı, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye,

Esenler;Turgut Reis, Fatih Mahallesi, Oruçreis, Nine Hatun, Kazım Karabekir, Havaalanı, Fevzi Çakmak, Tuna Mahallesi, Menderes Mahallesi,

Kağıthane;Hamidiye, Sultan Selim, Çeliktepe, Talatpaşa, Çağlayan, Gürsel Mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Seyrantepe,

Fatih;Akşemsettin, Seyyid Ömer, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Şehremini, Koca Mustafapaşa,Molla Gürani, Mevlanakapı, Derviş Ali Mahallesi, Yavuz Sultan Selim,

Avcılar;Yeşilkent Mahallesi, Cihangir, Tahtakale, Mustafa Kemalpaşa, Denizköşkler, Gümüşpala, Ambarlı, Firuzköy, Üniversite,

Başakşehir;Kayabaşı, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, Bahçeşehir 2. Kısım Mah., Şahintepe, Bahçeşehir 1. Kısım Mah., Ziya Gökalp Mah., Altınşehir Mah.,

Ataşehir;İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Atatürk Mahallesi, Küçükbakkalköy, İnönü Mahallesi, Esatpaşa, Örnek Mahallesi, Ferhatpaşa,

Sancaktepe;Osmangazi, Abdurrahmangazi, Fatih Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Meclis, Emek, İnönü, Sarıgazi, Yunus Emre Mahallesi,

Eyüpsultan;Akşemsettin, Yeşilpınar, Göktürk, Güzeltepe, Çırçır Mahallesi, Karadolap, Esentepe, Düğmeciler, Nişancı Mahallesi,

Sarıyer;Ayazağa, Zekeriyaköy, Reşitpaşa, Tarabya, İstinye, Fatih Sultan Mehmet, Yeniköy, Ferahevler, Maden Mahallesi,

Beylikdüzü;Adnan Kahveci, Barış Mahallesi, Yakuplu, KavaklıMarmara Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir, GürpınarDereağzı,

Sultanbeyli;Battalgazi, Ahmet Yesevi, Abdurrahmangazi, Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Adil Mahallesi, Mecidiye, Turgut Reis, Yavuz Selim

Güngören;Güneştepe, Merkez Mahallesi, Gençosman, Mareşal Çakmak

, Abdurrahman Nafiz Gürman, Haznedar, Akıncılar, Tozkoparan, Güven,

Zeytinburnu;Telsiz, Sümer, Çırpıcı, Nuripaşa, Veliefendi, Merkezefendi, Seyitnizam, Beştelsiz, Yeşiltepe,

Şişli;Gülbahar, Mecidiyeköy, Paşa Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa, Fulya, Halide Edip Adıvar, Kuştepe, Feriköy, 19 Mayıs, Teşvikiye,

Bayrampaşa;Yıldırım, Kartaltepe, Muratpaşa, Altıntepsi, Kocatepe, Cevatpaşa, Yenidoğan, Terazidere, Orta Mahallesi,

Arnavutköy;Anadolu, Hadımköy, İslambey, Yunus Emre Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa, Yavuz Selim, İmrahor, Boğazköy, İstiklal Mahallesi, Hastane,

Tuzla;Aydınlı, Şifa Mahallesi, Yayla Mahallesi

, Aydıntepe, Mimar Sinan, İstasyon, Postane, Evliya Çelebi, Ortaİçmeler,

Çekmeköy;Mehmet Akif Mahallesi, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Cumhuriyet Mahallesi, Nişantepe, Güngören,

Büyükçekmece;Hürriye, Pınartepe, Fatih, Mimaroba, Murat Çesme, Ulus, Sinanoba, Türkoba, Kumburgaz,

Beykoz;Kavacık, Çubuklu, İncirköy, Tokatköy, Gümüşsuyu, Çiğdem Mahallesi, Soğuksu, Rüzgarlıbahçe, Ortaçeşme,

Beyoğlu;Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Piripaşa, Hacıahmet, Fetihtepe, Keçeci Piri, Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe,

Bakırköy;Kartaltepe, Şenlikköy, Ataköy 7–8–9–10. Kısım, Osmaniye, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Ataköy, Sakızağacı, Yeşilyurt,

Silivri;Yeni Mahalle, Semizkumlar, Selimpaşa, Alibey, Mimar Sinan, Piri MehmetPaşa Mahallesi, Gümüşyaka, Sancaktepe,

Beşiktaş;Dikilitaş, Akat, Konaklar, Gayrettepe, Nisbetiye, Etiler, Mecidiye, Türkali, Ortaköy,

Konya ilimizde;Karatay, Meram, Selçuklu, Havzan, Yaka, Yeniyol Meram, Nalçacı, Yazır-Yenikent, Sille, Hocacihan,

Kocaeli ilimizde;Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Eskişehir ilimizde; Odunpazarı, Tepebaşı,

Adana ilimizde; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam,

Mersin ilimizde; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke,

Aydın ilimizde; Aydın, Kuşadası, Söke,Nazilli, Didim,

Muğla ilimizde; Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,

Balıkesir ilimizde;Ayvalık’tır