Kombi Tamir Servisi 444 2 846

Kombi Tamiri ve Bakımı Nasıl Yapılır?

444 2 846

Kombi bakım ve tamir servisi için  444 2 846 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Kombiler yaz olsun kış olsun fark etmeksizin çok sık kullanmış olduğumuz cihazlar arasında yer alır. Ev ısıtmasında ve sıcak

Kombi tamir ve bakım servisi

su ihtiyacında kullanılan kombilerin yıllık periyodik bakımlarının düzenli yapılması önemli bir husustur. Kombilerin bakımlarının yapılması kombinizin performansını yükseltecek daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Kombiler genelde mevsim geçişlerinde bakım yapılmaya tabi tutulur. Bu bakımların mevsim geçişerinde bakıma tabi tutulmasının nedeni kış günlerinde kombi sürekli kullanımda olduğu için bakımının gerçekleştirilmesi bizi zor duruma sokabilecektir bu nedenle ilk bahar ve sonbahar arasında ki zaman diliminde gerçekleştirilmesi en uygunudur.

Kombiler de arıza yaşadığımız zaman zor durumda kalma ihtimalimiz yüksektir. Özellikle kış mevsimine denk gelire bu durum bizi oldukça zorlayacak ve hasta olmamıza bile yol açabilecektir. Çünkü soğuk kış günlerinde kombide yaşayacağınız bir arıza durumu kombinizi kullanmanızı engelleyebilecek ve o zorlu günlerde evde eğer başka bir ısıtma cihazı kullanmıyorsanız evinizde üşüyüp vücut direncinizin düşmesine neden olacaktır. Soğuk kış günlerinde kombinizin arıza vermesi durumunda bu sorunun aynı gün içerisinde çözülmesi gerekir ki kombinin evde sağlamış olduğu sıcak hava etkisini kaybetmesin ve üşüyüp rahatsızlık yaşamayalım.

Kombi bakımı oldukça detaylı bir işlemdir. Dikkatli bir şekilde yapılmalı ve parçalara oldukça hassas davranılmalıdır. Kombi bakımı sırasında yapılması gereken ilk şey sıcak suyun ve peteklerin yanma durumunun kontrolünün sağlanmasıdır. Daha sonrasında kombide su sızdırma durumunun olup olmadığının kontrolünün yapılması gerekir. Kombinin iç kısmı açılır ve içerisinde tozlanmanın olup olmadığının kontrolü sağlanır.

Eğer içerisinde ki tozlanmanın miktarı fazla ise kombi içerisinde ki tozlar temizlenir. Kombinin içerisinde bulunan yanma

Kombi tamir ve bakım servisleri

odasının brülörün temizliği sağlanır. Sonrasında kombinin içerisinde bulunan elektrik bağlantılarının kontrolü sağlanır. Kombinin baca fanının kontrolü sağlanır ve temizliği yapılır. Son işlemler olarakta genişleme tankının kontrolü sağlanır bar basıncının seviyesi ideal seviyeye getirilir ve kombinin petek dönüş hattının filtresi temizlenir.

Kombi bakımı gibi tamiri de oldukça dikkatle kombiye oldukça hassas davranılarak yapılması gereken bir işlemdir. Zira tamir işlemini gerçekleştirirken hassas davranılmaması üzerine diğer parçalara zarar verilerek kombide fark edilmeden de olsa farklı arızalar oluşmasına ya da bulunan arızanın daha da büyümesine neden olur. Bu durum bir çok sonuca neden olabilecektir. Parça değişimine neden olabilir tamirin büyümesine ve daha yüksek meblağlar ödemenize neden olabilir.

Kombinizin bakımı düzenli yapıldığı taktirde ve tamir işlemi de dikkatli bir şekilde halledildiği sürece kombinizde aynı sorunların tekrarlanması pek mümkün olmayacaktır. Tamir işlemi dikkatli yapılırsa ve parça değişimleri başarılı bir şekilde halledilirse eskiden daha iyi bir performans gösterecektir. Kombilerinizin bakıma ihtiyacı olduğunuz düşünürseniz ya da bir arıza yaşadığınızda tamire ihtiyaç duyarsanız 444 2 846 telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz ve çağrı merkezimizden her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız İzmir Kombi Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir kombi tamir ve bakım servisimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombi Bakımı Gerekli Mi?

Kombi bakımı sayesinde neredeyse bütün parçalar yenilenmiş gibi olacağından kombiniz çalışırken daha iyi bir performans sağlayacak evinizin ısınmasında ya da sıcak su ısıtmasında size daha da yardımcı olacaktır. Kombi bakımı sonrasında kombiniz sanki yeni alınmış gibi çalışacağından oldukça memnun kalacağınız bir işlemdir. Kombi bakımı sayesinde kombilerinizde ki parçaların paslanma çalışamama durumuna gelmesi engellenecek

Diyarbakır hotpoint Ariston kombi bakım tamir servisi

Kombi bakım tamir servisi

eğer gerekli olursa parçalarda tamir ya da değişim işlemi gerçekleştirilecektir.

Kombi bakımı yaptırmanın gereksiz bir işlem olduğunu düşünenler elbette mevcuttur. Fakat şöyle bir düşünecek olursak biz bile kendimize çok dikkat etmemize her gün bakmamıza rağmen senede bir kez check up yaptırırken insan üretimi olan bir cihazın hiç bakımı yapılmadan yaz kış her sene çalışmasını görevini tam anlamıyla yerine getirmesini bekleyemeyiz.

Kombilerin bir süre sonra parçalarında sorunlar meydana gelecek ve artık zaman geçtikçe çalışamaz hale gelecektir. Eğer yıllık periyodik bakımları yapılırsa kombinizde bir arıza yaşama riskiniz azalacaktır. Kombi bakımları sırasında sonrasında oluşabilecek bir arıza durumu tespit edilebileceği gibi parça değişimi gerekirse parça değişimi gerçekleştirilerek yenilenme yapılır.

Kombi bakımları düzenli yapıldığı taktirde kombinizde bir sorun yaşama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bakımı yapılmayan kombilerde bir müddet sonra ısıtma problemleri gibi sorunlar meydana geliyor. Sıcaklık ayarını ne kadar yükseltirsek yükseltelim istemiş olduğumuz performansı sağlayamayabiliyor. Bu durum gereğinden fazla

Kombi bakım servisi

doğalgaz kullanıma yol açtığı için yüksek meblağlar da doğalgaz faturasıyla karşılaşmamıza neden oluyor. Tabi ki tamir işlemi gerektiren bir durum söz konusu olduğunda da bir dünya masrafta o şekilde çıkmış oluyor.

Eğer soğuk kış günlerinde yaşanırsa bu arıza durumu ve başka bir ısıtma yöntemi de kullanmıyorsak evdeki sıcaklık bir müddet sonra kaybolmaya başlayacağı için sağlığımız açısından da oldukça tehlike arz etmektedir. Soğuk kış gününde sıcacık bir evde oturmak varken serin dışardan bir farkı olmayan bir yerde oturmayı kim ister ki. Bu nedenle bu tarz sorunlar yaşamamak için sonrasında yüksek meblağlar ödememek ve en önemlisi sağlık sorunları yaşamamak için kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmak gerekir.

Kombinizde bir arıza oluştuysa ya da bakım yaptırmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezimizden her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Whirlpool Beyaz Eşya Servisi İzmir  hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir servislerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombi Tamiri Ustaları

Günümüzde kombi tamiri yapan bir çok kişi bulunmaktadır fakat hepsine usta demek mümkün değildir. İşini hakkıyla yapan ustalara kombi tamirini yaptırmak gerekir. Zira bu işten anlamayan kombi tamirini gerçekleştirmek

Kombi klima bakım tamir merkezi

Kombi klima bakım tamir merkezi

isterken kombide yanlış bir tamir işlemi gerçekleştirerek kombinize zarar verebilir. Kombinizde çözümü zor olan bir sorun meydana getirebilir. Parça değişimi gerektiren durumlar da yeni parçayı yerine düzgün olarak takamama gibi durumlar meydana gelirse kombinin çalışması mümkün olmayacaktır ve daha büyük sorunlar meydana gelecektir.

Kombilerin bakımını olsun tamirini olsun yapacak kişi deneyimli ve bu işten anlayan birisi olmalı çünkü  kombi bakımı ve tamiri oldukça detaylı bilgi gerektiren bir durumdur. Dikkatli bir şekilde yapılmalı her ayrıntısına dikkat edilmelidir. Kombi ustaları ne kadar deneyimli olursa sorununuzun çözüme ulaşması giderilmesi de kesin olacaktır. Bizim ustalarımız alanında oldukça deneyimli ustalardır. İşinde iyi olmayan sizi mağdur edebilecek hiçbir ustayı size yönlendirmiyoruz. Alanında eğitim almış bir çok iş yapmış müşteri memnuniyeti için çalışan ustalarımız arıza kaydı bırakmış olduğunuz gün dönüş sağlayarak sorunlarınızı aynı gün içerisinde çözmektedir.

Ustalarımızın hizmetinden yararlanmak için 444 2 846 telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz ve çağrı merkezimizden her türlü konuda bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca firmamız Franke Beyaz Eşya Servisi İzmir hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir servislerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombi Tamiri Ücretleri

Kombi tamiri ücretleri kombinizde ki arızaya göre değişkenlik gösterebileceği için belli bir fiyat vermek mümkün değildir. Kombinizde ki arıza parça değişimi gerektirir ya da ufak bir tamirat gerektirir buna göre fiyat bilgisi sunulur. Yani kombinizde ki tamir işi büyük bir işse tabi ki ücreti diğer basit tamirlere göre daha uygun fiyatlı olur. Kombi tamir ücretleriyle karşılaşmamak için bakımlarını düzenli yaptırmanız sizin için önemli bir husustur.

En uygun fiyata kombi tamiri ya da kombi bakımı yaptırmak için 444 2 846 telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız İzmir Vaillant Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır  tıklayarak okuyabilir servislerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara’da Beyaz Eşya Tamir Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; 

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı,  Sırameşeler,  Gülbahçe, Koğukçınar,  Alemdar,  İhsaniye,  nilüfer  Demirci, Altınşehir,  Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü Konak, Beşevler

Antalyada   Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada  Beyaz Eşya Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada  Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Beyaz Eşya Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmetinin yanında verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız Beyaz Eşya markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint