İzmir Kombi Servisi 444 2 846

İzmir Kombi Bakım Servisi

444 2 846

İzmir kombi tamir ve bakım servisi için  444 2 846 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Eskiden ev ısıtmasında sobalar kullanılırdı. Sobaların kullanımı oldukça zordu. Çünkü sürekli odun ya da kömür taşımak

Kombi bakım tamir merkezi

Kombi bakım tamir merkezi

zorunda kalınırdı. Sık sık baca temizliği gerektirirdi. Baca temizliği yapılmadığı taktirde tıkanma olur bütün duman sobanın isi eve dağılırdı ve haliyle bütün her şey de bir is kokusu oluşurdu. Soba kullanımı açısından zorluk yaşattığı gibi çokta tehlikelidir.Rüzgarlı bir günde sobayı yakıp yatmanız durumunda sobadan yayılan karbonmonoksit gazı nedeniyle zehirlenme yaşayabilirsiniz. Hayati tehlikelerle karşı karşıya kalan bir çok insan olmuştur. Bu nedenle yaşamını yitiren bir çok insan da olmuştur.

Sobalar kışın üstün de kestane patlatmak için çok kullanışlı olsa da kombiler hem kullanımı açısından hem de tehlikeli olmayışı açısından daha çok tercih edilmektedir. O kestane keyfini yaşatmasa da kombiler yaşatmış olduğu kolaylıklar nedeniyle her zaman tercih nedeni olmalıdır.Kombiler bakımları düzenli yapıldığı taktirde ve kullanım kılavuzuna uygun kullanıldığı taktirde bir tehlike arz etmemektedir. Kullanımı da zaten oldukça kolaydır. Kombilerin bakımları sene de bir defa ya da iki sene de bir defa yapılmalıdır.

Parçalarda sorun olup olmadığı kontrol edilmeli değişimi gereken parçalar tespit edilirse değişimleri gerçekleştirilmelidir. Kombiler de parça değişimi gereksinimi çok sık görülen bir durum değildir. Bakımları düzenli yapılan kombiler de ve doğru kullanımı sağlanan kombilerde genelde daha basit çabuk hallolunabilir sorunlarla karşılaşılır.

Kombi bakımları çok maliyetli bir şey değildir. Her ay yapılan bir işlem de olmadığı için genel olarak herkesin yaptırabileceği bir işlemdir. Kombilere bakım yaptırılması kombinin çalışmasını iyileştirecek ısıtma da daha iyi sonuçlar almanıza neden olacaktır.Kombilerinize bir kere bakım yaptırdıktan sonra zaten kombinizde ki performansın yükselişini fark edince ne kadar önemli olduğunu anlayacak ve düzenli olarak yaptırmaya devam edeceksinizdir.

Kombi bakım tamir servisi

Kombiler de bakım şart mı diyebilirsiniz. Kombilerinize bakım yaptırmadığınızı düşünelim. Buna bir benzetme yapacak olursak sürekli yemek yediğimizi fakat dişlerimizi hiç fırçalamadığımızı düşünelim. Zamanla dişlerimiz çürüyecek kullanılamaz hale gelecektir. Ve sonuç olarak çektirmek zorunda kalınacaktır. Sonrasında da uygun görülürse yapay dişler yapılacaktır.

Siz de kombilerinize bakım yaptırmadığınız taktirde kombilerinizin parçaları bir müddet sonra çalışma da sorun yaşayacak ve parça değişimi gerektirecektir. Parça değişimi de yaptırmak mümkün tabi ki. Fakat değişim yapılacak parçanın maliyeti bakım servisinin maliyetinden fazla olabileceği için daha zararlı çıkmanıza neden olacaktır. Bu nedenle kombi bakımı oldukça önemli bir durumdur.

Bizim işinin ehli ustalarımıza kombilerinizin bakımını gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Memnun kalma garantisi veren ustalarımız kombilerinize yeniden hayat vererek kaldıkları yerden daha iyi bir şekilde devam etmelerini sağlayacaktır.

444 2 846 telefon numaramızdan çağrı merkezimizi arayarak usta talebinde bulunabilir ayrıca her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Bakırköy Kombi/Klima ve Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircisi ve Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir servisimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir Kombi Tamir Servisi

İzmir’in bir çok ilçesinde hizmet veren İzmir kombi tamir servisimiz kombinizde yaşamış olduğunuz her türlü sorunu

Kombi bakım tamir servisi

gidermeye çalışmakta ve yaşanan arızanın tekrarının yaşanmaması için en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Kombiler de genel olarak yaşanan sorunlar şunlardır; suyu ısıtmaması, ateşleme yapmaması, çalışırken çok gürültü yapması, kombinin su kaçırması gibi…

Kombiler de görülen bu sorunların farklı nedenleri olabilir. Usta olmayan birisinin sorunun neden kaynaklandığını bilmesi zor olacağı için ustadan yardım almak her zaman en doğru seçimdir. Su ısıtmama problemi ile karşı karşıya kaldığınız da usta çağırmadan önce yapmanız gereken şey bar seviyesini kontrol etmek olmalıdır. Ayrıca bununla birlikte elektrik bağlantılarının da kontrol edilmesi gerekmektedir.

Elektrik bağlantısı kadar gaz vanasının açık olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Zira gaz vanası açık olmadığı taktirde kombiniz ısıtma yapmayacağı için arıza olduğunu düşünmeniz muhtemeldir. Bu nedenle bu durumlar ilk başta kontrol edilmesi gereken şeylerdir. Kontroller sağlandıktan sonra halen bir çalışma su ısıtma durumu gerçekleşmezse en kısa süre içerisinde bir ustadan yardım almak gerekmektedir. 

Kombilerin tamirini işinin ehli ustaların yapması gerekmektedir. Kombi tamiri oldukça önemli bir durumdur. Yanlış yapılan bir işlem sonrasında kombiniz kullanılamaz hale bile gelebilir. Kombiler kolay fakat fazlasıyla dikkat ve tecrübe gerektiren tamir işlerine sahiptir. Değişik parçalara sahip olan klimalarda parça değişimi oldukça çabuk bir şekilde sağlanmaktadır.

Bizim ustalarımız tarafından yapılan tamir işlerinde parça değişimi gerekli görüldüğü taktirde uygun görürseniz değişim

yapılır ve yeni takılan parçalara bir yıl garanti verilmektedir. Kombi tamir servisimiz kombilerinizin arızalarını gidermekle birlikte daha iyi çalışmasını sağlamaktadır. 

Kombiler arıza yaptığı zaman evimizde büyük bir eksiklik hissederiz. Zira sıcak su kullanımımızı

Bağlar kombi bakım tamir servisi

İzmir Kombi Bakım Tamir Servisi

kombilerden yardım alarak karşıladığımız için bu durum bizi oldukça rahatsız eden büyük bir sorun haline gelecektir. Eskiden yani kombiler icat edilmeden önce sıcak su ihtiyacını karşılamak için şofben kullanılırdı. Daha sonrasında ev ısıtmasıyla birlikte sıcak su kullanımını birlikte karşılaması için kombi icat edildi. Şofbenler günümüzde hala kullanılıyor. Fakat genel olarak yazlık evlerde ve köylerde tercih edilmektedirler.

Şofbenler sadece sıcak su ihtiyacını karşılıyordu. Ev ısıtmasında da sobalar tercih ediliyordu. Sıcak suyun ısısıyla evin de ısıtılabileceğini düşünebilen bir mucit bu durumu kullanarak kombiyi icat etmiştir. O zamanlarda kombiler tek tipteydi. Fakat şuan da yoğuşmalı kombi hermetik kombi bacalı kombi olarak üçe ayrılmakta.

Hepsi aynı işlemi gerçekleştiriyor. Sıcak su ihtiyacımızı karşılıyor ve ev ısıtmasında kolaylık sağlıyor. Bunların arasında ki fark çalışma şekillerindedir. Buna bağlı olarak yaşanabilecek arızalar da değişmektedir. Ne olursa olsun kombileri kullanmamızı engelleyen bir durumla karşılaşınca ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

444 2 846 telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir ve her konu da detaylı bilgi alabilirsiniz. Ustalarımız aynı gün hizmet sağlayarak sizi sorunlarınızdan en kısa sürede kurtarmaktadır.

Soğuk kış günlerinde kombinizde arıza yaşadığınız da tamirci beklemek fazlasıyla can sıkıcı bir durum olacaktır. Fakat biz aynı gün hizmet veren İzmir kombi tamir servisimizle size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca firmamız Kombi Bakımı Petek temizleme Küçükçekmece /İstanbul hakkında da detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir kombi bakımı ve petek temizleme servisimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir Kombi Bakım Tamir Fiyatları/ Ücretleri

Kombi bakım ve tamir ücretleri kombinizin çeşitine göre kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir. Kombi tamir fiyatları kombinizde ki arızaya göre değişkenlik gösterir. Kombi arızaları fiyatları arızaya göre değişkenlik gösterir. Arıza ne kadar büyükse fiyatta haliyle bir o kadar artış gösterecektir.

Bakım fiyatları ise kombilereinizin çeşitine göre değişkenlik gösterir. Hepsinin çalışma prensibi aynı olsa da yoğuşmalı kombi ile hermetik kombinin içerisinde farklılıklar mevcuttur. Ayrıca kombi bakım fiyatları kombinizin  durumuna göre de değişkenlik gösterir.

Siz daha önce kombi bakımı yaptırdıysanız ya da kombiniz daha bir veya iki senelik bir cihazsa kombiniz de çok büyük bir bakım gerektirme durumu olmayacağı için bakımın yapılması gereken parçalar azalacaktır.

Fakat siz kombiyi on senedir kullanıyorsanız ve hiç bakım yaptırmadıysanız bu durum bakım sırasında yapılacak işlemleri arttıracağı için bakım fiyatı da haliyle artış gösterecektir.

Kombi bakımı sırasında petek temizliği de yaptırmanız daha iyi olacaktır. Çünkü peteklerinizin ısınmaması da büyük bir sorun teşkil eder. Kış mevsiminde ısınma sorunuyla karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır. Ayrıca doğalgaz faturasında da yüksek meblağlarla karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır. Zaten petek temizleme fiyatları da gayet makul fiyatlar olduğu için uygun fiyatlı kombi bakımlarının yanında petek temizliği de yaptırmak iyi olacaktır.

Ayrıca firmamız İzmir Beko Servisi hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi hizmitini İstanbul’un 39 ilçesine Beyaz Eşya Tamir  Hizmeti Vermekteyiz.

Bosch Klima-Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir.

Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Beyaz Eşya Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; 

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu,  Demetevler,  Dikmen,  Emek,  Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7  hizmet vermekteyiz.

Bursa’da Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı,  Sırameşeler,  Gülbahçe, Koğukçınar,  Alemdar,  İhsaniye,  nilüfer  Demirci, Altınşehir,  Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy,  Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü Konak, Beşevler

Antalyada Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli izmit Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe

Konyada Beyaz Eşya Servisi Bakımı Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Baymak Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Klima Beyaz Eşya Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler;Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Beyaz Eşya Tamiri Bakımı Montajı Fiyatları ve Servisi Hizmetinin yanında verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Garanti Süresi dolmuş tamiri bakımını yaptığımız Beyaz Eşya markaları; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Garanti Süresi Dolmuş her Marka Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, AEG, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint