Mersin Klima Servisi 0555 011 18 17 Tamir ve Bakım Ustası

Mersin Klima Servisi

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Sizler de Mersin de yaşıyorsanız ve Mersin sıcaklarından bunalıp klima çalıştırıyorsanız en mantıklı çözümü yapıyorsunuz. Fakat bu soğutucu cihazların bakımını düzenli olarak yaptırmamız gerekiyor.

Klima ürününüz olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, soğuk hava üflemiyorsa, rahatsız edici sesler üretiyor ise sizlere en yakın bölgede bulunan ve 7/24 hizmet sağlayan Mersin Klima Servisinde ki tecrübeli ustalarımızla iletişime geçme zamanı gelmiştir.

Satın alınıp kullanımı gerçekleşen Arçelik, Beko, Baymak ve daha bir çok benzer markanın çeşitli modellerine monte etme işlemi, cihazın tamiri, bakımı, arıza tespiti, gaz dolumu, yedek parça değişimi ve aynı zamanda kombi, beyaz eşya gibi kullandığınız ürünlerinde her işlemini gerçekleştirmekteyiz. Evde veya her hangi bir alanda kullandığınız ürünleriniz için hizmet almak istediğiniz zaman garantisi olmasına ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Mersin Klima Servisi’ne haftanın istediğiniz günü çağrı merkezi hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Mersin Klima Bakım Fiyatları / Ücreti

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Çoğu zaman evde ve iş yerlerimizde kullandığımız soğutucu cihazların arızası oluşmadan kullanabilmek için dikkatli olarak 6 ayda en az 1 defa bakımları aksatılmadan yapılmasını biz Mersin Klima Servisi olarak önermekteyiz.

Ev ve bir çok yerde kullandığımız soğutucu ürünler artık yılımızda bir çok alanda kullanmakta bulunuyoruz.

Yaz zamanında bulunduğunuz yerin içindeki sıcak havadan oluşan nemden daraldığımızda bizi ferahlatan klimalar bazen arıza oluşturabiliyor, arıza verme nedenleri ise çoğu zaman bakımlarını yaptırmamaktan çıkıyor.

Klima ürünlerimizi daha uzun zaman kullanabilmek için bakımlarını aksatmamak çok önemlidir.

Evinizdeki klimadan beklenmedik sesler çıkarsa veya artık soğuk hava çıkarmayı keserse size en yakın alanda yer alan Mersin Klima Bakım Servisini arayarak ustalarımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca İzmir Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Mersin Klima Sök Tak Montaj

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Mersin’in tüm bölgelerinde hizmet sağlayan servisimiz sizlerin uzun zamandır her yerde alanda kullandığınız cihazların arızasını, bakımını ve daha bir çok sorunlarının çözülmesi için size en yakın bölgede hizmet veren Mersin Klima Servisi’ne her an ulaşabilirsiniz.

Eğer bir gün soğutucu veya beyaz eşya ürününüzün bakım zamanı gelirse veya ürününüzü olduğu yerden başka istediğiniz bir yere montaj ettirmeniz gerekirse bizimle numaramızdan iletişim sağlayabilirsiniz.

Soğutucu cihazınız dışında aynı zamanda yine her yerde kullanım sağladığınız tüm beyaz eşya ürünlerinizin her türlü hizmetini almak için numaramızdan iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Eskişehir Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Mersin Klima Bakım

Mersin’in tüm ilçelerine hizmet verdiğimiz klima bakım, tamir ve montaj servisimizden hizmet alabilmek için çağrı merkezi numaramızdan anında bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Cihazın bakım zamanı geldiyse bunu tek başınıza halledemezsiniz. Servisimizde hizmet veren tecrübeli ustalarımız size hizmet sunabilmek için her gün 24 saat çalışmaktadırlar. Cihazlarınızın düzenli bakım işlemini en az 6 ayda bir yaptırarak cihazınızı koruyabilirsiniz.

Ürünün bakımını aksattığınız zaman ürünün ömrü kısalmış olur ve daha kötü çalışmaya başlar. Ürünün bakımını yaptırdığınız zaman ise arıza oluşma ihtimali düşer ve çok daha uzun zaman ürünü kullanabilirsiniz.

 

Mersin Klima Servisleri

Mersin’in çeşitli ilçelerine ve bu ilçelerin mahallelerine hizmet sağlayan deneyimli ustalarımız sizin beyaz eşya ve klima ürünleriniz de arıza çıktığı zaman gidermek için 7/24 çalışmaktadırlar.

Mersin’in her ilçesinde yer alan tüm ürünlerinizin ister bakımını ister tamirini isterseniz de klimanızı eski yerinden istediğiniz herhangi bir alana montaj yaptırabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerdeki ürün beklenmedik sesler çıkarıyorsa ya da artık iyi derecede verim alamıyorsanız bakım vakti gelmiş olabilir. Bu ve benzeri her işlem için bizlerle iletişim sağlayarak çözümünü halledebilirsiniz.

 

Mersin Klimacı / Klimacılar Tamir Montaj Ustası

Mersin de bulunan Servisi içeriğimiz şunları içermektedir;

  1. Ürünün basınç kuvveti kontrol edilmektedir.
  2. Ürünün gazı boşaltılır.
  3. Ürünün boru söküm işlemi gerçekleşir.
  4. Ürünün drenajı sökülür.
  5. Ürünün kablo bağlantıları kurulur.
  6. Ürünün iç ünitesi yeni yerine monte edilir.
  7. Ürünün bor ve kabloları takılır.
  8. Ürünün su sızdırıyor mu diye kontrol edilir.
  9. Ürünün çalışıp çalışmadığı test edilir.
  10. Ürünün sıcaklığı ölçülür.

Cihazınızı bu işlemlerden sonra sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bizimle çağrı merkezi numaramızdan iletişim sağlayabilirsiniz.