İzmir Klima Servisi 0555 011 18 17 Tamir ve Bakım Ustası

İzmir Klima Servisi

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Klimalarınızın tüm tamir ve bakım gibi bir çok işlemini karşılayan hizmetlerimizle 15 yılı aşkın deneyimimizle hizmet veren güçlü bir firmayız. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için sizlere alanında dakik, profesyonel ve titiz hizmet vermekteyiz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, hızlı ve gün içinde bulunduğunuz yere gelen firmamıza güvenebilirsiniz.

Sizin memnuniyetiniz için ayrıca size yetkili servis kalitesinde hizmet vermekteyiz. Firmamızdan hizmet aldığınızda son derece memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Herhangi bir klima tamiri, bakımı, arıza tespiti, gaz dolumu, parça değişimi gibi bir çok işlemde bizlerden hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda buzdolabı, kombi, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinde işlemlerini yapmaktayız. Haftanın her günü ve günün her saati bizimle çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Ankara Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

İzmir Klima Bakım Fiyatları / Ücreti

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Severek kullandığınız klimaların bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırarak klimanızın ömrünü ve kullanım süresini uzatabilirsiniz, arıza çıkarma olasılığını çok aza düşürebilirsiniz, daha güzel bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz, enerji tüketimini kontrol altına alabilirsiniz. Ancak klimanızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmazsanız aşırı enerji tüketimi, filtrelerde eşanjörler de biriken toz nedeniyle hava üflememeye başlayabilir, performans kaybı yaşayabilir.

Klimanıza bakım dışında her türlü tamir de yapabiliriz ve yine klima dışında her türlü kombi ve beyaz eşyaların da bakımlarını yapabiliriz. Klimanızın düzensiz ve kötü bakımı, onarım maliyetlerine yol açacak bir arızaya veya artık klimanızı yenilemenize neden olabilir. Klimalarınızın bakımı konusunda bize güvenebilirsiniz.

Biz İzmir Klima Servisi olarak sizlere yılda en az 2 kez düzenli olarak bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Klima bakımı için çağrı merkezi numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

İzmir Klima Sök Tak Montaj

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Klima, evinizde temiz bir serin havaya sahip olmanızı sağlayan bir cihazdır. Klimalarınızı artık yeni yerinde kullanmak istiyorsanız yeni yerine montajı belirli ön kontroller gerektirir klimanızı taşımaya karar verdiğinizde ise size en yakın İzmir klima sök tak montaj ustasına çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Klimanızı yeni yerine montaj ettirmek istediğiniz zaman profesyonel ve dikkatli iş yapan bir firmadan hizmet almanız gerekmektedir ve bunun için biz size her zaman bir telefon uzağındayız. Sahip olduğunuz klimanın türüne bağlı olarak kurulum fiyatı ve işlemi farklı olacaktır. Ek olarak, profesyonel kurulum, klimanın sahipleri için mümkün olduğunca az rahatsızlıkla düzgün çalışacak şekilde takılmalıdır. Müşterilerimiz klimalarını kendileri çıkarıp montaj etmeye çalıştıkları zaman yani, kendi klimasını kuran müşterilerimiz, klimanın devreye alınması için bir profesyonel bir usta çağırmak zorunda kalabilir.

Ayrıca Eskişehir Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

İzmir Klima Bakım

Evinizde, işyerinizde veya herhangi bir yerde kullandığınız klimaların arızalarını yaptırmayı aksatarak, bakımlarını yaptırmayarak klimanızın ömrünü kısaltıp tamamen kullanamamaya başlamak yerine klimaların bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırarak klimanızı ömrünü kısaltmaktan ziyade tam aksine daha uzun süreli ve daha verimli bir klimaya sahip olursunuz.

Tüm teknik bakımlarından kaçınmadan klimanızdan gelen kötü havayla mantar, alerji faktörlerinin oluşmasını beklemeyin ve çeşitli periyodik kontrolleri yapın. Klima bakımlarımızdan hizmet aldığınız takdirde klimalarınız iç ünitesi temizlenir, filtreleri temizlenir, anti bakteriyel tedavisi yapılır, gazı kontrol edilir, üst yapısı temizlenir, fan pervaneleri temizlenir,

Detaylı bilgi ve iletişim için çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

İzmir Klima Servisleri

Klimanızın tamiri ve bakımı için gerekli olan tüm bilgi birikimi, harika deneyim, yetkili servis kalitesinde hizmet, çok çeşitli teknik çözümler ve tüm yedek parçalar ile ekibimiz size tüm klima ve beyaz eşyalarınıza gün içinde hızlı ve verimli bir hizmet sunmaktayız.

Klima sisteminizin montajı, bakımı veya yedek parça değişimi için, İzmir’in her ilçesinde tanınmış bir servisiz. Klima alanında uzman ustalar, konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için sürekli çaba göstererek ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Klima veya beyaz eşyalarınız için servisimizden hizmet alan müşterilerimizin her biri için 1 yıl garanti süresi sunuyoruz. Cihazlarınızı temizlemek için ücretsiz bilgi almak için çağrı merkezi ekibimizle iletişime geçin.

 

İzmir Klimacı / Klimacılar Tamir Montaj Ustası

İzmir Klima Servisi firmamızın güçlü noktalarından biri de sunulan hizmetlerin kalitesidir. Bizi aradığınızda, klima sistemlerinizin montajı öncesinde, sırasında ve sonrasında size mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Müdahale etmemiz gereken hizmet ne olursa olsun, size parçalar, işçilik ve memnuniyet ile ilgili güvenilir garantiler sunuyoruz .

Bu garantilere ek olarak yaptığımız işler diğer firmalara göre en uygun fiyattan yapmaktayız. Bu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.