Bahçelievler Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Bahçelievler Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinesi Servisi

0312 4184007

Bahçelievler Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak haftanın her günü kesintisiz sizlerin sorunları ve arızalarını gidermek için hizmetinizdeyiz. Herhangi bir arızanız olduğu takdirde her zaman bizi 0312 4184007 numaralı telefonlarımızdan arayarak arıza kaydınızı oluşturabilir ve teknik elemanlarımızın en kısı sürede gelmelerini sağlayabilirsiniz. Size en yakın bölgeden ustalarımızı göndererek kısa zamanda sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Bahçelievler Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak buzdolabı ve çamaşır makinesi başta olmak üzere bütün beyaz eşyalarınızı bulaşık makinesi, klima, kombi v.b. garantisi geçmiş cihazlarınıza tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Teknik servis elemanlarımız alanında sürekli kendilerini yenilerek gelişen teknoloji karşısında yenilmemek ve dijitalleşen cihazlarının ve bütün markaların tamirini en güzel ve kaliteli şekilde tamir ve bakımı gerçekleştiriyoruz. Ustalarımız sizlere arıza ve sorun hakkında ve fiyat hakkında da detaylı olarak bilgilendireceklerdir.

Bahçelievler Vestel Buzdolabı Tamir Servisi 

Günümüz beyaz eşyalarımız hayatımızın vazgeçilmez cihazlarından olmaktadır. Beyaz eşyalarımız yaşam kalitemizi artırmakta ve işimizi kolaylaştırmaktadır. Buzdolabımızdaki kapak fitillerinin eskimesi ısı kaybına neden olur ve zamanla buzdolabımızın iyi soğutmamasına neden olur. Buzdolapları içerisindeki gaz sayesinde soğutma yapar.  Buzdolabınızdaki  oluşan gaz kaçağı soğutma yapmasını engellemektedir. Buzdolabınıza gaz dolumu yapılmalıdır. Üst kapak fitillerinin eskimiş olması ısı almasına neden olduğu için eritmelere neden olacakdır. Kapak fitillerinin değişmesi dondurucuyu eski seyrine döndürecektir. Beyaz eşyalarımızın doğru kullanımı kullanım ömürlerini artırdığı gibi tasarruflu kullanım ve verim almamızı sağlayacaktır. Bunun için de cihazlarımızı düzenli olarak bakım ve temizliklerini yaptırmalıyız.

Bahçelievler Vestel Çamaşır Makinesi Tamir Servisi

Günümüzde kullanılan çamaşır makineleri oldukça işlevsel yönden çözümler veren teknolojiye sahiptir. Fakat bazı durumlarda arızalanabilmektedirler. Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yaptırmak, hem kıyafetleri daha temiz yıkamasını sağlar hem de makinenin uzun süre bozulmadan kullanılmasına yardımcı olur. Bakıma rağmen çamaşır makinesi zaman zaman arızalanabilir. Bu arızaları bilerek doğru çözümleri üretebilirsiniz. Çamaşır makinesindeki sorunlarını, şebeke musluğu kapalı olması, Su giriş hortumu bükülmüş olması, Su giriş hortumu tıkalı olması, durumunda su giriş hortumunun filtrelerini temizleyin. Makinenin kapısı tam olarak kapalı olmayabilir. Makinenizin kapısını kontrol edebilirsiniz. Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor ise, Boşaltma hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Boşaltma hortumunu kontrol edin. Tıkanmışsa temizleyin. Pompa filtresi tıkalı olabilir. Pompa filtresini temizleyin, Pompa motoru bozulmuş olabilir. Yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Bahçelievler Vestel Klima Tamir Servisi 

Klimalarda görülen arızalar, Elektrikle ilgili arıza veya mekanik arızalardır. Bunların çoğu basit arızalar olup kullanıcılar tarafından düzeltilebilir. Diğer arızalar ise ustalarca kontrol edilmelidir.  İç ünite üzerindeki durum ışıkları yanmıyor; ve iç ünite veya dış ünite fanı ile kompresör devreye girmiyor ? Eğer cihaz çalışırsa sorun ya uzaktan kumandada ya da iç ünite kartındaki uzaktan kumanda algılayıcısındadır.  İç ünite ve dış ünite fanları normal çalıştığı halde kompresörün çalışmamasının sebepleri vardır bunun sebepleri ,İç ünite kartı hasar görmüş olabilir, İç ünite ile dış ünite arasındaki kablo bağlantılarında hata var veya kopuk olabilir, Kompresör motorunun çalışma kondansatörü arızalı olabilir, Kompresör motoru sargıları hasar görmüş olabilir. Bütün arızalarımızın önüne geçmek için klimalarımızın düzenli bakımını yaptırmalı ve kendimizin çözüme ulaştıramayacağı konularda en kısa sürede size ulaşmamız için teknik servisimizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Vestel Kombi Teknik Tamir Servisi

Kombi arızaları, bakımının zamanında yaptırılmaması, yoğun kullanıma bağlı olarak parça aşınmaları gibi nedenlerle olabilmektedir, kurulum ve kullanıcı hatalarından da kaynaklanabiliyor. Kurulum hataları, tesisatınızın bir parçası olarak çalışan kombileri doğrudan etkiler. Bu türden hatalar genelde tesisat kaçakları, yanlış plastik boru kaynağı, hatalı uygulama nedeniyle boru çapının daralması, kaliteli radyatör vanalarının kullanılmaması gibi nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Ancak tesisat eksikliklerinin tespiti güçtür. Bu nedenle kurulum hatalarından ortaya çıkan  ısınma sorunun kaynağı genellikle kombiye mal edilmektedir. Teknik olarak, kombiye tesisatınızdan gelen suyun basıncı ortalama 1.5 bar olmalıdır. Çok az bir suyun bile tesisatınızdan dışarıya sızması, kombinizin yetersiz su basıncı arızası vermesine neden olabilmektedir. Bu açıdan sistem su basıncı, kombinizin tesisat kaynaklı en önemli arıza nedenleri arasında sayılmaktadır. Tesisata suyun ilk verildiği haftalarda, sistemde kalan hava sirkülasyon esnasında kombiniz üzerinden otomatik olarak tahliye edildiğinden, ilk kullanımlarda sistem basıncının bir veya birkaç kez düşmesi normal bir durumdur. Ortaya çıkan basınç kaybını engellemek için tesisata sık olarak su verilmesi radyatörlerde korozyona da neden olabiliyor. Bu nedenle tesisata su ilavesinin mümkün olduğunca az ve kontrollü yapılması gerekiyor. Aksi halde genellikle radyatör ve kombi bağlantı noktasında veya takip edilmeyen sıva altı noktalarda, malzeme kalitesinin düşüklüğü nedeni ile de meydana gelen korozyon kombinin de ömrünü kısaltıyor. Bütün bunların önüne geçebilmek için kombimizin düzenli kontrol ve bakımı yaptırmamız gerekmektedir. Teknik servisimizi arayarak arıza kaydınızı oluşturarak size en yakın bölgeden ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sizlerin çağrısı sonucu sizlere ulaşarak en kısa sürede tamirinizi gerçekleştiririz. Bize bir önceki  Balgat AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi sitemizden de ulaşabilir teknik destek alabilirsiniz.