Ankara Klima Servisi 0555 011 18 17 Tamir ve Bakım Ustası

Ankara Klima Servisi

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Ankara Klima Servisi olarak, tüm müşterilerimize yetkili servis kalitesinde iş ve benzersiz müşteri hizmeti sunmaktayız. Aniden yaşadığınız klima sorunlarının ne kadar stresli ve gergin bir durum olabileceğini farkındayız, bu nedenle herhangi bir sorunun hızlı, doğru ve eksiksiz bir şekilde çözülmesini sağlamak için hizmetinizdeyiz.

Bizi farklı kılan şey nedir?

  • Aynı gün klima servisi ve uygun fiyattan hizmet.
  • Teknisyenler her zaman zamanında gelir ve yetkili servis kalitesinde hizmete verir.
  • İşlemin tamamlanmasının ne kadar hızlı tamamlanmasından ziyade cihazın bir daha aynı sorunu oluşturmaması için uğraşmaktayız.
  • Size hiçbir ekstra ücret ödemeden ürün arızayı tekrarlarsa tekrar tamir etme garantisi veriyoruz.
  • Tüm klima hizmetleri, istisna olmaksızın bir yıl garantilidir.

Bizleri çağrı merkezi numaramızdan aradığınız takdir de gün içinde gezici servis aracımızla gelip klima sorunlarınızı çözmekteyiz.

Ayrıca Bodrum klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ankara Klima Bakım Fiyatları / Ücreti

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Klima bakımlarınızı aksattınız ve belki de üniteyi açtığınız da ondan garip sesler duyuyorsunuz.  Daha da kötüsü, aslında soğuk hava üflemiyor. Bu, Ankara’da size en yakın klima bakım servisini arama zamanının geldiği anlamına geliyor. Ne kadar erken olursa bakım yaptırmanız sizin için o kadar iyi olur.

Önemsiz görünen bir şeyi görmezden geldiğiniz için klimanızı değiştirmek zorunda kalmak istemezsiniz. Klimanın bozulup artık işlemediğini görüp yeni bir klima almaktansa tedbirli olmak her zaman sizin için daha iyi olacaktır.

Ankara Klima Bakım Servisi klimayı sadece daha kapsamlı bir kontrol yapmaktadır. Klimanın ısıtma ünitelerine ve daha bir çok yerinin bakımını yaparak size hizmet verirler. Biz Ankara klima Bakım servisi olarak bakımlarınızı en uygun fiyattan yapmaktayız. Klima dışında kombi, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi de bir çok beyaz eşyanın bakımlarını yapıyoruz.

Ayrıca Adana klima bakım servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Ankara Klima Sök Tak Montaj

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Bizim için klima montajı yapmak kolay bir işlemdir .  Bizler Ankara klima sök tak montaj servisi olarak her hangi bir yerde bulunan klimalarınızı evin her hangi bir odasına, iş yerinize, ofisinize, çatıya veya alternatif olarak binanın yanındaki zemin seviyesine montaj edilir. Hem iç hem de dış taraflar önceden bağlandığından tekrardan ek boru tesisatı gerektirmez.

Ankara ve tüm ilçelerine verdiğimiz klima sök tak montaj ustamız montaj dışında klima bakımı, klima arıza tespiti, klima gaz dolumu, klima tamiri gibi aynı zamanda evinizde ve iş yerlerinizde de kullandığınız tüm beyaz eşyaların da arıza tespitini, bakımını, gaz dolumunu ve tamir dahil bir çok işlemler yapmaktayız.

Çağrı merkezi numaramızdan bizi arayarak Ankara’da bulunduğunu yere en yakın ustayı olduğunuz yere çağırabilirsiniz.

 

Ankara Klima Bakım

Ankara’nın merkezinde ve diğer tüm ilçelerinde klima bakm servisimiz sizlere yetkili servis kalitesinde ve gün içinde hizmet vermektedir. Keçiören, Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle gibi ve daha bir çok ilçenin her mahallesinde klima bakımı yapmaktayız.

Haftanın 7 günü ve günün her saati bizlere çağrı merkezi numaramızdan ulaşıp arıza  kaydı bıraktığınız takdirde gün için de gezici servis aracımızla bulunduğunuz yere gelip klimanıza bakım yapmaktayız.

 

Ankara Klima Servisleri

Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerine klima bakımı yaptığımız gibi aynı zamanda klima tamiri, klima arıza tespiti, klima gaz dolumu, klima yedek parça değişimi, klima ana kart değişimi gibi bir çok işlem yapmaktayız.

Klima dışında evinizde, iş yerlerinizde veya daha bir çok yerde kullandığınız buzdolabı, kombi, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi daha bir çok beyaz eşyanızın da tamirine, bakımına, parça değişimine ve gaz dolumu dahil yine bir çok işlemi yapmaktayız.

 

Ankara Klimacı / Klimacılar Tamir Montaj Ustası

Ankara Klima Servisi olarak yerlerini değiştirmek istediğiniz kombi, klimaların veya beyaz eşyalarınızın yerlerinizi sök tak montaj ustamız son derece dikkatli bir şekilde istediğiniz yeni yerine takmaktayız.

Klima ve diğer beyaz eşyaların yerlerini maalesef tek başımıza takamıyoruz. Kendimiz bu işlemi yapmaya çalıştığımız zaman cihazın parçalarını düşürüp kaybedebiliyoruz veya arıza çıkarmasına sebep olabiliyoruz.

Bu ve diğer işlemler için çağrı merkezi numaramızdan size en yakın ustamıza ulaşabilirsiniz.