Kombi Bakımı Fiyatları ECA Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon

ECA Kombi Bakım Servisi

444 28 46

ECA Kombi bakım servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli bir şekilde ustalarımızdan hizmet alma şansı elde edebilirsiniz.

Eca markalı cihazlarınızın bakım ve tamir işlemlerini yapan servisimiz sizlere haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Her zaman kombi cihazlarınızın verimli olmasını istiyorsanız, kombi cihazının bakımı bir zorunluluktur. Sıcak su temini ve ev ısınmasında kombi cihazlarımız hayati bir hizmet sunar. Evin konfor seviyesine katkıda bulunurlar. Çok sık, kombi  cihazlarınız da arızalanma durumu onarım gerekli görülmektedir. Düzenli bir bakım, aralıksız onarımların önlenmesine yardımcı olacak ve sizlerde daha az sorun ile de karşı karşıya kalmış olacaksınız. Bu durum da, genel maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Kazaları önlemek ve ev güvenliğini artırmak için bakım yapılması tavsiye edilir. Bakım ayrıca kombi verimliliğini artıracak ve ömrünü uzatacaktır.

Engellenen ve tıkanan hava kanalları kombi cihazlarımızın verimli çalışmasını engeller. Bu özellikle doğal gaz kombi cihazları için geçerlidir. Kir, havalandırma deliklerinde veya sıvılar da birikebilir ve tıkanmaya neden olabilir. Havalandırma ve akışları düzenli olarak incelemek aynı zaman da kontrollerini sağlamak iyi bir fikirdir. Herhangi bir tıkanma meydana gelmişse, daha düzgün hava geçişine izin vermek için hava kanallarını temizlenmesi de gerekebilir.

Peki ya kombi cihazlarımıza bakım yaptırmak uygun görülmektedir bu durum da kombi bakım faturalarımızı etkiler mi ?

Eca Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Eca Kombi Bakım Nasıl Yapılır

Kombi cihazlarımızın su ve suyu seviyesini her iki haftada bir kontrol etmeniz çok önemlidir. Kombiler susuz çalışırsa, onarımın ötesinde kolayca zarar görerek bizleri çok daha tehlikeli ve masraflı bir durum ile karşı karşıya bırakması da oldukça beklendik. Aynı zamanda kombi bakımlarını ihmal etmemiz durumunda cihazlarımızın çeşitli kombi kazalarına da neden olabilir ve aile üyelerinin hayatlarını tehlikeye atabilir.

Su seviyesini kontrol ederken pilot ışığının yandığından emin olunması da gerekmektedir. Su seviyesi minimumun altındaysa, su seviyesi kaliteli bir şekilde gereken seviyeye getirilerek kombi cihazlarınızın diğer bazı bakım işlemleri de gerçekleştirilmelidir.

Kombi cihaz valflerden gaz veya yakıt sızabilir. Bu genellikle sistemde bazı ayarlamalar yapılması gerektiğini gösterir yani aslında cihazınızın bakım zamanının geldiğine de bir işaret olarak göstere bilmektedir. Hasar görmüş veya yıpranmış parçaları tespit edilmesi ve gerekirse bu parçaların da değiştirilmesi de gerekmektedir.

(Firmamız kombi bakımı işlemlerinde eğer ki herhangi bir parça da arıza meydana gelmiş ve değiştirilme işleminin yapılması gerekiyorsa arızalı parçayı değiştiriyor ve değiştirmiş oldukları her yedek parça için de bir yıl yedek parça garantisi hizmetini de beraberinde vermektedir.

Peki ya Eca kombi bakım neden gereklidir.

Eca Kombi Bakım Kampanyası/Fiyatı

Eca markalı kombi cihazlarınızın bakım ve tamir işlemlerini her zaman kaliteli ve en uygun fiyatları ile yapmakta olan firmamız yetkili servis değildir özel bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz yetkili değil her zaman etkili servis avantajlarını siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Kombi bakımı yaptırmak için usta seçerken dikkat etmemiz gereken bir kaç da önemli husus bulunmaktadır;

  • Kombi cihazlarımız için bakım konusunda her zaman eğitim almış kişileri tercih etmeliyiz.
  • Evlerimize çağırmış olduğumuz ustaların güvenilir ustalar olduklarından da her zamane emin olmamız gerekmektedir.
  • Fiyat ortalamalarını alıp bizlere en uygun gelecek kombi bakım servislerini de tercih etmemiz önemlidir.

Aynı zamanda ilk bulduğunuz kombi bakım servisine güvenmemelisiniz bir çok kombi bakım sevisini arayarak en güvenilir servisleri tercih etmelisiniz.

Servisimiz Eca markalı kombi cihazlarınızın bakım işlemleri için de yeni bir kampanya başlatmış durumda kampanya kapsamı içerisinde kombi bakım ücretlerimiz 75 tl olarak belirlenmiştir sizlerde kış aylarına girmeden önce muhakkak kombi bakım işlemlerinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Kombi bakım fiyatlarının da dönemsel olarak değiştiğini unutmayınız yani kış aylarında yapılan kombi bakımı yaz aylarına göre çok daha pahalı olacaktır sizlerde kış aylarına girmeden önce çok daha uygun fiyatlı bir şekilde kombi bakımı yaptırabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Kombi Bakımı Filtre Temizliği Kampanyası Ücreti hakkında detaylı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.