Kombi Bakımı Faturayı Etkiler Mi Telefon 444 2 846

Kombi Bakımının Faturalara Etkisi Var Mı

444 28 46

Kombi bakım servisimiz için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir deneyimli işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet alma olanaklarını en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

kombi bakım servisleri

Kombi kullanımı sağlayan müşterilerimiz genel olarak kombi cihazlarını kullanırken aynı zamanda da faturalardan elektrik den ve daha bir çok konudan da tasarruf etmek istemektedirler. Ancak kullanıcılar herhangi bir bakım işlemi yaptırmadan bu tasarrufları elde etmeyi hedeflerler. Bakımı yapılmayan kombi cihazlarınızda herhangi bir şekilde tasarruf sağlamanız mümkün dahi değildir.

Cihazlarınızın tasarruflu uzun ömürlü ve kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermelerini istiyorsanız sizlerinde yılda bir defa cihazlarınıza bakım işlemleri yaptırmak durumundasınız yılda bir defa bakımı yapılan kombi cihazları daha az doğal gaz yakarak bütün evi oldukça hızlı ve çabuk şekilde ısıtıyor diyebiliriz.

Cihazlarınız da sizler de tasarruf sağladığınızı fark ettiğiniz takdir de zaten yılda bir defa bakım yaptırmanın gerekli olduğunu anlayacaksınızdır bakım ve tasarruf yan yana geldiği takdirde mümkündür diyebiliriz. Düzenli bir şekilde bakım işlemleri yapılan kombi cihazlarınız da ciddi bir oranda yakıt tasarrufu sağlanmış olacaktır.

Filterleri temizlenmemiş kombi cihazları normalden çok daha fazla yakıt tüketimi sağlamaktadır sizlerde böyle durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve tasarruf sağlamak için kombi bakım işlemlerinizi ihmal etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Kombi cihazlarımızda yaşamış olduğumuz problemler den birisi de Kombi Termostat Arızasıdır.

Kombi Bakım Nasıl Yapılır

kombi bakım servisleri

Sizler eğer ki yeni eve taşınmış ve evde ki kombi cihazına bakım yapılıp yapılmadığını anlamak da güçlük çekiyorsanız çözüm olarak güvenilir bir servis çağırıp cihaza kaliteli bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz. Peki ya servisimiz kombi bakım esnasında ne gibi işlemler yapmaktadır?

  • Kombi cihazınızın tozlarının iyice temizlenmesi gerekiyor.
  • Kombi cihazınızın tozlarının iyice temizlenmesi gerekiyor.
  • Kombi cihazının yanma haznesinde bulunan ve zamanla biriken tozlar temizlenmeli.
  • Kombi Filitresi sökülüp temizlenmeli.
  • Brulör sökülüp iyice yıkanmalı.
  • Cihazın fan motorundaki fanın Tozları fırça ile temizlenmeli.
  • Genleşme tankındaki Hava oranı ölçülmeli. Hava az ise gaz basılmalı.
  • Gaz valfı üzerinden kombinin petek ayarı yapılmalı.
  • Cihazın tüm bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.

Kombi Bakım servisimiz bakım işlemleri sırasında bu işlemleri yapmakta aynı zamanda cihazınızın bakım işlemleri de yapılırken eğer ki cihazda herhangi bir arızalı parça bulunmakta ise arızalı parça değiştiriliyor ve değiştirilen her parça için de bir yıl yedek parça hizmeti ni garantisini de sizlere her zaman sunmaktayız.

Türkiye’nin bir çok şehrine hizmetimiz ve servisimiz de bulunmaktadır. Ustalarımız tamamen işinin ehli kişiler olup, herhangi bir marka ile bir bağlantımız da bulunmamaktadır. Kombi bakım işlemleriniz için servisimize her zaman güvenebilirsiniz.

Kombi Bakım Faydaları

kombi bakım fiyatları

Kombi kullanıcılarımıza özellikle olarak da hatırlatmak istediğim bir konu bulunuyor, kombi bakım yaptırmamız sadece faturalardan tasarruf etmemize yardımcı olmaz aynı zamanda kombi bakımı bizlerin sağlığı açısından da oldukça önemli ve gerekli bir işlemdir.

Her yıl kombi bakımı yaptıran kullanıcılarımız faturalarından oldukça fazla düşüş olduğunu ve tasarruf sağladıklarını bizlere özellikle bildiriyorlar.

Kombi bakımında yapılan işlemler sayesinde daha az yakıt ve enerji kullanımı sağlanıyor diyebiliriz.

Kombi bakım sayesinde cihazda ki toz kirlenme ve kireçlenme giderildiği için cihazımızda ileri ki dönemde yaşayacağımız bütün arızalara tesisat sorunlarana karşı da önlem almış oluruz.

Kombi cihazlarınızın bakım işlemleri oldukça önemli ve gerekli şöyle bir örnek vermek gerekirse kış aylarında arabalarınıza rutin bir bakım ve aynı zamanda kar lastiği kullanımı sağlıyorsunuz bunun sebebi ise kışın yolda kalmamak ve en önemlisi de trafik kazalarına az da olsa önlem almak için de kar lastiği ve araç bakımlarımızı yaptırıyoruz.

Kombi cihazlarımız da aynı bu şekildedir bakım işlemleri yapılmadığı takdirde ani bir şekilde arıza gösterebilir bizleri çeşitli sorunlar ile karşı karşıya bırakıp zor durumda bırakarak çeşitli maddi zararlara da sebebiyet verebilmektedir.

Kış aylarına girmeden önce muhakkak kombi bakım işlemleri zamanında ve kaliteli ustalar tarafından yapılması gereken önemli bir işlem olduğunu da kesinlikle unutmamanız gerekiyor.

Ayrıca bir önceki içerik yazımızda Eca Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı başlıklı içerik yazımızı okumanızı tavsiye ederim.