Kalorifer Radyatörü ve Petek temizleme Servisi

Kombi Bakımı ve Kalorifer Radyatörü Temizleme

Anında Hizmet Almak İçin Telefon Numarası:

444 28 46

Kombi Bakımı ve Kalorifer Radyatörü Temizleme

Kombi Bakımı ve Kalorifer Radyatörü Temizleme

Evinizde ya da işyerlerinizde bulunan kalorifer peteklerinin kalorifer ustaları ya da teknik servis elemanları tarafından belli aralıklarla düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu  peteklerinizin daha iyi bir performans sağlamasını sağlar. Düzenli olarak bakım yaptırdığınız takdirde kaloriferleriniz sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Bakımı yapılmadığı durumlarda kalorifer peteklerinin verimi düşerek ömrü kısalır. Bunların yanı sıra verimsiz çalışması sonucunda daha çok yakar ayrıca da evinizi yeterli düzeyde ısıtmamaktadır. Kalorifer Radyatörü Temizleme Servisi ekibimiz kombilerinize gerekli bakımı yapıp daha uzun süre verimli ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle uzun süre kullanılmayan kaloriferlerin çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması gerekmektedir.

Evinizde ya da işyerlerinizde yer alan kaloriferlerin bakım ve tamiri için iletişim numaralarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı servis ekibimiz sayesinde müşteriler tarafından tercih edilir nitelikte bir firmayız. İşinin ehli yetkili ustalardan oluşan ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en hesaplı ve güvenilir hizmeti verecektir. 2019 Petek Temizleme Kombi Bakım Fiyatları için Bu Yazımıza Bakınız.

Kalorifer Peteklerinin Temizliği

444 28 46 Hemen Arayın Uzman Destek ve Profosyonel hizmeti en uygun fiyatları ödeyerek alın.

petekleri sökmeden temizleme, evde kalorifer peteği nasıl temizlenir, makinasız petek

petekleri sökmeden temizleme, evde kalorifer peteği nasıl temizlenir, makinasız petek temizleme,

kalorifer peteklerinin temizliği, Petek Temizliği | Özel Makina ile Temizlik, Kombiniz & Tesisatınızın Temizliğini Yaptırın, 5 Yıl Isınma Problemı Yaşamayın! Profesyonel Kadro. Hızlı ve Güvenilir Çözüm. Her Marka için Hizmet, Kombi Bakımı Bize Ulaşın Kombi Parçaları Kombi Arızaları Faydalı Bilgiler Arıza Kayıt Formu, kalorifer peteklerinin temizliği, petekleri sökmeden temizleme, evde kalorifer peteği nasıl temizlenir, makinasız petek temizleme, calpol ile petek temizleme, petek temizleme yalanı, kalorifer petek temizliği radyatör temizliği fiyatları/ücreti

Petek temizliği peteklerin ve tesisat içerisinin yıkanması ile yapılan bir işlemdir. Evinizde ya da işyerinizde yer alan kalorifer peteklerinin iç kısımlarında zamanla su ile birlikte gelerek biriken kireç, tortu, kum ve benzeri maddeler peteklerde ki birikimine neden olur ve bu durum peteklerdeki verimi düşürür. Peteklerin veriminin düşmesiyle birlikte ısınma problemi de ortaya çıkar. Bu nedenle peteklerin içerisinde biriken kirlerin kalorifer ustaları tarafından temizlenmesi gerekir.  Temizlenmemesi halinde peteklerde düşen verim ısınma problemiyle birlikte enerji sarfiyatının artmasına da neden olur. Kalorifer radyatörlerinin temizliği özel makine ve kimyasal ilaçlar kullanılarak uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Kalorifer Peteklerinin Temizliği Ne Zaman Yapılır?

kampanyalı petek temizleme

petekler nasıl temizlenir

Kalorifer peteklerinin 2 yılda bir düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Fakat daha iyi verim sağlamak adına bu işlemin her yıl tekrarlanması gerekir. Petek Temizliği Kalorifer tesisatlarında ve radyatörlerde tıkanma olduğu durumlarda petekleriniz iyi bir performans sağlayamaz. Kalorifer peteklerinin tıkanmasına ilişkin belirtiler ise şunlardır; Kalorifer peteklerinin yarısı ısınmıyorsa, Peteklerin alt kısmı yanmıyorsa ya da hiç yanmıyorsa peteklerin tıkalı olduğu söylenebilir.

Kombi bakımına verilen önemin aynı zamanda tesisat bakımına da verilmesi gerekir. Tesisat firmaları tarafından yapılan temizliğin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Petek temizliğinin ardından gerekli performansın sağlanması için doğru bakım ve tamirin yapılması gerekir. Kalorifer radyatörü temizleme işleminin süresi tesisatta yer alan radyatör sayısına göre değişiklik göstermektedir. 6 tane kalorifer radyatörünün temizliği yaklaşık 2 saati bulmaktadır. Temizleme işleminin ardından ustalarımız peteklerinizi normal çalışma düzenine getirerek işlemi sonlandırır.

Kalorifer Peteklerinin Temizlenme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yıllar önce petek temizliği peteklerin tek tek sökülerek yıkanması ile yapılırdı fakat günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte kalorifer radyatörü temizleme işlemi yerinde yapılabilir bir duruma gelmiştir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi işlemi şu aşamalarda yapılmaktadır;

 • Özel yıkama makine yardımıyla kalorifer peteklerinde ön yıkama işlemi yapılır. Bütün peteklerin içerisine makine yardımıyla tek tek su verilerek devir daim işlemi yaptırılır. Bu işlem sayesinde kalorifer peteklerinin içerisinde yer alan tüm kirler ve tortular makinenin içerisinde kalır. İşlem sonrasında peteklerdeki su temizlenerek berrak bir hal alır.
 • Kalorifer tesisatlarının yıkanması işleminin ardından özel bir makine ile kimyasal ilaçla temizleme işlemi yapılır. Petekler için özel olarak üretilen kimyasal ilaç peteklerin içerisine verilir. Bu ilaç sayesinde tesisatın içerisi temizlenmiş olur.
 • Son olarak ise ilaç ile temizleme işleminin ardından durulama işlemi yapılır. Peteklerin havası alınarak çalıştırılabilir hale getirilir.

Müşterilerin tesisat ile ilgili şikayetleri dikkatleri göz önüne alınarak servis ekibimiz tarafından kısa süre içerisinde çözüm üretilmektedir. Tesisat bakım işlemleri yerine getirilirken kullanılan malzemeler son derece kalitelidir. Müşteriler yaptırdıkları işlemlerin güvenilir olmasını isterler bu nedenle güvenebilecekleri firmalardan ürün ve hizmet almak isterler. Tam da bu noktada gözünüz arkada kalmasın. Bizim için en önemli adım müşteri güvenidir. Kalorifer radyatörü temizleme işlemi teknik servisimiz tarafından gelişen teknolojiye uygun bir şekilde modern donanımla ve işinde tecrübeli uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Kalorifer Radyatörü Temizleme İşlemi Neden Yapılır?

Kalorifer radyatörü temizleme işleminin mümkün olduğunca her yıl düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Düzenli petek temizliği yakıttan tasarruf etmenizi de sağlayacaktır. Petek temizliğinde uygun fiyat politikamız ve müşteri memnuniyetimiz ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz. Petek temizliği için servise vereceğiniz ücret, hiç şüphesiz ki peteğinizin verim sağlayamaması durumunda daha çok enerji harcaması ve faturanın daha yüksek gelmesi halinde vereceğiniz ücretten daha az olacaktır. Ayrıca Kalorifer peteği temizleme ücreti ve işlemi hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Ucuz fiyat veren firmalar size gerekli güveni sağlamayabilir. Firmamız gibi profesyonel hizmet sunan firmalardan hizmet almak müşteriler açısından daha ekonomik olacaktır. Yakıt tasarrufu sağlamanızda petek temizliği büyük bir katkı sağlayacaktır. Çünkü petek temizleme işleminin en büyük faydası yakıt tasarrufu sağlamaktır.

Kalorifer Peteğinin Altının Isınmaması

 • Kalorifer peteklerine giden sıcak su tesisatının kirlenmesi sonucunda peteğin tıkanması ve bunun sonucunda ısınamaması
 • Kalorifer petekleri ve tesisatında kimyasal ilaç ile temizlik yapılmaması
 • Petek temizleme işlemlerinin ardından peteklerin havasının alınmaması
 • Peteklerdeki sıcak suyun devir daim yapmaması
 • Kalorifer peteklerinin vanasında açma-kapama problemlerinin yaşanması
 • Suyla birlikte peteklerin içerisine yerleşen kireç, tortu gibi maddelerin petek içerisindeki gözenekleri tıkaması.
 • Isıtma sisteminde yanlış montaj yapılmış olması
 • Kalorifer peteklerinin borularında gözle görülmeyecek ölçüde ufak kaçakların bulunması
 • Petek vanalarında reglaj ayarı yapılmaması
 • Kalorifer tesisatı döşenirken peteklerde yapılan kaynak sonucunda petek borularının erimesi, boru çapının daralması ve bunun sonucunda su geçişlerinin sağlanamaması

Bu nedenlerden dolayı kalorifer petekleriniz ısınmıyor olabilir. Bu problemlerden herhangi biriyle karşılaştığınız durumlarda tesisat firmamız ile iletişime geçerek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Kalorifer Radyatör Temizliğinde Kaliteli Hizmet

Kalorifer peteklerinizin bakım ve onarımını yapmak için kış ayını beklemenize gerek yok. Aksine bunu önceden yapmış olmanız kış ayında yaşayacağınız ısınma problemini de ortadan kaldırmış olursunuz. Petek temizleme işlemini ihmal etmemeniz hem sağlığınız açısından hem de peteklerinizin performansı açısından oldukça önemlidir. Kalorifer bakım ve temizleme hizmeti veren firmalar arasından size en uygun olanı bulmanız da ayrıca önemlidir. Bu noktada teknik servis ekibimiz size en kaliteli hizmeti vermektedir. Kalorfer petekleriniz bütün yıl çalışmadığından dolayı ayardan çıkıp istediğiniz görevi tam anlamıyla yerine getiremeyebilir. Bu nedenle sadece petek temizliği ile yetinmeyip petek bakımının da yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Kalorifer petek temizleme işleminin zamanında yapılması sizi hem ısınma problemlerinden kurtarır hem de yakıttan tasarruf etmenizi sağlar. Birçok kişi bu bakım ve temizleme işlemini önceden yapmayıp ihtiyacı olduğu zaman çalıştırdığında bir takım problemlerle karşılaşmaktadır. Size bu önerilerde bulunmamızdaki amaç sizi bu problemlerden korumak ve daha iyi bir hizmet vermektir. Temizleme işlemini zamanında yaptırmamanız zaman geçtikçe peteklerinizin temizliğini zorlaştırır ve sonuç olarak bu ekonomik olarak sizi daha büyük bir sıkıntıya sokacaktır. Tecrübeli elemanlarımız tarafından verilen hizmet sonucunda ekstra faturalara ödemek zorunda kalacağınız paranız cebinizde kalacak.

Kombi Filtre Temizliğinin Önemi

Kombi Bakımı Önemlidir. Kombilerde yer alan filtrelerin tıkanması sonucunda kombi devir daimi engellendiğinden dolayı bazı peteklerin arka kısımlar, bazı peteklerin ise alt kısımları ısınamaz. Kalorifer tesisatı içerisindeki devir daimi sağlayan kombi filtresidir. Ve bu kombi filtresi tesisat içerisindeki suyun kirlerden arınmasını sağlar. Firmamız kombi filtresi bakımını ve temizliğini yaparak süzgeci temizleyerek filtreyi kirlerden arındırır. Evinizde ya da iş yerinizde yer alan bütün petekler iyi derecede ısınıyor ve sadece bir tanesi ısınmıyorsa bile ısınmayan peteğin tesisatı tıkanmış olabilir. Bu durumda kombi teknik servis ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Tamir ve Onarım Hizmeti

Klima havalandırma sistemleri cihazları ve teknik servisiyle Klima Servisi ekibimiz gelişenteknolojiye ayak uydurarak klima ile ilgili tüm teknik çalışmaları yapmaktadır. Eviniz ya da iş yeriniz içinya da farklı klima tipleri için ayrı ayrı servisler çağırmanıza gerek yok. Uzman ekibimiz tüm marka ve modellerdeklima bakım onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca uygun fiyat garantisi ile bütçeniz açısından da oldukça ekonomiktir. Klimaların bakım işlemlerigenellikle mevsim başlarında ve mevsim sonlarında yapılmalıdır.Fakat klimalar hassas cihazlar olduğundan dolayı bun zamanlar haricinde arızalanabilir ve bakım olmasa da onarımaihtiyaç duyabilir. Klima bakım işleminin gecikmesi ya da arızalarının ihmal edilmesi aynı zamandasağlığınız açısından da büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Klimaların bakımlarının yapılmaması durumunda performansıdüşer, ömrü azalır, klima drenaj sistemindeki tıkanmalar sonucu su sızıntısı olur. Ayrıca tesisatta oluşabilecek oksitlenmeler sonucunda daha büyük arızalar meydana gelir.

Klima Servisiekibimiz sizi ve sağlığınızı düşünerek gerekli işlemleri gereken zamanda ve süredeyapmaktadır. Evinizde ya da işyerinizde kullandığınız klimalar ile ilgili sorunları bize bildiğiniz takdirde yerindemüdahale etmek suretiyle size uzman bir ekip göndermekteyiz. Tek noktada birden fazla çözümle zamandan tasarruf sağlayarak teknik servis işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Servis ekibimiz eğitimli profesyonel bir ekip olması açısından güvenilirdir.

Kombi Klima Hava Filtresi Bakımı
klima bakım ücreti ve fiyatları

ankara klima bakım fiyatları

Isıtma soğutma sektöründe hizmet veren Klima Servisi firmamız tecrübelerinimüşterileriyle gururla paylaşmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak işini özveriyleyapmaktadır. Servis araçlarımız ile yerinde servis hizmetini son teknoloji kalitesi ile yerine getirmekteyiz.Yaptığımız işin her daim arkasında durarak müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Uygun fiyatlarınyanı sıra kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Klima bakımında en önemli işlem havafiltrelerinin temizliğidir. Klima sistemlerinde yer alan hava filtreleri değiştirilerek periyodik olarak bakımişlemleri yapılmalıdır. Özellikle yaz aylarında 15 günde bir bakım yapılması gerekmektedir. Aksitakdirde hem klimanın çalışması açısından hem sağlığınız açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sorunlarınmeydana gelmemesi açısından gereken işlemleri yapmaktan kaçınmayın. Klima bakımınıyaptırmamanız durumunda paranızın cebinizde kalmaz aksine klimanızda meydana gelecek sorunlarsonucu daha fazla para harcamanız demektir. Hem paranızdan hem sağlığınızdan olmayın.

Klima ön panelinin üzerinde yer alan hava filtresine kolayca ulaşılabilir. Filtre çıkarıldıktan sonrasuyla yıkanır. Çok kirli değil ise üzerinde sadece hafif tozlar varsa temizliği elektrik süpürgesiyle deyapılabilir. Filtre yıkanırken herhangi bir temizlik ürünü kullanılmamaktadır. Yıkama işlemininardından kuruması için güneşe bırakılır. Temizlenen filtre yerine yerleştirilir. Klimalar filtresiz kesinlikle çalıştırılmamalıdır. Klima Servisi ekibimiz bu işlemleri olması gerektiği gibi yaparakklima bakım işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olur.Sıcak su ile yıkanması gerektiği durumda su sıcaklığının en fazla 50 °C olması gerekir. Klima hiçbir şekilde filtresi olmadan çalıştırılmamalıdır.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

klima bakımında yapılan şeyler

klima bakımında yapılan şeyler

Klimaların bakımları işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Klima bakım işlemleri sırasında klimanın tüm değerleri kontrol edilerek klima iç temizliği yapılmaktadır. Klima bakım işlemlerinin yapıldığı zaman da klima performansı açısından oldukça önemlidir. Klimaların daha iyi performans göstermesi açısından genellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan önce yapılması gerekir. Klimaların kullanımı genellikle bu mevsimlerde arttığından dolayı bakımları bu mevsimlerden önce yapılmalıdır. Klimaların sorunsuz bir şekilde çalışması için bakım işleminin klima kullanımından önce yapılması gerekmektedir.

Klima bakım işlemlerinde ilk adım klima basınç değerinin kontrol edilmesidir. Sonrasında ise elektrik tesisatı kontrol edilmelidir. Klima cihazında yer alan tüm bağlantıların kontrol edilmesini ardından fan pervanelerinin temizliği yapılır ve gerekli görüldüğü durumlarda hava filtresi değiştirilir. Klima bakımının zamanında yapılması durumunda klimanın tamir, güç ve daha masraflı problemler ile karşılaşması engellenebilir. Cihazınızın periyodik bakımına özen göstermeniz durumunda klima orijinal parçalarının hasar görmesi de engellenmiş olur.

 

İstanbulda Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Kombi Servisi Tamiri Arızası İçin Hemen Arayın: 444 28 46

Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy,

Ataköy Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık,

Küçükçekmece Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,
sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :
ankara bosch beyaz eşya servisleri
Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara YenimahalleKombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Ankara Sincan Etimesgut ve Gölbaşı Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Antalya Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler : Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :
Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir

Kocaeli Kombi kalorifer Peteği temizleme/Kombi Bakımı Petek Radyatör Temizliği Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Bu işte iyi olduğumuzu düşünüyoruz. Petek Temizliği Fiyatları Petek temizleme, Kombi Bakımı tamiri Servisi Servisleri yada Kombi Tamircisi için Hizmet Verdiğimiz Markalardan bazıları

Tamiri Bakımını Yaptığımız Kombi servisi hizmeti için bazı Markalar; Eca, Lambert, Opex, Beretta, Protherm, Altus, Daikin, Beko, Arçelik, Auer, Alarko, Baxi, Fellini, Ariston, Ferroli, İmmergas, Viessmann, Vaillant, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Buderus

Klima Tamiri Bakımı Montajı Servisi Hizmeti verdiğimiz bazı klima markaları; Panasonic, LG, Vaillant, Buderus, Midea, Bosch, Altus, Beko, York Alarko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Demirdöküm, Vestel, Arçelik, Seg, İklimsa, Galanz, Hitachi, Cartel, Contek, Electric Blyss, General, Sunny Sanyo, Regal, Fujitsu, Sigma, Sharp, Profilo, Samsung

Beyaz Eşya Servisi Tamiri Tamircisi konusunda hizmet verdiğimiz bazı kombi markaları; Frigidaire, Delux, Franke, Sharp, İndesit, Regal, Vestel, Samsung, LG, Ariston, Electrolux, Aeg, Profilo, Siemens, Altus, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston hotpoint

Bir Önceki Yazımızda Kocaeli izmit beyaz esya tamir servisi Konusunda Makale Yazdık Okumanızı Tavsiye Ederiz.