Ankara Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Ankara Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

0312 4184007

Kuşadası Vestel Beyaz Eşya Servisi

Kuşadası Vestel Beyaz Eşya Servisi

Ankara Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. İşinde başarılı ustalarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktayız. Ankara nın hemen hemen tüm bölgelerine hızlı bir şekilde ulaşarak, yaşadığınız sorunlara çözüm buluyoruz. Yapılan tamir ve sağladığımız çözümlerin kalıcı olmasına dikkat ediyoruz. Herhangi bir arıza veya servis talebiniz olduğunda size en yakın sürede ulaşım sağlıyoruz. Cihazlarınızı en iyi şekilde tamir eder ve eğer parça değişimimiz oldu ise parçalarımıza 1 yıl parça garantisi de veriyoruz. Teknolojiye ayak uyduran ekiplerle çalışarak siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Ankara Altındağ Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

Ankara Altındağ Beyaz Eşya Özel Teknik Servisi

 Ankara Vestel Beyazeşya Tamir Servisi

Her markada uzman beyaz eşya tamircilerini bünyemizde bulunduran firmamız, teknolojideki yeniliklere ayak uydurarak geri kalmamak için sürekli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, klima ve kombi bakım gibi cihazların onarımlarını yapmaktayız. Her hangi bir arıza durumunda bizleri aradığınızda en yakındaki ustamızı sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Cihazlarınızdaki arızaları gidermek için mümkün olduğunca yerinde müdahale ederek tamiri gerçekleştirmekteyiz. Daha önceden bütün buzdolapları hiç durmadan çalışır ve elektrik kullanımında da sürekli bir artış gözlenirdi. Şu anda üretilen buzdolapları hem şık üretiliyor hem de tasarruflu çalışıyor. Sürekli çalışmak yerine arada bir kendini durdurarak elektrik faturalarında tasarrufu sağlıyor. Yapılan her hizmet tüketici için faydalı oluyor. Tasarruf bütçeye yarar sağlarken diğer taraftan konforlu yaşamı sunmaktadır. Uzman personelimiz ve ustalarımızda her daim yanınızda ve hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmet ve müşterinin memnuniyeti bizim için çok önem arzeder.  Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda bizleri arayarak tüm sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Ankara Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak sizlere alanında yetkin kişilerle bakım, onarım, tamir ve montaj konusunda teknik servislerimiz her daim bir telefon kadar yakınınızdadır. Bizleri cihazlarınızdaki arızalar için 0312 4184007 nolu telefonlarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Tamir Bakım Servisi

Ankara AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Ankara AEG-İndesit-Samsung Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Buzdolabımız neden soğutmuyor? Buzdolabında soğutmama problemi sık rastlanan sorunlardandır. Buzdolabı zamanla soğutmamaya başlar. Besinler zamanla soğutma problemi olduğu için bozulmaya başlar. Buzdolabı vazgeçilmez cihazlarımızdandır. Buzdolabının soğutmamasının birçok nedeni vardır. Bazen buzdolabımızın lastiklerindeki aşınmalar, dolap kapağının tam kapanmaması ya da gazının bitmesi şeklindeki sebepler görülebilir. Buzdolabımızı kendimizde biraz fişini çekerek lastiklerinde bir aşınma varmıdır diye kontrol edilebilir. Buzdolabının fişini çektikten sonra kapak lastiğinin arasına kağıt koyarak çekerken eğer kolaylıkla çekilebiliyorsa buzdolabı kapak lastiklerimiz gevşemiş ve artık tam anlamıyla kapanmıyor anlamına gelmektedir. Eğer kağıt çektiğimizde zor geliyorsa kapak lastiklerinde herhangi bir esneme veya bozulma yoktur anlamına gelir. Buzdolabındaki soğutmama problemleri zamanla kötü kokulara ve buzdolabından fazla ses gelmesine de sebebiyet vermektedir. Buzdolabının soğutmama sorunlarından biri de fanlarıdır. Üst fanı buzdolabını kapattıktan sonra iç kısımda yer alan düğmeye basın. Eğer ses gelmiyorsa fan çalışmıyor anlamına gelmektedir. Ve artık bir teknik servisin çağrılması gerektiğini anlayabiliriz.

Buzdolabında soğutmama problemine yol açan sorunlardan biri de buzdolabı filtresinin tıkanmasıdır. Kompresör arızalanması, Arka kısımda bulunan evaporatörün üst kısmının kar yapması, rezidansların yanması, zamanlayıcının zamanında çalışıp, durmaması da buzdolabında tamir edilmesi gereken problemlerdir. Bunun dışında gaz borularındaki gaz sızıntısı, diğer borularda tıkanma meydana gelmesi de soğutmayı engellemektedir. Bu tür durumlarda Ankara Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisine başvurmanın zamanı gelmiştir.

Buzdolabını uzun süreli kullanımı için ara ara bakımı şarttır. Buzdolabımızda karlanma ve buzlanmalar oluşuyorsa bunları temizlemeli ancak buzdolabına zarar verecek sert cisimlerle yapılmamalıdır. Buzdolabı çözücülerle veya fişi çekilip eritme usulüyle temizlenmelidir. Oluşan buzlar zamanla temizlenmezse termostatı bozacaktır. Buzdolabı sürekli kontrol edilmesi ince bir tabaka buz dahi olsa muhakkak temizliği sağlanmalıdır. Düzenli  bakım ve temizlik buzdolabımızın ömrünü uzatacaktır.

Ankara Altus regal profilo servisi

Ankara Altus regal profilo Beyaz Eşya servisi

Ankara Vestel Çamaşır Makinası Teknik Servisi

Çamaşır makinemiz hiç çalışmıyor ya da su almıyor bunların sebebi nedir? Çamaşır makinemizin bütün ışıkları yanıyor ancak hala yıkamaya geçemiyorsa sebebi kapak kilidinin düzgün kapanıp kapanmadığının kontrolü gerekmektedir. Kapak kilidi biz başlat düğmesine bastığımız halde hala başlamaya geçemiyor ve kapak kilidi attırıyorsa hemen bir teknik servis çağırmamızın zamanı gelmiş demektir. Kapak kilidi masrafı yüksek değildir. Kapak kilidinin yanı sıra çamaşır makinemizin anakart beyni yanması sonucu da arızalanmaktadır. Eğer anakart beyni yandıysa masrafımız artabilir. Aktepe Ariston Hotpoint Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak da hizmetimiz devam etmektedir.

Makinemiz su almıyorsa ilk ihtimal su ventillerinin yanmış olabileceği anlamına gelir. Ventiller çok fazla masraf çıkarmaz. Gerekirse evde de tamiri kolayca gerçekleştirilebilir. Çamaşır makinemiz su almıyorsa musluk kapalı olabilir, Su girişi hortumu bükülmüş olabilir, Su girişi filtresi tıkalı olabilir. Yükleme kapağı kapanmamış olabilir. Çamaşır makineleri yüksek su basıncı isteyen cihazlardır. Bu makinelerin su almaması durumunda öncelikle muslukta yeterli su basıncı olduğundan emin olun.