Buderus Kombi Anakart Arızaları 444 28 46 Buderus Servisi

Buderus Kombi Anakart Servisi

444 28 46

Buderus Kombi Servisi için 444 28 46 telefon numarasını arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyimli işinin ehli olan ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Kombi Kart Tamiri

Verimli çalışan bir kombi cihazının olması, çalışanlarınızın veya sakinlerinizin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamak için en önemli şeylerden birisi olabilir. Öyleyse onları sıcak tutmaya yardım  edelim ve cihazlarınızın bakım ve tamir işlemlerini üstlenelim  uzman teknisyenlerimiz , ustalarımız ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte cihazlarınızın bakım tamir kart arızalarını en iyi şekilde ve hızlıca yapabiliriz.

Sizlerinde bildiği gibi kombi cihazlarımızda oldukça fazla sorunlar ile karşı karşıya kalmamız malesef ki olası problemler arasında yer almaktadır.

Peki ya Kombi cihazlarımızın Anakart arızaları nelerdir:

Kombi cihazlarımız herhangi bir elektrik kesintisinde bile aşırı yüklenmeden dolayı anakart yanması gibi durumlar ile karşı karşıya bırakabilir cihazınızın markası ne olursa olsun bu problemler genel olarak bütün kombi kullanıcılarının yaşamış oldukları problemlerdendir.

Kombi cihazının kartı voltaj dalgalanması sebebi ile arızalanır:

Kombi cihazı çalışırken elektriği direk şebeke voltajından almakta. Aslın da bakıldığı zaman voltajlarda ki dalgalanmalar sebebiyle sadece kombileri değil dairede yer alan diğer elektronik cihazları da etkiler. Bu sebeple de voltajı düzenli hale getirmek gerekir. Voltajlar genelde kış aylarında ve soğuk geçen sonbahar aylarında dalgalanır. Bunlardan dolayı da voltaj akımlarında kombi cihazlarınızın arıza göstermeleri ve yanmaları da oldukça normal olabilir.

Kombi kart arızalarınızın tamir işlemlerini kesinlikle sizler kendiniz halletmeye çalışmamalısınız uzman ve işten anlayan deneyimli ustalar tarafından yapılması gereken önemli ve dikkat isteyen bir işlemdir.

Kombinin anakartı ömrünü yitirme sebebi ile arızalanır:

Kombi cihazın da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Sizler kombi cihazlarınızın bakım işlemlerini düzenli bir şekil de yaptırmış olsanız bile cihazlarınızın bakım işlemlerini kart arızaları ya da bakımları kapsamamaktadır.

Kombi cihazlarınızın bakım işlemleri oldukça önemlidir aslında kombi bakımlarını kombi cihazımızın ömrünü uzatmak için yaptırmış olduğumuz bir işlem olarak da bilinebilir yine de kombi cihazımızın Anakartının da belli bir ömrü bulunmaktadır. Bir kombi cihazı eğer 15 yıldan fazla bir süredir kullanılıyor ise bu durumda kart arızası ile karşılaşmak oldukça mümkün karşılanacak bir durum olabilir.

Buderus Kombi Tamir Servisi

Kombi cihazının parçalarının arızalanıp anakartı etkilemesi sebebi ile arızalanabilir:

Kombi cihazımız da bulunan parçaların her birinin farklı farklı görevleri vardır ve bunlar hep ayrı ayrıdır. Bazen parçaların bozulup anakartı etkilemesi nedeni ile de kombi cihazının kartında istenmedik problemler yaşanabilir. Bu diğer olasılıklara göre düşüktür. Yine de bu tür sebeplerden ötürü kombi cihazlarının anakartlarının arızalanması gibi problemler ile karşılaştığımız da olmuştur. Bu gibi durumlarda elektronik kart tamiri veya değişimi ile sorun çözümlenir.

Sizlerde böyle durumlar ile karşı karşıya kaldığınız takdir de yapmanız gereken hemen uzman teknik yardım almak olacaktır cihaz arızalarınıza hiçbir zaman kendiniz müdahale etmemelisiniz.

Herhangi bir kombi anakart arızanızda Buderus kombi servisimizi 444 28 46 telefon numarasından arayarak Kombi anakart arızaları ve tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan bütün sorular için destek ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Bosch Kombi H6 Arızası Nedir 444 2846 Zeki Teknik hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmakta konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak aklınızdaki sorulara cevap bulmak için Bosch Kombi H6 Arızası Nedir 444 2846 Zeki Teknik başlıklı içerik yazımıza sizlerde tıklayabilirsiniz.

Buderus Kombi Arızaları ve Hata Kodları

Buderus kombi cihazlarımızda çeşitli arızalar ile zaman zaman karşı karşıya kalmamız oldukça normal sayılabilir bir de kombi cihazlarımızda arıza kodları da bulunmaktadır gelin biraz da Arıza kodları hakkında konuşalım.

Buderus kombi 1 Arıza Kodu: Kombi cihazında baca çekişi olmayabilir.Bacalı ise bacanızı kontrol etmelisiniz, Hermatik ise kombiniz Fan Motorunuzu veya Prosostat parçasını kontrol etmeniz gerekiyor. (Sorunu kendiniz çözemediyseniz teknik yardım almanız gerektiğini unutmayınız.)

Buderus kombi 2 Arıza Kodu: Aşırı Isınmadan kaynaklanan bir arıza kodudur. Kombi cihazının sisteminde hava vardır, sirkülasyon motorundan havasının alınması gerekmektedir.

Buderus kombi 3 Arıza Kodu: Kombi cihazında alev oluşmuyorsa ve gaz gelmiyorsa çıkan arıza kodu. Gaz vanasını kontrol edin ocağınızı yakarak dairenize gaz gelip gelmediğinden emin olmalısınız. Uzun süre kombi kapalı kalmış ise resetleme yapabilirsiniz.

Kombi arızaları bunlarla sınırlı kalmıyor kombi arızları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız. 444 28 46 telefon numaramız dan detaylara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Bosch Kombi Uyarı Işığı 444 2846 Zeki Teknik hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmakta konu hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız içerik yazımıza tıklayabilirsiniz.