Diyarbakır Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi 444 28 46

Franke Beyaz Eşya Ankastre Arıza Teknik Servisi Diyarbakır

Her türlü beyaz eşya bakımı arızası garantili tamir için 7/24 ulaşabileceğiniz adres için bizi arayın.

444 2 846

franke servisi diyarbakır

franke servisi diyarbakır

Beyaz eşyaların biz insanlar için hayat kurtarıcı oldukları herkes tarafından özellikle bilinmektedir. Beyaz eşyaların zamandan enerjiden beden gücü ile yaptığımız bir yığın işin üstesinden tek başına gelen beyaz eşyalar bu yüzden herkesin ev ve iş yerinde sıklıkla kullandığımız eşyaların başında yer alır. Elektronik cihazlar hassas sistematik cihazlardan oldukları için her cihazın kullanımı özel muamele ve itinalı dikkatli kullanım gerektirir.

En iyi beyaz eşya markalarının başında yer alan tarihi 1900’lü yılların başında yer alan Franke  ankastre ürünleri sıra dışı kalitesi ve görünümleri bir çok beyaz eşya ürününden farklı ve kaliteli ürünleri sayesinde oldukça kaliteli  ve uzun ömürlü kullanım özelliklerinden dolayı tercih sebebidir.

Franke Beyaz Eşya ankastre Arıza Teknik Servisi Diyarbakır servisimiz de haftanın 7 günü aralıksız kalite ve garantiden taviz vermeden en iyi  beyaz eşya tamiri  ve bakımı için alanında uzman servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz.  Beyaz eşyaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması kullanıcıların elinde olan bir etkendir.

Franke fırın beyaz eşya tamircisi

Franke fırın beyaz eşya tamircisi

Ne marka ne model olursa olsun beyaz eşyaların bakımı ertelenmesi veya uzun süre bilinçsiz kullanılması beyaz eşyaların kullanım performansını ve kullanım ömürlerini olumsuz yönde etkiler.

Beyaz eşyaların yapıları gereği hassas donanımlı cihazlar oldukları için bakımı ve tamiri için mutlaka uzman bilgisi olan yerler ve servislerden destek almakta fayda vardır.  Beyaz eşyaların her biri farklı hizmet için üretilirken her biri farklı bakımı ve tamiri gerektirmektedir. Her ne olursa olsun beyaz eşyaların uzun ömürlü ve verimli performanslarda çalışması için mutlaka uzman servislerden destek almak işimizi riske ve şansa bırakmadan  garantili ve güvenilir servis hizmeti sunuyoruz.

Ankastre setler ve beyaz eşyaların da belirli kullanım süreleri olduğundan bakım zamanlarını ertelemeden doğru zamanda doğru beyaz eşya ankastre tamirci servislerine yaptırılması önemlidir. Aynı zaman da Bornova Franke beyaz eşya servisi için de bizi arayarak fiyat ve bilgi için arayabilirsiniz.

 

Yenişehir Franke Çamaşır/Bulaşık Makinası Servisi

Yenişehir bulaşık makinesi tamircisi

Yenişehir bulaşık makinesi tamircisi

Ev ve iş yerlerin olmazsa olmazı  çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri sayesinde gün içerisinde biriken tüm çamaşırlar ve bulaşıkları temizlemek  artık dert değil. Çünkü ne kadar çok olursa olsun kilolarca ağırlıkta ki bulaşık ve çamaşırların temizliği el değmeden bir kaç saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Yenişehir Franke Çamaşır /Bulaşık Makinesi Servisi olarak Franke  çamaşır makinesi rulman arızası tamiri?  Franke Çamaşır makinesi kazanı dönmüyor mu?  Franke Çamaşır makinesi tamir fiyatları?  Franke Çamaşır makinesi amortisman arıza tamiri yapan en iyi yerler? Franke Bulaşık makinesi  tamiri ve fiyatları? Buzdolabı tamir ücretleri? Gibi tüm konular için Franke Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak sizlerin tüm beyaz eşya yanında kombi ve klima tamirleri onarımları özenle yapılmaktadır.

Yenişehir çamaşır makinesi tamir servisi

Yenişehir çamaşır makinesi tamir servisi

Beyaz eşyalarınızda ki büyük küçük her arızayı gözünüzde büyütmeyin veya basite de indirgemeyin.  olarak görmeyin gecikmeden ertelemeden her bakımı zamanında uzman kişi ve firmalara ertelemeden yaptırın. Yenişehir Franke Çamaşır /Bulaşık Makinesi Servisi  olarak sizlere en iyi hizmetleri uygun fiyatlara sunuyoruz. Ayrıca sizlere Sultanbeyli klima bakım servisleri olarak da hizmet vermekteyiz.

Bulaşık makinesi kontrol paneli tamiri, bulaşık makinesi kapı contası değişimi, bulaşık makinesi şamandıra tamiri, bulaşık makinesi kapak kilidinin bakımı ve onarımı, bulaşık makinesi kapak anahtarı tamiri, bulaşık makinesi zamanlayıcısı ve kontrol panelinin tamiri içinde bizleri tüm garantisi geçmiş cihazlarınızın bakımı ve tamiri için her zaman arayabilirsiniz.

Bağlar Franke Servisi 444 28 46

Bağlar franke servisi

Bağlar franke servisi

Beyaz eşyaların her biri kullanım kolaylığı ve zorunlu ihtiyaç gibi olduklarından hepimizin ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullandığımız eşyaların en başında gelir. Franke fdws 612 d a+ xs cihazın bakımı tamiri, franke derin dondurucu tamiri,  franke classic line cihazların bakımı tamiri Bağlar Franke Servisimiz tarafından yapılan hizmete ve değişimi yapılan her parça için bir yıl garanti süresi veriyoruz.

Diyarbakır da her semt ve ilçeye etkili ve hızlı servis hizmeti sunan servisimiz sizlere haftanın her günü kesintisiz kaliteden taviz vermeden hizmet vermektedir. Pazar günü veya ihtiyaç duyduğunuz her hangi bir gün Bağlar Franke Servisimizi 444 28 46  numaradan her zaman arayabilirsiniz.

Bağlar franke teknik servisi

Bağlar franke teknik servisi

Beyaz eşyalarda kullandığımız örneklerden vermek gerekir ise, bulaşık makinesi sayesinde tüm bulaşıkları yıkamak yükünden bizi kurtaran bizleri yormadan büyük zaman harcadığımız zamanı ve su enerjiyi bize geri kazandıran cihazlar herkes için rahatlıkla kullanılan eşyaların başında gelmektedir.

Aynı şekilde  buzdolabı gibi soğutucu dolaplar da yiyeceğimiz ve içeceğimiz tüm sebze ve meyveleri  et balık yumurta gibi uzun süreli koruma muhafazası yaparak  bozulmadan muhafaza eden harika donanımlı cihazlar arasındadır. Kısacası tüm beyaz eşyaların kullanım alanları farklı olduğundan dolayı her biri vazgeçilmez eşyalar arsında olmaktadır. Bağlar Franke Servisi firmamız ile sizlere Franke marka ve modelde ki beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı uzman teknisyenlerimiz aracılığı ile garantili olarak onarılmaktadır. Ümraniye buzdolabı tamircisi içinde hizmetlerimiz mevcuttur.

Kayapınar Franke Buzdolabı Servisi

Kayapınar franke buzdolabı iş yeri dolabı tamircisi

Kayapınar franke buzdolabı iş yeri dolabı tamircisi

Buzdolabı soğutucu dolaplar hepimiz için olmazsa olmaz kullandığımız cihazların başında yer aldığından buzdolabı arızaları  herkes tarafından rahatsız edici durumdur. Kayapınar Franke Buzdolabı Servisimizde her tip buzdolabı bakımı buzdolabı arıza tamiri buzdolabı motor değişimi buzdolabı gaz dolum fiyatları 2019-2020 için en cazip ve hesaplı fiyat ve garantili hizmet için bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı garantisi geçmiş tüm cihazların bakımı onarımı için tam kalite servis desteği için bizi haftanın her günü arayıp servisimizden her türlü imkan ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz. buzdolabı buz kırma sesi hangi aralıklarda olmalı? Buzdolabı pervane sesi sizi rahatsız mı ediyor? Buzdolabı karlama yapıyor mu? Buzdolabı hakkında her şey için Kayapınar Franke Buzdolabı Servisimizi aramanızı öneriyoruz.

Buzdolabı tamirci servisimiz de Franke başta olmak üzere bakımı ve tamiri için baktığımız bazı markalar; Arçelik Beko Altus Vestel Regal Bosch  Aeg  Profilo Siemens Lg Samsung Ariston Hotpoint Westınghouse marka model garantisi geçmiş her buzdolabı bakımı ve arızaları için bizi her zaman arayabilirsiniz. Her tür model marka klima bakımı ve tamiri için bizi arayın.

Diyarbakır Sur Derin Dondurucu Servisi

Sur derin dondurucu beyaz eşya tamirci servisi

Sur derin dondurucu beyaz eşya tamirci servisi

Buzdolabı gibi önemli cihazların yeterli, gelemediği durumlarda imdadımıza derin dondurucular yetişir. Diyarbakır Sur Derin Dondurucu Servisi olarak her model her marka derin dondurucuların bakımı tamiri gaz dolumu her türlü şikayetleriniz için hızlı ve kaliteli servis desteği sağlıyoruz.

Beyaz eşyaların bakımı tamiri mutlaka uzman bilir kişiler tarafından gözlemlenip arızanın tespitine uygun metotlarla bakım veya gerekiyorsa tamir yapılmalıdır. Diyarbakır Arçelik servisi için bizi arayın.

Diyarbakır Sur Derin Dondurucu Servisi ile her model soğutucu iş yeri meşrubat dolabı buzdolabı derin dondurucu tamirleri için haftanın 7 günü aralıksız kaliteli hizmet sunmaktayız. İşinde garanti ve güvence vermeyen hiçbir yere beyaz eşyalarınızı tamir ettirmeyin bu durum sizin zamanınızı ve paranızı çalabilir.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her zaman sizlerin güvenini ve desteğini arkasına alan ve bu anlamda çok yol kateden servisimiz her zaman genişleyip genişleyerek sizlere kalite standartları seviyesinde hizmet vermeyi hedefler. 

 

 

Ankarada Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi   konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.

Diyarbakır Bağlar Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi   Semtleri
• Alipınar • Körhat Selahattineyyubi
Diyarbakır Bağlar Mahalleleri
5Nisan Mahallesi • Ağaçgeçit Mahallesi • Alipınar Mahallesi • Bağcılar Mahallesi • Batıçanakçı Mahallesi • Çiftlik Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gömmetaş Mahallesi • Kaynartepe Mahallesi • Kolludere Mahallesi • Körhat Mahallesi • Mevlanahalit Mahallesi • Muradiye Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Şeyhşamil Mahallesi • Topyolu Mahallesi • Yeniköy Mahallesi • Yunusemre Mahallesi

Diyarbakır Yenişehir  Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi Semtleri
Cumhuriyet / Şehitlik Yenişehir
Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri
• Alpu Mahallesi • Aziziye Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Dicle Mahallesi • Dokuzçeltik Mahallesi • Dökmetaş Mahallesi • Dönümlü Mahallesi • Elidolu Mahallesi • Eser Mahallesi • Fabrika Mahallesi • Feritköşk Mahallesi • Gürdoğan Mahallesi • Güvendere Mahallesi • Güvercinlik Mahallesi • Güzelköy Mahallesi • İlbaş Mahallesi • Kesikağaç Mahallesi • Kooperatifler Mahallesi • Sancar Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Tanışık Mahallesi • Üçkuyu Mahallesi • Yenişehir Mahallesi • Yolaltı Mahallesi • Yukarınasırlar Mahallesi • Yüksek Mahallesi

Diyarbakır Kayapınar geneli  Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi hizmet verdiğimiz Semtleri ve Mahalleleri
• Barış Mahallesi • Huzurevleri Mahallesi • Peyas Mahallesi
Kayapınar Mahalleleri
Diyarbakır Kayapınar Köyleri
• Avcısuyu Köyü • Baykara Köyü • Cumhuriyet Köyü • Devedurağı Köyü • Dikentepe Köyü • Esentepe Köyü • Güleçoba Köyü • Harmanardı Köyü • Hatipoğlu Köyü • Kaldırım Köyü • Karayakup Köyü • Keklik Köyü • Petek Köyü • Sağkulak Köyü • Taban Köyü • Tosunlu Köyü • Yeniözerli Köyü

• Balıkçılarbaşı • Kıtılbır • Merkez Köyler • Özekli • Suriçi
Sur Franke Beyaz Eşya Ankastre Servisi  Semtleri
Diyarbakır Sur Mahalleleri
• Abdaldede Mahallesi • Alipaşa Mahallesi • Bağpınar Mahallesi • Bahçecik Mahallesi • Camikebir Mahallesi • Caminebi Mahallesi • Cemalyılmaz Mahallesi • Cevatpaşa Mahallesi • Dabanoğlu Mahallesi • Doğuçanakçı Mahallesi • Fatihpaşa Mahallesi • Gencan Mahallesi • Gölpınar Mahallesi • Hacıosman Mahallesi • Hasırlı Mahallesi • Havacılar Mahallesi • Hızırilyas Mahallesi • İskenderpaşa Mahallesi • Karabaş Mahallesi • Kardeşler Mahallesi • Kıtılbır(Kıtılbıl) Mahallesi • Köprübaşı Mahallesi • Köşk Mahallesi • Kuşburnu Mahallesi • Kuşlukbağı Mahallesi • Lalebey Mahallesi • Melikahmet Mahallesi • Pınardüzü Mahallesi • Piderbaba Mahallesi • Sarıkamış Mahallesi • Savaş Mahallesi • Süleymannazif Mahallesi • Süngüler Mahallesi • Tavuklu Mahallesi • Yeşilköy Mahallesi • Yiğitçavuş Mahallesi • Yukarıkılıçtaşı Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Ziyagökalp Mahallesi
Sur Mahalleleri