Ayrancı Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

Ayrancı Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi

0312 4184007

Kuşadası Vestel Beyaz Eşya Servisi

Kuşadası Vestel Beyaz Eşya Servisi

Ayrancı Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarındaki arızalarınız için haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktayız. Teknik servisimize ulaşmak için bizleri
0312 4184007 no lu telefonlarımızdan arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere  ulaşabilmemiz için bizleri telefonumuzdan arayarak arıza kaydınızı oluşturarak size en kısa zamanda gelmemizi sağlayabilirsiniz.

Ayrancı Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin bütün beyaz eşyalarındaki arızaları için bizleri servis numaramızdan aramanız yeterlidir. Birçok beyaz eşya arızanız için buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi v.b.  arızalarınızı bizleri arayarak bildirdiğiniz taktirde sizlere en yakın sürede ulaşım sağlayarak hizmet sağlamaktayız.

Ayrancı Vestel Beyazeşya Tamir Servisi

Bosch - Siemens Buzdolabı - Çamaşır Makinesi Servisi Altındağ 

Bosch – Siemens Buzdolabı – Çamaşır Makinesi Servisi Altındağ

Teknik servis ekibimiz beyaz eşyalarınızdaki arızaları en iyi şekilde giderebilmek için her zaman kendini yenilemeye ve geliştirmeye çalışarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Bütün  arızalarınız için bizleri aradığınızda en yakındaki ustamızı sizlere en kısa zamanda ulaşım sağlayarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Cihazlarınızdaki arızaları gidermek için mümkün olduğunca yerinde müdahale ederek tamiriniz için hizmetinizdeyiz. Teknik servisimiz, Buzdolabım neden soğutmuyor? Klimam neden soğutmuyor? Makinemin kazanı neden dönmüyor? Makinem neden sıkma işlemini gerçekleştiremiyor? Bulaşık makinem neden iyi durulamıyor? gibi bütün sorunlarınıza çare buluyor.

Aktepe AEG-İndesit-Samsung Kombi - Klima Makinası Servisi

Aktepe AEG-İndesit-Samsung Kombi – Klima Makinası Servisi

 Ayrancı Vestel Klima Kombi Teknik Servisi

Klimalarımızda genel olarak soğutmama problemi oluşmaktadır. Bunların sebebi arasında genelde klimanın gazının bitmesi, bakır borularındaki su sızıntıları ve pervanelerdeki problemler neden olmaktadır. Klimanızın performansı ve az enerji sarfiyatı bakımından ürünün kalitesi kadar montaj ve servis kalitesi de önemli bir konudur. Montaj esnasında oluşabilecek hatalar cihazımızın beklediğiniz performansı almanızı engelleyebilir. Ayrıca klimanızın verimliliğini uzun zaman koruyabilmesi için, ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmelerin temizliği ve cihazınızın rutin bakımlarının yapılması gereklidir. Bu nedenle klimanızın yılda en az 1 kere bakım ve temizlik yapılması önemlidir. Yine kombilerimizde de suyu ısıtmama, ısı barının düşmesi, su borularındaki akıntılar, yeteri kadar gaz alamayarak ateşleme problemleri oluşmaktadır. Cihazlarımızdaki bu gibi arızaları düzenli bakım ve temizlik yaptırarak bütün sorunların önüne geçebilir ve cihazlarımızın kullanım ömürlerini uzatabiliriz.  Buzdolabında soğutmama sorunu sıkca rastlanan arızalar arasındadır. Buzdolabı zamanla soğutmamaya başlar. Besinler zamanla soğutma problemi olduğu için bozulma yapar. Buzdolabı vazgeçilmez beyaz eşyalarımızdan biridir. Buzdolabının soğutmamasının birçok sebebi vardır. Bazen buzdolabımızın lastiklerindeki aşınmalar, dolap kapağının tam kapanmaması ya da gazının bitmesi şeklindeki arızalar görülebilir. Buzdolabımızı kendimizde bir müddet fişini çekerek lastiklerinde bir aşınma var mıdır diye kontrol edilebilir. Buzdolabındaki soğutmama problemleri zamanla kötü kokulara ve buzdolabından fazla ses gelmesine de neden olmaktadır.

Ayrancı Vestel Çamaşır,Bulaşık Makinesi Teknik Servisi 

Çamaşır makinemizin bütün ışıkları yanıyor ancak hala yıkamaya geçemiyorsa nedeni kapak kilidinin düzgün kapanmaması olabilir. Kapak kilidi biz başlat düğmesine bastığımız halde hala başlamıyor ve kapak kilidi kapanmıyorsa hemen bir teknik servis çağırmamızın zamanı gelmiş anlamına gelmektedir. Kapak kilitlendi ve açılmıyor çamaşırlarımızda içinde kaldı ise makinemizi resetlememiz gerekebilir. Resetlendikten sonra makinenin program ayarları ve hafızadaki problemler ortadan kalkacaktır. Kapak kilidi masrafı çok yüksek değildir. Kapak kilidinin yanı sıra çamaşır makinemizin anakart beyni yanması sonucu da arızaya geçmektedir. Ana kartın yanması biraz külfetli olacak anlamına gelmektedir.

Ayrancı Vestel Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi

Ayrancı Vestel Buzdolabı-Çamaşır Makinası Servisimizi aradığınız her zaman kesintisiz olarak hizmet vermekten gurur duyar. Servisimizin numaralarından bizleri arayarak en kısa sürede sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Teknik servis elemanlarımız alanında uzmanlaşmış ve bütün markaların tamiri yapma yetkinliğindedirler.

Hizmet verdiğimiz diğer semtler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy ankara, Pursaklar ankara, pursaklar saray, mecidiye keçiören, pınarbaşı mahallesi, keklikpınarı dikmen, Demetevler ankara, Batıkent Ankara, çakırlar batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi ankara, şaşmaz ankara, İvedik organize sanayi, ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk keçiören, şose keçiören, iskitler ankara, ulus ankara, kızılay ankara, samanpazaı ankara, kurtuluş ankara, zerdalitepe mamak, yeşilbayır mamak, bogaziçi mamak ankara, kayaş ankara, mamak hüseyingazi, mamak karapürçek, altındağ ankara, siteler ankara, bülbülderesi esat çankaya, gaziosmanpaşa çankaya, ulus rüzgarlı, dışkapı ankara, aydınlıkevler ankara, keçiören esertepe, piyangotepe keçiören,