Darıca Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Servis Çağır: 444 2 846

Kombi Bakım Servisi Fiyatları Darıca

Darıca Kombi Servisi

Soğuk kış  günlerinde karşı karşıya kalmaktan en çok rahatsız olduğumuz sorunlardan biri de kombi arızalarıdır. Arıza sebepleri kombi markasına ve çeşidine bağlı olarak değişmekle beraber yaygın görülen birtakım sorunlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Kombinin  çalışmaması ya da az çalışmasına bağlı olarak gereken performansın daha altında performans sergilemesi gibi sebepler ile  kombi arızalarında arıza olabileceği gibi, tesisat vanalarında oluşabilecek arızalarda  kombinin çalışmasını büyük oranda etkilemektedir.

Bunun dışında kombi  içerisinde bulunan parçalardan biri arızalandığında kombi  kullanıma bağlı olarak aşınma ve bozulmalar meydana gelebilir. Arızaya müdahale etmek yerine kombi servisi çağırmanız ve uzman destek almanız daha avantaj sağlayacaktır.

Darıca Kombi Bakım Petek Temizleme 

 Darıca kombi servisi olarak hizmet veren firmamız yalnızca arıza durumunda değil periyodik kombi bakım servis hizmeti sunmaktadır. Periyodik kombi bakım kombinin daha etkin bir şekilde  çalışmasında önemli olan bir uygulama metodudur.

Kombi Bakım esnasında kombinin pislemeye maruz kalan  ve özellikle filtrelerde gerekli temizleme  yapılmaktadır. Kombi parçaları arızaya sebep olmaması için değerlendirilir.

Darıca Kombi Bakım Arıza Tamir Servisi

Kombi düzenli bakım yapılması ve arızaların tecrübesiz ve yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin herhangi bir işlem yapılmadan  servis elemanların değerlendirilmesi ve arızaların daha düzgün  bir şekilde kombiye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kombi de oluşabilecek arızaların  çözümü ile periyodik kombi bakımının yapılmasında servisimizin  desteği her zaman yanınızda olacaktır.

Isınmayı kalorifer sistemi ile sağlıyor ancak kombi yüksek derecede çalıştırmaya rağmen yeterli ısınmayı sağlayamıyorsanız ve ortamın ısısını düşürecek izolasyon eksikliği gibi bir sorun yoksa ve peteklerin de temizse ısınma sorununun kaynağı olarak kombi gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Darıca Kombi Bakım Servis hizmeti veren firmamızdan kombi periyodik bakımını yaptırmak için servisimizi arayarak  talep edebilirsiniz. Kombi bakımı, arızalı parçaların tespit edilmesi ve kombi kirli yerlerin temizlenmesini ayrıca yüksek performansta yararlanmayı sağlar.

Kombi Bakım Servis tarafından yapılacak kombi bakımı uygulaması ile hem kombiye yeterli teknik bilgiye sahip olmayan kişilerce yapılacak müdahalenin önüne geçmek hem de kombinin daha iyi çalışmasını sağlamış olursunuz. Kombi Servisi tarafından kombi bakım sırasında kombi arıza oluşabilecek noktalar erken tespit edilerek kombide ortadan kaldırılması daha büyük maliyetleri gerektirecek arızaların önüne geçilmektedir.

Maliyet açısından yapılacak hizmet kombi daha az yakıt ile  yeterli ısınmayı sağlamayı getirdiği enerji tasarrufu ve yakıt maliyetinde oluşan azalma ardından dikkate alınması gerekir. Kombi bakımı düzenli yaptırmak kombi verimliliğinde yüksek artış olması  bütçenizi koruyacak hem de yaşam alanın daha konforlu olmasını sağlayacaktır.

Sıklıkla Karşılaştığımız Kombi Arızaları?

 • Kombi çalışıp ısı vermemesi; Bu tür bir arızada pek çok sebep vardır. Örneğin kombi termostatı düşük

  Sıklıkla Karşılaştığımız Kombi Arızaları?

  derecede kalmış olabileceği gibi, peteklere sıcaklık gitmesini sağlayan filtrede tıkanma görülebilir.

 • Kombi patlamalı yanması;Kombinin yanması durumunda gecikme olması dahilinde kombide gaz birikmesi görülecektir. Bu durumda kombinin patlamalı çalışmasına sebep olabilir.
 • Sıcak suyun açılması halinde peteklerin çok ısınmaması; Kombi sıcak su kullanımı  peteklerde fazla ısınma varsa, bunun sebebi sıcak su açıldığında peteklerde ısınmanın yeterli oranda yerine getirememesi ile karşılaşılabilir.
 • Peteklerin üstünün sıcak altı soğuk olması;Böyle bir sorun ile karşılaşılmışsa, normalden fazla su sisteme pompalanmış olabilir. Normal şartlarda 1.5 bar olması gereken su basıncı yüksek olduğunda kombi su kaçırabilir. Kombinin sistemsel olarak tesisatında sorunlar olabilir. Örneğin hava tahliye borusu sıkıntıya girmiş olabilir, genleşme tankında sorun olabilir
 • Kombinin su akıtması/kaçırması;Bu tür bir sorun ile karşı karşıyaysanız, kombinin fan motoru sorunlu olabilir. Aynı şekilde devir daim motorunda sorun olabileceği gibi, eğer cihazdaki suda hava varsa yine ses yapabilir
 • Kombinin gürültülü çalışması;Bu tür bir arıza  ile karşı karşıya, kaldığınız takdirde kombi fan motoru arızalı olabilir. Aynı şekilde devir daim motorunda arıza  olabileceği gibi, kombide ki suda hava varsa yine kombi gürültülü çalışabilir.
 • Kombinin Sıcak Su gelmemesi;Kombi çalışmasına rağmen su ısıtmıyorsa, kalorifer sistemi ile musluktan gelen  su ayrışmasında bir arıza olabilir. Böyle bir durumda musluktan akacak su kalorifere verildiğinden sıcak su gelmeyecektir.