Ankara Petek Temizleme Fiyatları

Ankara Petek Temizleme Fiyatları

0312 4184007

Ankara Yenimahalle Petek Temizleme Servisi

Petek temizliği ev ve işyerimizde ısınma oranımızı artırmak ve kombi ve radyatörümüzün uzun ömürlü olması için çok gereklidir. Zamanla temizlenmeyen peteklerimiz kirlendikçe suyun radyatör içindeki dolaşımı azalacağından hem kombimiz bozulabilir hem de ısınmayı tam olarak gerçekleştiremeyiz.

Ankara Petek Temizleme Fiyatları Servisi nde petek temizliği cihazlarla ve kimyasal ilaç kullanılarak yapıyoruz. İlaçlarımız TSE belgeli olup peteklerinizin zamanla kireç bağlamaması için iki yılda 1 kez yaptırırsanız ısınma konusunda yüzde yüz tasarruf ve randuman sağlarsınız ve rahat edersiniz.
Ankara Eryaman Petek Temizleme Servisi olarak sizlere petek ve kombi temizliğiniz düzenli olarak bakım yaptırmanızı önemle belirtiriz. Çünkü petek temizliği yapılmadığı ve ihmal edildiği takdirde oldukça ciddi sorunlara ve maliyeti yüksek faturalara sebebiyet verecektir

Ankara Petek Temizleme Fiyatları Servisi Peteklerinizin kireçlenmesi sonucu da kombinizin de ömrü kısalacak ve yeterli ısınmayı da sağlayamayacaksınız anlamına gelmektedir. Bütün bunların yanı sıra peteklerimizin kirlendiğini nasıl anlarız? Eğer peteklerinizin bir kısmı ısınıyor diğer kısmı soğuk ya da üst kısım ısınıyor ancak alt kısımlarda ısınma sağlanamıyorsa ve yeterli ısıyı elde edemiyorsak anlamalıyız ki bu durum bizi peteklerimizi temizletmemiz gerektiği anlamına gelmektedir.

Bazen kendi evinde petek temizliğini yaptığımızı düşünerek peteklerdeki havayı almak yana vanalarını açarak içindeki pis suyu boşaltmak isteriz fakat bu petek temizliği için bir çözüm değildir. Peteklerin içindeki sular zamanla çamurlama ve kireçlenmeye sebep olarak suyun kirlenmesi sonucu petekler tıkanır. Isınma sağlanamadığı gibi kombilerimize de zarar verip ömrünü kısaltır. Gerçekte yapmamız gereken yukarıda belirttiğimiz gibi kimyasal ilaçlarla vakumlayarak içindeki pis suyu tamamen boşaltıp kimyasal ilaç dökmek yöntemiyle de içindeki bütün kireçlenme ve çamurlamayı yok ederek ısınmayı ve tasarrufu sağlayabiliriz.

Ankara Petek ve Kombi Bakım Temizleme Servisi

Petek temizliğinin yapılmaması, peteklerinizin düzgün bir şekilde çalışmayacağı anlamına geleceğinden peteklerinizin de yeterince ısıtmaması oldukça doğaldır. Bu durumda doğal olarak kombiyi en yüksek ayara getirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum da ay sonunda oldukça kabarık elektrik faturası ve doğal gaz faturası ile karşılaşmanız anlamına gelebilir. Yani hem elektrik ve doğal gaz faturanızda gözle görülür artışlar ile karşılaşmamak hem de soğuk kış günlerinde daha iyi ısınmak için petek temizliğinizi periyodik aralıklarla ( normal şartlarda iki yılda bir ) yaptırmanızda fayda vardır.

Kullanım yılına, kullanılan suyun özelliklerine, ısı ve oksijene bağlı olarak, Peteklerde ve kombi tesisatınız çerçevesinde kapalı devre ısıtma sistemleri arasında kireç, kir, tortu ve çamurlaşma olur ve özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha yoğun olarak görülür.
Sıcak suyun peteklerde gezmesi evinizin ısınması anlamına gelir. Kalorifer peteği hiç ısınmıyorsa tesisat ustası ya da kombi usul servisinden yardım almanızda fayda var. En uygun fiyatları ile hizmet veren firmamız Ankara Altınova ve civar bölgelerinde hizmet vermektedir. Ankara kombi ya da kombi arıza servisi için bizi arayın. Mesela, Peteklerinin üstü ısınıp alt tarafı ısınmıyor olabilir, veya evinizdeki tüm petekler aynı anda ısıtmıyor olabilir, ya da kombiye yakın olan petekleriniz ısınıp uzaktaki petekler ısınmayabilir. Kombini filtresi bir kez takıldıktan sonra, ısı sisteminizin yıllarca eksiksiz randımanla çalışmasını sağlayacak, korumayı getirdiği için harcadığınız yakıt miktarı azalacaktır. Peteklerde bulunan kirler büyüyerek tıkanıklıklar oluştururken bu tıkanıklıklarda sistemin düzgün çalışmasını engelleyerek peteklerinizde, hatta ve hatta kombinizde arızalara sebep olabilir. Petek Temizleme Servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Kalorifer petek temizliği fiyatları için bizden de fiyat ve bilgi almanızı tavsiye ederiz. Ankara Petek Temizleme Servisi olarak hizmetimize devam etmekteyiz. Kombi petek temizliği nasıl yapılır ve forum yazılarımıza Ankara petek temizliği siteleri ve bu sitemiz üzerinden ulaşarak konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız Ankara da Eryaman ve Batıkent başta olmak üzere; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Dikmen Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Ankara Maltepe, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ankara Atapark, Keçiören Ufuktepe, Çayyolu Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Ankara Sincan, Şentepe Yenimahalle, Yükseltepe, Ayvalı Keçiören, İncirli, Etlik Ankara, Keçiören Bağlum, Sanatoryum Keçiören, Natoyolu mamak, Abidinpaşa ankara, Cebeci, Dikimevi, Saime Kadın, Hasköy Ankara, Pursaklar Ankara, Pursaklar Saray, Mecidiye Keçiören, Pınarbaşı Mahallesi, Keklikpınarı Dikmen, Demetevler Ankara, Batıkent Ankara, Çakırlar Batıkent, Eryaman Ankara, Ergazi Ankara, Şaşmaz Ankara, İvedik Organize Sanayi, Ostim, Keçiören Basınevleri, Danişment Keçiören, Mamak Akdere, Keçiören Aktepe, Kızlarpınarı Keçiören, Dutluk Keçiören, Şose Keçiören, İskitler Ankara, Ulus Ankara, Kızılay Ankara, Samanpazaı Ankara, Kurtuluş Ankara, Zerdalitepe Mamak, Yeşilbayır Mamak, Bogaziçi Mamak Ankara, Kayaş Ankara, Mamak Hüseyingazi, Mamak Karapürçek, Altındağ Ankara, Siteler Ankara, Bülbülderesi Esat Çankaya, Gaziosmanpaşa Çankaya, Ulus Rüzgarlı, Dışkapı Ankara, Aydınlıkevler Ankara, Keçiören Esertepe, Piyangotepe Keçiören olmak üzere her yere servisimiz bulunmaktadır.