Konya Airfel Kombi Servisi 444 2 846

Airfel Konya Servisi ve Ariston Kombi Bakım Fiyatları

444 28 46

Airfel Konya Servisi ve Ariston Kombi Bakım servisi için 444 28 46 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyimli işinin ehli olan ustalarımızdan sizler de güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kom bakım fiyatları

Airfel kombi bakım servisimiz Airfel markalı kombi cihazlarınızın bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Garantisi biten bütün Airfel markalı kombi cihazlarınızın bakım işlemlerini bizimle birlikte çalışan deneyimli ve işinin ehli olan ustalarımız ile birlikte en iyi şekilde güvenilir bir şekilde tamir bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kombi cihazlarımız bizler için oldukça önemli ve değerlidir kombi cihazlarımız sayesin de evlerimizi kış ayların da oldukça sıcak tutabilir ve çeşitli hastalıklardan da oldukça iyi bir şekilde korunmuş oluruz.

Peki bu kadar önemli ve değerli olan bu kombi cihazlarının bakım ücretleri ne kadar?

Kombi bakım fiyatları 100-150 tl arasında değişim göstermektedir.

Kombi bakım fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyatlar ile yapmaktayız ancak kombi bakım fiyatları yaz ve kış aylarına göre farklılık gösterebilmektedir bunun en büyük sebebi ise kış aylarında yoğun talepten ötürü kombi bakım biraz daha pahalıdır.

Ayrıca firmamız bir önceki içerik yazısında Konya Alarko Kombi Servisi hakkında detaylı bir içerik yazısı bulunmakta konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için Konya Alarko Kombi Servisi başlıklı içerik yazımıza sizlerde tıklayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Gelin bir de kombi bakımında yapılması gereken işlemleri maddeler halinde sıralayalım:

*Öncelik olarak kombi cihazının gaz akışı kontrol edilir
*kombi cihazı açılır ve su sızdırmazlığı kontrol edilir
*kombi cihazının fanı çıkarılır ve tozlarından arındırılır
*Baca veya fanın çalışmasında engel var mı kontrol edilir
*Sıcak su akışı kontrol edilir ve su basıncı kontrolü yapılır
* kombi cihazının Filtre temizliği yapılır
*Peteklerin temizliği yapılır
*Kombi cihazı peteklere, banyo ve mutfağa su akışını düzenli sağlıyor mu kontrol edilmelidir
*Gerektiği durumlarda arıza halinde tüketici bilgisi dahilinde kart veya parça değişimi yapılır.
*Tüm bu rutin kontrollerin ardından cihaz tüketiciye çalışır vaziyette teslim edilmelidir.

Ayrıca firmamız Bosch Kombi Uyarı Işığı başlıklı bir içerik yazımız bulunmakta sizde tıklayabilirsiniz.

Konya Airfel Kombi Servisleri

Kombi bakım servisleri Konya

Konya Airfel kombi bakım servisi olarak sizlere öncelikle belirtmek isteriz ki her kombi bakım servisine koşulsuz şartsız bir şekilde güvenmemeniz gerekmekte kombi bakım işlemini her zaman kaliteli servislerden almanız oldukça önemlidir.

Kombi bakım yaptırmak istiyorsanız haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde 444 28 46 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir ve deneyimli işinin ehli olan ustalarımızdan sizlerde güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca firmamız Bosch Kombi Teknik Servis Gebze hakkında detaylı bir içerik yazımız bulunmakta konu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayabilirsiniz.