Bosch Kombi Teknik Servis Gebze 444 2 846 Zeki Teknik

Bosch Kombi Teknik Servis

Bosch üretmiş olduğu kombilerle bir çok kullanıcının evlerinde yer almaktadır. Kombiler yaz kış fark etmeksizin her zaman

Kombi Tamir Ve Bakım Servisi

kullanılan cihazlardır. Kombiler yazın sadece sıcak su kullanımında kışın ise hem sıcak su hem de ev ısıtmasında kullanılmaktadır. Kombilerinizi yaz kış arıza yaşamadan kullanmak için bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekir.

Kombilerinizde yaşayacağınız kombi su akıtıyor, kombi gürültülü çalışıyor, kombi patlamalı yanıyor, kombi ısıtmıyor gibi arızaların tümünde ustalarımızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu kombi arızalarının hepsinin bir çok farklı nedeni olabilir. Kombi arızalarının hepsine en kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak müdahale eden ustalarımız sorunu gidererek tekrar aynı sorunları yaşamanızı önleyecektir.

Bosch kombi bakım ve tamiri için 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Bosch Kombi Teknik Servis Ankara hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gebze Bosch Kombi Servisi

Kocaeli’nin diğer semtlerinde olduğu gibi Gebze ilçesinde de bir çok noktaya hizmet sağlayan ustalarımız Bosch ya da herhangi farklı bir markanın yani marka ayrımı yapmadan her cihazın tamirini ayrıca bakımını yapmaktadır. Kombi bakımları oldukça detaylı olup oldukça bilgi gerektiren işlemlerdir. Kombi bakımlarından

Kombi tamir bakım ustaları

bahsedecek olursak

  • Kombi içerisinde bulunan kirli su boşaltılarak tahliye edilir.
  • Genleşme tankının içerisinde ki hava ölçülerek eksik olması durumunda hava basılır.
  • Yanma odası sökülerek içerisinde ki toz temizlenir. 
  • Brülör sökülür ve içerisinde ki toz temizlenir.
  • Fan testi yapılır ve ses olması durumunda fırça ve su yardımı ile temizliği sağlanır.
  • Kalorifer dönüş filtresinin temizliği sağlanır.
  • Kombi içerisinde yer alan diğer tozlar temizlenir.
  • Sökülen parçaların hepsi tekrar takılarak gaz kontrolü yapılır ve kombi bakımı sona erdirilir.

Kombi bakımı yaptırmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımızdan her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Bosch Kombi Temizleme Ücreti/Fiyatları hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.