Ankara Altus Servisi 0312 322 7777

Altus Servisi Ankara

0312 322 7777

altus servisi ankara

ankara altus beyaz eşya servisi

Ankara Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız çalışmıyor ? Soğutmuyor mu ? Buzdolabı çalışmıyor ya da soğutmuyorsa ? Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektrikten kaynaklanıyorsa elektrikçi çağırın. Buzdolabı içerisindeki gaz sayesinde soğutma işlemini gerçekleştirir. Eğer dolabınız soğutmuyor sa gazı bitmiş demektir. Ne yapmalısınız ? Hemen kalite ve uygun fiyatta hizmet veren Ankara Altus Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Beyaz eşyalarımız insanlarımız için her zaman zorlu sorun haline gelmiştir. Ankara nın hemen hemen her semtine kesintisiz hizmet vermekte olan Ankara Altus Buzdolabı Servisimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Başta Altus Buzdolabı olmak üzere her marka buzdolabı arızalarına ve tamirlerine bakmaktayız. Bu servis yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Binlerce insan verdiğimiz hizmetten yararlanmıştır. Servis hizmetimizden yararlanmak isteyen Buzdolabı kullanıcılarımız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Buzdolabının yanı sıra çamaşır makinası, bulaşık makinası, kombi, klima gibi beyaz eşyalarımızın da tamir ve arızalarını gidermektedir.

Altus Teknik Servis Ankara

Altus Teknik Servis Ankara hizmetimize ulaşmak için telefon bilgilerimize sahip olmanız gerekir. Bizlere telefonlardan ulaştığınız takdirde aynı gün içerisinde tüm işlemlerinizi çözümlemekteyiz. Servisimiz her daim müşteri memnuniyetini düşünerek hareket etmektedir. Biz Altus Teknik Servis Ankara servisi olarak yanımızda çalışacak ustalarımızın her zaman işinin ehli olan ve kaliteli hizmet verebilecek olan ustalardan yana tercihimizi kullanmaktayız. Böylece beyaz eşya konusunda tamirler ve arızalar için hizmet veren elemanlarımız müşterilerimizi her zaman memnun etmektedirler. Tüm beyaz eşya sorunlarınızda, arızalarınızda biz Altus Teknik Servis Ankara olarak arkanızda durmaktayız. Mesela bulaşık makinası cihazınız ısıtmıyor hatası veriyor ise ; başta altus olmak üzere bütün marka bulaşık makinası arızası konusunda uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Makinalarınızı sizlere zahmet vermeden yerinde tamir ediyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalardan biriside kombi cihazlarıdır. Kombiniz zamanla arızaya ve bakıma maruz kalacaktır. Altus marka kombileriniz için her ihtiyaç anında servisimiz hizmetinizdedir. Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşteriler için belirlediğimiz prensipler gereği beyaz eşya konusunda tam detaylı servis vererek sizleri mutlu etmek bizim ilk hedefimiz olmuştur. Bizlere kolay ulaşmanın tek yolu yukarda yazan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak hizmetimizden yararlanmanızdır.

Ankara Altus Kombi Servisi

Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinizde hizmet vermek için gelecek olan ustalarımız Altus markalı kombilerinizin tüm arızalarını ve bakımlarını en iyi şekilde çözümlemektedir. Kaliteli hızlı ve en önemlisi güvenilir hizmet almayı kim istemez ki ? Her geçen gün usta ekibiyle kendini yenileyen Ankara Altus Kombi Servisi haftanın her günü sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hedefimiz kalitemizi ve güvenirliğimizi müşterilerimize ulaştırabilmektir. Kış aylarına girmiş olduğumuz bu aylarda kombi bakımlarınızı yaptırdınız mı ? Hala yaptırmadıysanız Ankara Altus Kombi Servisi uzman olan ekibiyle sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Altus kombi olmak üzere tüm marka kombilerinizin bakımı ve onarımı ekibimiz tarafından çözümlenmektedir. Kombinin yanısıra klima ve diğer beyaz eşyalarınızın da tamiri ve bakımı yapılmaktadır.

Ankara Geneli Altus Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle

Bir önceki yazımız olan sincan-etimesgut profilo servisi yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.