Beyaz Eşya Tamir Servisi Melikgazi Kayseri

Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi 444 28 46 Zeki Teknik

 Servis Çağır: 444 28 46

Buzdolabı Tamircileri Ustası Gaziantep

Buzdolabı Tamircileri Ustası Gaziantep

Gaziantep özellikle doğunun Paris’i diyebileceğimiz en büyük illerimizden biridir.

Özellikle antep fıstıklı baklavaları ile meşhur olmuş şehrimizdir.

Özellikle  Buzdolabı Tamiri gibi ve birçok elektronik cihazlarınızın tamirini yapan alanında deneyimli ekip kadrosu ile 10 yıla aşkındır Gaziantep’e hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Buzdolabı Tamircisi ustalarımız aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde adresinize gelerek buzdolabı arızanızı giderecektir.

Özellikle Gaziantep gibi yazları kavurucu sıcakların olduğu havalarda buzdolabının arızalanması bizi büyük mağduriyet yaşamamıza ve buzdolabı içerisinde gıdalarımızın bozulmasına sebep olabilir. Bu sebeple buz dolapları arızaları diğer cihazlar gibi tamirini ertelemek doğru bir adım olmayacaktır. Özellikle buz dolabı arızaları kurban bayramında büyük bir artış göstermektedir. Bunun belki en önemli sebeplerinden biri de buz dolaplarının tıka basa kurban etleri ile doldurulmuş olmasıdır.

Bu durum buzdolabınızın arıza yapmasına sebep olabilir. Buz dolabı kullanımından bilinçli olmak ve buzdolabı kullanırken derin dondurucu bölmesini tıka basa doldurmamaya özen gösterilmelidir.

Gaziantep tam Kurban Bayramı gününde mağduriyet yaşamayı kimse istemez ancak buzdolabı arızası ile karşı karşıya kalındığında elbetteki yaşadığımız bu arızayı çözecek etkili bir servis bulmak doğru olacaktır. Ancak birçoğumuz servis seçiminde yetkili servisini arayarak randevu oluşturuyor ve günlerce randevu sırasının gelmesini beklerken bütün buz dolabı içerisindeki yiyeceklerin ve etlerin bozulması ile büyük mağduriyet yaşıyorlar.

Gaziantep Buzdolabı Tamircileri olarak tavsiyemiz mutlaka buz dolabı gibi önem arz eden cihazın tamiri için günlerce yetkili servislerde sıra beklemek yerine ACİL BUZDOLABI SERVİSİ aramalarını öneriyoruz.

Gaziantep de Buzdolabı Tamiri Yapan Yerler / Servisler

Gaziantep de Buzdolabı Tamiri Yapan Yerler / Servisler

Gaziantep Buzdolabı Tamir Yapan Yerler, Gaziantep en yakın buzdolabı tamircisi, Gaziantep buzdolabı tamir ücretleri, Buzdolabı gaz dolum fiyatları vb. birçok aradığınız ve merak ettiğiniz soruları servisimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Kış aylarında bir nebze olsa buzdolabı arızalarında özellikle derin dondurucu da muhafaza ettiğimiz yiyeceklerin ömrünü belki biraz uzun olmasını sağlayabiliriz. Ancak kavurucu sıcakta buzdolabı arızalanması durumunda buzdolabındaki yiyeceklerin ömrünün bu kadar olması kolay olmayacaktır.

Gaziantep de Buzdolabı Tamircisi, ve buzdolabı tamir yapan yerler arıyorsanız Çağrı merkezimizi arayarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Servisimiz diğer servislere oranla uygun fiyata buzdolabı tamiri ve birçok beyaz eşyalarınızın tamir işlemini yapmaktadır. Bizi aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde servis ekiplerimiz adresinize gelecek ve bulunduğunuz mağduriyetten en kısa süre içerisinde sizi kurtaracaktır.

Gaziantep Çamaşır Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Gaziantep Çamaşır Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Yukarıda ki yazımızda buz dolaplarının arızalanması durumunda ne gibi zorluklar yaşayacağınızı kısaca bahsettik. Çamaşır makineleri arızalanması da en az buzdolabı arızalanması kadar sorun teşkil edebilir ve bize mağduriyet yaşamamıza sebep olabilir.

Özellikle teknoloji devrinde elde çamaşır yıkamanın olmadığı bir dönemde kimse elde çamaşır yıkamak istemez. Bu sebeple arıza ile karşılaşılması durumunda en kısa süre içerisinde çamaşır makinesi arızasının giderilmesi için teknik servis çağırma ihtiyacı doğar.

Çamaşır makinesi arızalarında özellikle sıklıkla karşılaştığımız arızaların başında; Çamaşır makinesi kazan dönmüyor, çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor, çamaşır makinesi beyin arızası, çamaşır makinesi anakart arızası, çamaşır makinesi kazan dönmüyor, çamaşır makinesi köpüklü çıkartıyor, çamaşır makinesi su boşaltmıyor gibi arızalar sıklıkla duyduğumuz arızaların başında gelmektedir.

Gaziantep beyaz eşya servisi olarak çevre ilçelerine gezici servis araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bizi aradığınız andan itibaren  başka servislerin yaptığı gibi diğer günleri randevu oluşturarak sizi günlerce bekleterek mağdur etmiyoruz. Gün içerisinde çamaşır makinesi tamirini yapıyoruz.

Gaziantep Bulaşık Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Gaziantep Bulaşık Makinası Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Bulaşık makineleri buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi üretimi ve ülkemizde yaygınlaşması çamaşır makinesi ve buzdolabına göre çok daha sonra olmuştur. Çünkü bulaşıkları elde yıkamak daha kolayımıza gelmekteydi.

Ancak bol su israfı olması ve tonlarca bulaşığı yıkamanın zor olması sebebi ile bulaşık makinesi kullanıcılarının sayısı artmış ve günümüzde bulaşık makinesi kullanmayanların sayısı ülkemizde belki yok denecek kadar azalmıştır.

Bulaşık makinesinin sağladığı kolaylıklar ve bulaşıkları en kısa süre içerisinde yıkamanın getirdiği avantajlar ile evimizin belki de en önemli cihazları arasında yer almaktadır. Bulaşık makinelerinde sıklıkla yaşadığımız arızaların başında bulaşık makinesi su boşaltmıyor, bulaşık makinesi pervane dönmüyor, bulaşık makinesi elektrik gelmiyor, bulaşık makinesi düğme arızası gibi arızalar sıklıkla yaşadığımız arızalar içerisinde yer almaktadır.

Bulaşık makinesi arızalarında ayrıca sıklıkla duyduğumuz şikayetler arasında; bulaşık makinesi anakart arızası, bulaşık makinesi arızaları su almıyor, bulaşık makinesi arızası nasıl anlaşılır, bulasik makinesi beyin arızası, bulaşık makinesi arızaları su boşaltmıyor, bulaşık makinesi arıza ve çözümleri, bulaşık makinesi ekran arızası, bulaşık  makinesi elektrik arızaları, bulaşık makinesi tuz haznesi arızası, bulaşık makinesi arıza ışıkları, bulaşık makinesi kondansatör arızası, bulaşık makinesi kapak arızası, bulaşık makinesi kart arızası, bulaşık makinesi kurutma arızası, bulaşık makinesi kart arızaları, bulaşık makinesi motoru arızaları, bulaşık makinesi yıkama motoru arızası, bulaşık makinesi arıza nedenleri, bulaşık makinesi arıza ne demek, bulaşık makinesi arızası nasıl giderilir, bulaşık makinesi arızası nasıl anlaşılır, bulaşık makinesi arızaları nelerdir, bulaşık makinası arızaları nelerdir, bulaşık makinesi kart arızası nasıl anlaşılır, bulaşık makinesi parlatıcı arızası, bulaşık makinası pompa arızaları, bulaşık makinesi su pompası arızası, bulaşık makinesi arızaları su ısıtmıyor, bulaşık makinesi sensör arızası, bulaşık makinesi termostat arızası, bulaşık makinesi tuz arızası, bulaşık makinası termostat arızası gibi arızaları sıralayabilir.

Gaziantep Derin Dondurucu / Difriz Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Gaziantep Derin Dondurucu / Difriz Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Derin dondurucu; yiyeceklerin bozulmadan saklanabilmesini sağlayan belkide en önemli cihazlardan biridir. Derin dondurucular buz dolaplarıyla aynı işleve bağlı olarak çalışır, ancak ısıyı en az -18˚C ısıya düşürür.

Bu sebeple  yiyeceklerimiz derin dondurucularda buz dolaplarında olduğundan daha uzun süre dayanır. Bazı derin dondurucularda ise hızlı dondurma bölmesi bulunur. Dolap şeklindeki derin dondurucularla sandık tipi derin dondurucular arasında fark vardır.

Sandık Tipi Derin Dondurucu ; Sandık tipi derin dondurucuda üstte bir kapak bulunmakta olup bu kapak yukarıya doğru açılır. Bu tip cihazlar gıda maddelerin saklanmasına uygundur. Sandık tipi derin dondurucu  çok miktarda sebze saklamak isteyenler için uygundur. Derin dondurucu sandığın bir dezavantajı, ürünlerin üst üste koyulmasıdır. Bu şekilde saklanan ürünlerin dağılımı dolaptaki kadar açık değildir.

Dolap tipi derin dondurucu; Dolap tipi derin dondurucular kapısı önde olup sola ya da sağa doğru açılmaktadır. Dolap tipi derin dondurucular farklı bölmelere sahiptir.

Masa tipi derin dondurucu; Masa tipi  derin dondurucunun hacmi dolap tipi ya da sandık tipi derin dondurucuya oranla daha küçüktür. Bu tip derin dondurucunun avantajı, yan yana ya da üst üste koymak suretiyle kombine edilebilir olmasıdır.

Dondurma Kapasitesi; Derin dondurucu alırken dondurma kapasitesine bakılmalıdır. 24 saatlik dondurma kapasitesi bir cihazın dondurabileceği gıda maddeleri miktarını gösterir. Sandık tipi bir derin dondurucu dondurma kapasitesi genelde dolap tipi cihazlardan daha yüksektir.

NoFrost; NoFrost-Fonksiyonlu derin dondurucuların  kapatılıp buzlarının çözülmesinin beklenmesine gerek yoktur. Nemli hava yukarıdan tahliye edildiğinde buzlanma oluşmayacaktır.

Gıda Maddelerinin Dayanma Süresi
Gıda maddelerini ne kadar dondurduğunuz takdirde, o kadar fazla dayanacaktır. Hızlı dondurulan gıda maddeleri lezzeti de uzun müddet korunur.

Bazı dondurucular hızlı dondurma düğmesine sahiptir. Bu düğmeyi derin dondurma işlemi bittikten sonra tekrar elle kapatmak gerekir. Bir dondurma otomatiği sayesinde derin dondurma işlemi tamamlandıktan sonra cihaz tekrar normal soğutma işlemine geçmekte ve bu şekilde enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Buzdolabı alt bölmesi soğutmuyor sa No-frost Derin Dondurucu olmak üzere iki farklı arıza yaşanır.
Derin Dondurucu Soğutmuyor! sorunu genel olarak sıklıkla yaşadığımız bir arıza türüdür. Teknik servis müdahalesi gerekir. Müşteri tarafından yapılacak bir müdahale yoktur. Derin dondurucu buzdolabı alt bölme soğutmuyor ise buzdolabı kompresör ile alakalı bir sorun olabilir.

Gaziantep Sanayi Tipi / İşyeri – Market / Sütlük Dolap Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Gaziantep Sanayi Tipi / İşyeri – Market / Sütlük Dolap Tamircisi Arıza Tamir Servisi

Market Dolabı Soğutmuyorsa;

  •  Market dolabı soğutmuyor sa;  hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezidansları arızalanması olabilir.
  • Buzdolabı kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına sebep olabilir, fitiller eskimiş ise değişmek gerekir.
  • Sanayi tip Buz dolapları içerisindeki gaz sayesinde soğutma yaparlar.
  • Buz dolaptaki muhtemel oluşmuş gaz kaçağı soğutma yapmasını engeller. Buzdolabı gaz yüklemesi yapılmalıdır.
  • Buzdolabı gürültülü, muhtemelen fan motoru yada motor arıza yapmaya başlamış demektir.
  • Buzdolabı su akıtıyor ise ; Muhtemelen rezidansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolap terleme yapacaktır. Çağrı merkezimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Ayrıca Buzdolabı Tamiri ile alakalı Gaziantep Buzdolabı Tamircisi Servisi içerikli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi olarak hizmeti verdiğimiz Semtleri ;
• Alleben • Arıl • Atatürk • Başpınarorganizesanayi • Beylerbeyi • Çıksorut • Gazikent • Karşıyaka • Kavaklık • Küsget • Merkez Köyler • Merve • Safaşehir
Şehitkamil Semtleri
Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi hizmeti verdiğimiz Mahalleleri ;
• 29Ekim Mahallesi • 8Şubat Mahallesi • Atabek Mahallesi • Atakent Mahallesi • Atatürk Mahallesi • Aydınlar Mahallesi • Aydıntepe Mahallesi • Başpınarosb Mahallesi • Batıkent Mahallesi • Bedirkent Mahallesi • Belkız Mahallesi • Bilek Mahallesi • Boyno Mahallesi • Budak Mahallesi • Burak Mahallesi • Çağlayan Mahallesi • Çakmak Mahallesi • Çıksorut Mahallesi • Değirmiçem Mahallesi • Dımışkılı Mahallesi • Dülükbaba Mahallesi • Emek Mahallesi • Eydibaba Mahallesi • Eyüpsultan Mahallesi • Fatih Mahallesi • Fevzipaşa Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gazikent Mahallesi • Girne Mahallesi • Göllüce Mahallesi • Göztepe Mahallesi • Güvenevler Mahallesi • Güzelyurt Mahallesi • Hacıbaba Mahallesi • Hasırcıoğlu Mahallesi • Hürriyet Mahallesi • Işıklı Mahallesi • İbrahimli Mahallesi • İncilikaya Mahallesi • İncilipınar Mahallesi • Karacaahmet Mahallesi • Karacaoğlan Mahallesi • Karadede Mahallesi • Karahüyük Mahallesi • Karaoğlan Mahallesi • Karşıyaka Mahallesi • Kayaönü Mahallesi • Kızıkkarasakal Mahallesi • Kocatepe Mahallesi • Kozluyazı Mahallesi • Küllü Mahallesi • Merveşehir Mahallesi • Mevlana Mahallesi • Mithatpaşa Mahallesi • Mücahitler Mahallesi • Münüfpaşa Mahallesi • Nurtepe Mahallesi • Onatkutlar Mahallesi • Osmangazi Mahallesi • Özgürlük Mahallesi • Pancarlı Mahallesi • Pirsultan Mahallesi • Samköy Mahallesi • Sanayi Mahallesi • Sarıgüllük Mahallesi • Sefaşehir Mahallesi • Selahattineyyubi Mahallesi • Selimiye Mahallesi • Seyrantepe Mahallesi • Sinanköy Mahallesi • Şehirgösteren Mahallesi • Şirinevler Mahallesi • Taşlıca Mahallesi • Tuğlu Mahallesi • Ulus Mahallesi • Umut Mahallesi • Yaprak Mahallesi • Yeni Mahallesi • Yeşilova Mahallesi • Yukarıarıl Mahallesi • Yukarıbeylerbeyi Mahallesi • Yunusemre Mahallesi • Zeytinli Mahallesi • Zülfikar Mahallesi
Şehitkamil Mahalleleri

Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi Tamir hizmeti verdiğimiz Semtleri ;
• Bağlarbaşı • Burç • Cevizli • Düztepe • Geneyik • Hoşgör • Karataş • Konak • Merkez Köyler • Perilikaya • Sarıbaşak • Şahinbey • Tabakhane
Şahinbey Semtleri

Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi Tamir hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• 23Nisan Mahallesi • 25Aralık Mahallesi • 60.Yıl Mahallesi • 75.Yıl Mahallesi • Akbulut Mahallesi • Akdere Mahallesi • Akpınar Mahallesi • Akyol Mahallesi • Alaybey Mahallesi • Alibaba Mahallesi • Alleben Mahallesi • Aydınbaba Mahallesi • Bağlarbaşı Mahallesi • Bahçelievler Mahallesi • Barak Mahallesi • Barış Mahallesi • Bayramlı Mahallesi • Bekirbey Mahallesi • Bey Mahallesi • Beyazlar Mahallesi • Beybahçe Mahallesi • Beydilli Mahallesi • Binevler Mahallesi • Bostancı Mahallesi • Bostancık Mahallesi • Boyacı Mahallesi • Bozoklar Mahallesi • Burçkarakuyu Mahallesi • Cabi Mahallesi • Cebeler Mahallesi • Cemalgürsel Mahallesi • Cengiztopel Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çağdaş Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Çukur Mahallesi • Damlacık Mahallesi • Daracık Mahallesi • Delbes Mahallesi • Deniz Mahallesi • Deredüzü Mahallesi • Dumlupınar Mahallesi • Durantaş Mahallesi • Düğmeci Mahallesi • Düztepe Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Etiler Mahallesi • Eyüpoğlu Mahallesi • Fırat Mahallesi • Fidanlık Mahallesi • Geneyik Mahallesi • Gülpınar Mahallesi • Gültepe Mahallesi • Gümüştekin Mahallesi • Gündoğdu Mahallesi • Güneş Mahallesi • Güneykent Mahallesi • Güzelvadi Mahallesi • Hoşgör Mahallesi • İnönü Mahallesi • İsmetpaşa Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kabarcık Mahallesi • Kahvelipınar Mahallesi • Kale Mahallesi • Kaleboynu Mahallesi • Kanalıcı Mahallesi • Karaçomak Mahallesi • Karagöz Mahallesi • Karatarla Mahallesi • Karataş Mahallesi • Karayılan Mahallesi • Kavaklık Mahallesi • Kepenek Mahallesi • Kerer Mahallesi • Kıbrıs Mahallesi • Kılınçoğlu Mahallesi • Kocaoğlan Mahallesi • Kolejtepe Mahallesi • Konak Mahallesi • Kozanlı Mahallesi • Kozluca Mahallesi • Kurbanbaba Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkızılhisar Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Muhacirosman Mahallesi • Narlıtepe Mahallesi • Nuripazarbaşı Mahallesi • Ocaklar Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Onur Mahallesi • Osmanlı Mahallesi • Öğretmenevleri Mahallesi • Özdemirbey Mahallesi • Perilikaya Mahallesi • Saçaklı Mahallesi • Sakarya Mahallesi • Sarıbaşak Mahallesi • Sarısalkım Mahallesi • Sarıt Mahallesi • Savcılı Mahallesi • Seferpaşa Mahallesi • Serince Mahallesi • Serinevler Mahallesi • Sultanselim Mahallesi • Suyabatmaz • Süleymanşah Mahallesi • Şahinbey Mahallesi • Şahveli Mahallesi • Şekeroğlu Mahallesi • Şenyurt Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi • Tışlaki Mahallesi • Turanemeksiz Mahallesi • Türkmenler Mahallesi • Türktepe Mahallesi • Ulucanlar Mahallesi • Üçoklar Mahallesi • Ünaldı Mahallesi • Vatan Mahallesi • Yağdöver Mahallesi • Yavuzlar Mahallesi • Yazıbağı Mahallesi • Yazıcık Mahallesi • Yeditepe Mahallesi • Yeşilevler Mahallesi • Yeşilkent Mahallesi • Yeşilpınar Mahallesi • Yukarıbayır Mahallesi

Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi hizmeti verdiğimiz Semtleri ; 
Yeşildere

Gaziantep Buzdolabı /Çamaşır Makinası Tamircisi / Servisi hizmeti verdiğimiz Mahalleleri
• Altınyurt Mahallesi • Beşdeli Mahallesi • Bulduk Mahallesi • Cumhuriyet Mahallesi • Çaybaşı Mahallesi • Direkli Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gedik Mahallesi • Güllük Mahallesi • Güzelce Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Küçükkaracaören Mahallesi • Merkez Mahallesi • Oğuzlar Mahallesi • Sazgın Mahallesi • Subaşı Mahallesi • Taşyazı Mahallesi • Tepebaşı Mahallesi