Polatlı Demirdöküm Klima ve Kombi servisi 444 2 846 Zeki Teknik

Polatlı Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

444 28 46

Polatlı Demirdöküm kombi bakım firmaları

Polatlı Demirdöküm kombi servisimizde kombilerin genel bakımları acil arıza tamirleri hususunda uzman ve tecrübeli kombi ustalarımız ile Ankara merkez ve Polatlı da sizler için en iyi kombi bakımı ve tamiri garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Kombiler yılın 365 günü boyunca aralıksız çalışması gereken en sık kullanılan elektronik cihazlardır.

Elektrik su ve doğalgazla çalışması sebebi ile bakımlarının yetkili uzman servislere ve doğru zamanlama takvimi takip edilerek yapılması gerekir. Yoğun kullanımlara ve uzun süreli kullanımlardan kaynaklı kombi çalışma performansında azalma yavaşlama veya duraksama görülmektedir.

Kombide ki sorunların neden kaynaklandığı konusunda kombi arıza kodları vermektedir. Bu kodlar kombi kullanıcılarına arızanın neden nereden kaynaklandığı hakkında ek bilgi niteliğindedir. Demirdmkün arıza kodları; 

F1 Arıza Kodu: Aşırı Isı Termostatın da arıza olduğunu gösteren koddur.. Bu hata kodunu gördüğünüzde kombiden verim almayı beklemeyin. Bu arıza kodu kombi termostatının değişmesi gerektiğini söyler. Bunu yetkili Demirdöküm kombi servislerinden talep edebilirsiniz.

F2 Arıza Kodu : sıcak su akmasını sağlayan en önemli parçalardan biri olan Ntc Sensorun  de arıza olduğunu gösteren hata kodudur. Bu arıza kodu kombideki dijital ekranda var olduğu sürece kombi sıcak su akışına kapalıdır.

F4 Arıza Kodu : Cihazın alev alması ateşleme de sorun olduğunu gösteren hata kodudur.  Yani kombi ateşleme yaptıktan sonra alev almıyor yanmıyor demektir.

F5/F6 Arıza Kodu : Kombinin hava akımı sırasında cihazın F5 uyarısı vermektedir.

OC Arıza Kodu : Hava Proses atının bağlı duruma geçtiğini gösteren hata kodudur. Cihazın ekranında bu hata kodunu görürseniz kombiye RESET atınız.  Reset işleminden sonra kombide ki sorun giderilmiyor ise en yakın Yetkili Demirdöküm kombi servisinden yardım alınız. 

CC Arıza Kodu : Prosestatın yada baca sensörünün iptale alındığını gösteren hata kodudur. Demirdöküm yetkili kombi bakım servislerini arayarak yardım ve destek alınız. Ayrıca Polatlı buzdolabı tamircisi olarak da hizmet alabilirsiniz. 

Polatlı Demirdöküm Klima Bakım Tamir Fiyatları

Demirdöküm Klima Servisi

Klimaların ısınma ve soğutma işlevsel özelliklerinden dolayı hem yaz hemde kış mevsimlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Klimalar özellikle yaz sıcaklarında hayat kurtaran desek yalan olmaz. Hele ki çocukla ve yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan kişiler yazın aşırı sıcaklarda ölümcül risk taşıdığından aşırı sıcaklarda  durmamaları gerektiğini herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

Klimaların dışarıda ki sıcak havayı dakikalar içerisinde beklenen temiz ve ferah seviyeye ulaşması aynı şekilde kışın soğuk havalarda havayı ısıtması yönünden çok zaman yaz ve kış daimi kullanılan eşyaların arasındadır.  En iyi sağlam kaliteli markalardan olan Demirdöküm klima dayanıklı kaliteli malzeme ve işçilikten üretilmişse de kullanım da dikkatsizlik uzun süre bakımsız ve temizliklerinin ihmal edilmesi bakımsız olarak bırakılması veyahut kullanılması klimalara ağır maddi hasarlar vermektedir. 

En güncel 2020 Klima Bakım Fiyatları: İnverter Klima; 90 TL ve 200 TL arası değişmektedir. Split Klima; 80 TL ve 250 TL arası değişmektedir Diğer tip klima çeşitleri ise; 100 ile 300 TL arası değişmektedir. Esenyurt Vestel Klima Servisi olarak da servis vermekteyiz.

Demirdöküm Kombi Bakım Petek Temizleme Servisi Polatlı

Petek temizleme

Petek temizleme

Yıl boyu çalışmak zorunda kalan kombilerin kışın gelmesi ile peteklerinde yüklenmesi nedeni ile kombi bakım yılda en az 2 kere bakıma alınması peteklerinde yılda en az bir kere temizliğinin yapılması gerekir.

Bu işlem düzenli olarak aksatılmadan yapılır ise kombideki sağlıklı çalışma potansiyeli bozulmadan devam ederken petek temizliği sayesinde verimli yüksek ısı performansı ve enerji ( doğalgaz ) faturalarından büyük ölçüde tasarruf etmemizi sağlayacaktır.

Peteklerin içinde şebeke suyundan ve ısınmasından dolayı zaman içinde kireçleme su taşı balçık tortu, çamurlaşma meydana gelecektir. Kullanım sonunda temizliği yapılmayan petek kalorifer radyatör tesisatları içerisinde su ve hava yerince işlev yapamadığından dolayı beklenen ısınmayı karşılamayacaktır.

Petek Temizliği Demirdöküm Kombi Bakım Petek Temizliği Servisi Polatlı da en iyi petek temizleme makineler ve TSE belgeli kimyasal ilaçlar ile petekler tek tek sökülmeden petek tesisatındaki tüm o saydığımız maddeler ilaç sayesinde şeker gibi eritilerek derinlemesine temizlenmektedir. 

Ayrıca Adana Seyhan klima servisi olarak da servisimizi her zaman  bizleri arayabilirsiniz. Klima bakımlarına ayrılan bütçe ile ilerde daha büyük maliyetlere sebep olacak arızaların önüne geçebilirsiniz.

Ankara Polatlı  Demirdöküm Klima ve Kombi servisi 444 2 846 Zeki Teknik
• Merkez Köyler • Polatlı
Polatlı Semtleri
Ankara Polatlı Demirdöküm Klima ve Kombi servisi 444 2 846 Zeki Teknik Mahalleleri
• Cumhuriyet Mahallesi • Çamlıca Mahallesi • Esentepe Mahallesi • Fatih Mahallesi • Gazi Mahallesi • Gülveren Mahallesi • İstiklal Mahallesi • Kurtuluş Mahallesi • Mehmetakif Mahallesi • Şehitlik Mahallesi • Şentepe Mahallesi • Yeni Mahallesi • Zafer Mahallesi
Polatlı Mahalleleri