Konya Klima Servisi 0555 011 18 17 Tamir ve Bakım Ustası

Konya Klima Servisi

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Konya Klima Servisi olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;

 • Klima tamiri
 • Klima sök tak montaj hizmeti
 • Klima yedek parça değişimi
 • Klima ana kart ve motor tamiri
 • Klima arıza tespiti
 • Kombi, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinde her türlü işlemlerini yapmak
 • 1 yıl garantili iş
 • Gün içinde yetkili servis kalitesinde hizmet

Konya’nın ilçeleri ve her mahallelerine gün içinde ve günün her saati hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kocaeli Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Konya Klima Bakım Fiyatları / Ücreti

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Klimanın düzenli zaman aralıklarıyla ve doğru bir şekilde bakımının yapılması güzel bir şekilde çalışmasını size sunar ve klimaların bakımları yapıldığı takdir de kullanım ömrünü de uzatır. Ayrıca her açıdan da enerji tasarrufu sağlamaya, temiz hava ile beraber hastalık kapmanızı, evinizde oluşan kötü koku ve bakteri birikmesini önlemiş olursunuz.

Klimanızın filtresinin temizlenmesi, dış ünite pilinin temizlenmesi ve soğutucu gaz seviyelerinin kontrol edilmesi, klima bakımının üç temel kaynağıdır. Bunların yanında da, uzun süreli çalışmama zamanlarında koruma, her mevsim başında cihazın gözden geçirilmesi ve genel olarak cihazın her yerinin temizliği anlamına gelir.

Klimayı soğuk modda kullanırsak yazdan önce ve soğuk modda kullanıyorsak kıştan önce bakımlarını yaptırırsanız hiç bir sorun yaşamadan mevsimi de güzel, temiz ve rahat bir şekilde atlatmış olursunuz. Klima dışında montaj tamir, gaz dolumu, parça değişimi ve diğer işlemleri de yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ankara Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Konya Klima Sök Tak Montaj

Arıza kaydı için

0555 011 18 17

Konya Klima Sök Tak Montaj Hizmeti içeriğimiz şu şekildedir;

 1. Ekipmanın basıncını ve tüketimi kontrol edilir.
 2. Soğutucu gazın çıkarılır.
 3. Boruları sökülür.
 4. Drenajı sökülür.
 5. İç donanımı sökülür.
 6. Güç kablolarını yeniden bağlanır.
 7. İç ünitenin yeni konuma montajı yapılır.
 8. Borulama ve kablolama yapılır.
 9. Sızıntı tespiti yapılır.
 10. Yeniden kullanılan gaz serbest bırakılır.
 11. Cihaz test edilir
 12. Sıcaklık ölçümü yapılır.

Klimanız bu işlemler yapıldıktan sonra aynı şekilde kullanımına devam edebilirsiniz. Bu ve benzeri işleriniz için siz en yakın Konya Klima Sök Tak Montaj ustasına çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Klima Servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Konya Klima Bakım

Klimanızın kullanmaya başladıktan sonraki zamanında, kurulduktan sonra ortamı soğutmak veya ısıtmak için her gün büyük hacimlerde havayı yeniden dolaştırarak başlar.

Bakım gerektirmeyen bir cihaz, yoğuşma tepsisinde ve ıslak kısımlarda mantar ve mikrop biriktirir, filtreler ve fan pervaneleri tozla dolar, bunlar zamanla ortaya çıkmaya başlar ve ortama yayılan fan tarafından evinize veya klima her neredeyse oraya yayılır. Saatlerce kapalı olan klima kullanılan yerlerde insanlarda solunum yolu hastalıklarına ve rahatsızlığa neden olmaması için klima bakımlarınızı düzenli şekilde yaptırmanızı öneriyoruz.

Ayrıca klima bakımınızı yaptırmak sizlere enerji tasarrufu, tamir ve fatura maliyetlerinde tasarruf, daha az arıza, klima ömrünü uzatmak, hava kalitesini ve sağlığı iyileştirmek gibi sunduğu birçok fayda vardır.

 

Konya Klima Servisleri

 • Konya Klima Servisi olarak sizlere diğer firmalara göre en uygun fiyattan ve uzman ustalarımız sayesinde yetkili servis kalitesinde hizmet veriyoruz.
 • Servisimiz yaptığı işlerde 1 yıl garanti vermektedir.
 • Çeşitli ödeme imkanlarımız bulunmaktadır.
 • Yıllardır bu işi yapan ve alanında uzman ustalarımız tarafından işlemleriniz yapılmaktadır.
 • Klima dışında beyaz eşya ve kombilerinizin de işlemleri yapılmaktadır.
 • Ürününüzün garantisi olmasına gerek yoktur.

Haftanın her günü ve günü her saati bizim firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için çağrı merkezi numaramızı arayınız.

 

Konya Klimacı / Klimacılar Tamir Montaj Ustası

Klimalarımızı bazen temizlemek, yeniden yeni yerine yerleştirmek, tamir etmek veya bakımını yaptırmak için klimayı yerinden sökmek gerekir. İçindeki parçalara zarar vermemeye veya cihazın tamamen bozulmasına neden olacak bir arızaya neden olmamaya dikkat etmek önemlidir .

Herhangi bir tip klimayı sökmeden önce, bu görevin gaz kaybetmemize neden olabileceği dikkate alınmalıdır.

Bu işi bizim gibi tecrübeli ustalara bırakmanız çok önemli. Klima montajı konusunda bilgi ve tecrübesi olmayan kişiler için bu işlem oldukça karmaşık bir süreçtir ve bu kişiler klimayı daha kötü duruma sokabilirler.

Klimanıza herhangi bir işlem yaptırmak için bizleri arayınız.