izmir arçelik servisi

İzmir Arçelik Servisi – Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Arçelik Servisi İzmir

444 28 46

Arçelik Servisi İzmir olarak kurulduğumuz günden bu yana alanında profesyonel kadro ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile sunduğumuz hizmetler sayesinde bu sektörde ön plana çıkmayı başarmış adımızı tüm bölgeye duyurmayı başarmış İzmir Arçelik Servisi olarak yıllardır hizmet veriyoruz. 

Servisimiz tarafından verilen teknik hizmetlerde 1 yıl garanti sunulmaktadır. Değişen yedek parçalar markanın orijinal yedek parçalardır. Yaptığımız parça işlemlerinde tekrar arıza durumu oluşmasında bizlere ulaşarak ücretsiz tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Servisimizde aynı gün içerisinde yerinde tamir hizmeti verilmektedir. Servisimiz bünyesinde hizmet sağlayan ekiplerimiz işin ehli kişilerdir ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere kesintisiz tamir bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Aynı zamanda Ünye Siemens Profilo Bosch Beyaz Eşya – Çağrı Merkezi yazımızı okuyabilirsiniz.

İzmir Arçelik Teknik Servis

İzmir Arçelik Servisi İzmir, Konak, Karabağlar, Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Narlıdere, Güzelbahçe ilçelerine haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

İzmir arçelik beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya ürün dünyasında ki spesifik değişimleri yakından takip ederek İzmir ve tüm noktalarına özel olarak servis desteği sağlıyoruz.

Beyaz eşyalarınızın bize emanetken kullanılan her parça orijinal, aynı zamanda garantili yedek parçalardan oluşmaktadır. 

Beyaz eşya teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. İzmir Arçelik Servisi arızalı beyaz eşyalarınız için servis hizmeti sunmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Aynı zamanda Ünye Kombi ve Klima Bakım Fiyatları – En İyi Teknik Servis yazımızı okuyabilirsiniz.

izmir arçelik teknik servis

izmir arçelik teknik servis

İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servis

Beyaz eşyalarınızda meydana gelen her türlü teknik sorun için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşya tamir işlemleri %99 oranda yerinde gerçekleşmektedir. Yerinde tamir işlemi gerçekleşmeyen beyaz eşyalar da ise servisimize götürülerek en kısa sürede tamir edilir. Teknisyenlerimiz tamamı, alanında eğitim almış uzman personellerden oluşmaktadır.

Haftanın 7 gün 24 saati, bizimle irtibata geçebilirsiniz. İzmir Arçelik Servisimiz de gün içinde hizmet alabilirsiniz. Servisimizden memnun kalmadığınız takdirde bizlere bildirdiğiniz de sizin memnuniyetiniz için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Aynı zamanda Ünye Vaillant Kombi Klima Servisi – Resmi Faturalı Servis yazımızı okuyabilirsiniz.

"<yoastmark

Arçelik marka kombi arıza kodları ve ne anlama geldiği ile ilgili ‘Kombi Markaları’ bölümünden ilgili markaya tıklayıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Arçelik Kombi arızaya geçiyor şikayeti yaşayan kombi sahiplerinin kombi tamircisi çağırması gerekmektedir. Kart tamir ücretleri hakkında kesin bir bilgi vermek kombinin markasını bilmeden, kombi çeşidini bilmeden, kombi kartında yer alan arızayı bilmeden mümkün değildir.

Tamir merkezi haftanın yedi günü yirmi dört saati müşterilerimize yardımlarımızı en hızlı şekilde yetiştirmekte hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmamaktayız.

Günümüzde evlerimizde bulunan kombiler, bir çok farklı açıdan hayatımızı kolaylaştırır. 

İzmir Arçelik Servis olarak hizmet verdiğimiz ilçeler:

Konak Arçelik Servisi

Buca Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik Servisi

Bornova Arçelik Servisi

Karşıyaka Arçelik Servisi

Bayraklı Arçelik Servisi

Çiğli Arçelik Servisi

Narlıdere Arçelik Servisi

Güzelbahçe Arçelik Servisi