Konak Beko Beyaz Eşya Servisi

Konak Beko Beyaz Eşya Servisi Konak

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

Konak Beko Beyaz Eşya Servisi

Konak Beko Beyaz Eşya Servisi

Konak Beko Beyaz Eşya Numara

Firmamız UZUN YILLARDIR İzmir’de hizmet sunmaktayız. İzmir’in Buca ,Bornova Karabağlar, Bayraklı , Narlıdere, Gaziemir, Karşıyaka, Çiğli ilçe ve tüm semtlerine hizmet sunmaktayız. Beyaz eşyanızın yedek parça ile alakalı bir problemi olduğunda size yedek parça konusunda yardımcı olmaktayız. Bizden teknik servis talep etmeniz durumunda ustalarımız aynı gün içinde gelerek hem arıza tespiti yapmaktalar hem de arızayı tamamen ortadan kaldırmaktadırlar.  Buca LG Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Konakta Beko Beyaz Eşya Servisi Numarası

Profesyonel ustalarımız yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yerinde hizmet veremediğimiz konularda cihazınızı atölyeye götürüp orada tamir etmekteyiz. Atölyede tamir edilen beyaz eşyanızı bir sonraki gün adresinize teslim etmekteyiz. Yerinden alınıp yerine teslim edilen cihazlarında herhangi bir nakliye ücreti alınmamaktadır. Ustalarımız size 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadırlar.

Konak Beko Beyaz Eşya Servisi İletişim

Aklınıza takılan her türlü konu hakkında bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda herhangi bir arıza var ve bunu anlatacak bir teknik servis mi bulamıyorsunuz. Bizi aradığınız zaman teknik servisimiz konu hakkında bilgi verecektir.  Buca Franke Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Konak Beko Beyaz Eşya Servis Telefonu

Teknik servis talep etmeniz durumunda ustalarımız çağırdığınız yere hemen gelerek teknik servis hizmeti sunmaktadırlar. Beyaz eşyanın yanı sıra kombi, klima ve televizyon için de teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Kombi teknik servisinde, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi yedek parça değişimi, kombi montaj, kombi de-montaj, kombi filtre temizleme ve kombi ile alakalı her türlü teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Konak Beko Beyaz Eşya Servisi Tel

Tamir ettiğimiz ya da yedek parça değişimi yaptığımız tüm beyaz eşyalarınız için 1 yıl garanti hizmetimiz bulunmaktadır.  İzmir’de teknik servis hizmeti verirken her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Yıllardır piyasada hizmet vermemizin ve bugünlere kadar gelmemizin en önemli sebebi siz değerli müşterilerimiz ve profesyonel teknik servis ekibimizdir.  Her türlü marka ve her türlü model için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.  Kombi ile alakalı yaşadığınız sıkıntı için bizleri her zaman arayabilirsiniz.  Kimyasal ile petek temizleme nasıl yapılır gibi sorularınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.   Ustalarımız sorunlara uzmanlık ile yaklaşmaktadırlar.  Gaziemir-Bayraklı LG Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

 

Bir önceki yazımız İzmir Electrolux Beyaz Eşya Servisi göz atabilirsiniz.