ANTALYA BAYMAK KLİMA SERVİSİ

ANTALYA BAYMAK KLİMA SERVİSİ

baymak-klima-bakım-servisi-antalya

baymak-klima-bakım-servisi-antalya

Acil Arıza kayıt telefon numaramız:

0242 344 5 344

ANTALYA BAYMAK KLİMA BAKIM SERVİSİ

Yaz kış demeden dört mevsim boyunca kullandığımız bir beyaz eşyadır klimamız. Özellikle yaz aylarında ve sıcak iklimin yaşandığı bölgelerde daha fazla öneme sahiptir. Yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen klimalar, genelde her evde vardır, yazları hayatımızı kurtaran evimizi serinleten, klima günümüzde çok fazla kullanılmaya başlandı.

Klimaları Ev tipi (konfor) klimalar ve merkezi sistem(endüstriyel) klimalar olarak ikiye ayırabiliriz.

Ev Tipi Klimalar

Ev Tipi Klimaları da split tipi kanalsız, duvar tipi klima, yer tipi klima, tavan tipi klima, gömme salon tipi klima, mono split klima, multi split klima, VRV/inverter klima, portatif tip olarak alt başlıklarda toplayabiliriz.

Duvar Tipi Klimalar

Yer Tipi klimalar

Tavan Tipi Klimalar

Gömme Salon Tipi klimalar

Mono Split (on/off) Klimalar

Vrv sistem klimalar

İnverter Klimalar

Portatif Tip Klimalar

Merkezi sistem klimalar

Merkezi sistem klimaları da, split klima,  kanallı klima, Paket Tipi Kanallı klima ve Chiller dâhilinde Fan Coil sistemleri Olarak Alt Başlıklarda Toplayabiliriz.

antalya-baymak-klima-bakım-servisi

antalya-baymak-klima-bakım-servisi

Klimalar hayatımıza hızlı bir şekilde girmiş olmasına rağmen klimalardan ne kadar memnunuz veya klimaların bakımını ne kadar özen gösteriyoruz? Bunu bir düşünelim.

Klima aldığınızda nelere dikkat etmelisiniz?

Klimanızın bakımı ne zaman yapılmalıdır?

Klimanızın temizliği nasıl yapılmalıdır?

Klimanızın onarımı nasıl yapılmalıdır?

Klimanız arıza verdiyse, ne yapmanız gerekiyor?

Klima servis ücreti ne kadardır?

Klimanıza zarar veren durumlar nelerdir?

Klimanızın kullanım ömrünü uzatan durumlar nelerdir?

Klimaların kurulum maliyeti nedir?

Gibi sorular kafanızda oluşmaktadır değil mi?

ANTALYA BAYMAK KLİMA ONARIM SERVİSİ

Klima vazgeçilmez beyaz eşyalardan olsa da gerekli özen gösterilmeyince her cihaz gibi onlar da sorun verir. Klimanız ile ilgili sorunlarınıza bir göz atalım.

 1. Klima uzaktan kumanda ile çalıştırılamıyor.
 2. İç ünite ve dış ünite fanları düzgün olarak çalışıyor fakat kompresör devreye girmiyor.
 3. İç ünite fanı ve kompresör normal çalışıyor fakat dış ünite fanı çalışmıyor.
 4. Dış ünite düzgün çalışıyor fakat iç ünite hiç çalışmıyor.
 5. Cihaz beslemeye bağlı iken çalıştırılmadığı halde bazı elemanlar kendiliğinden devreye giriyor.
 6. İç ünite fanı tekrar tekrar çalışıyor ve duruyor.
 7. Kompresör, iç ünite ve dış ünite fanları düzgün olarak çalışıyor fakat cihazda ısıtma ve soğutma etkisi çok düşük veya hiç yok.
 8. Klima cihazı sadece soğutuyor veya sadece ısıtıyor.
 9. Dış ünite çok gürültülü çalışıyor.
 10. İç ünite çok gürültülü çalışıyor.
 11. İç ünite 1-2 dakika çalışıp 3 dakika duruyor.
 12. Soğutma modunda iç ünite su damlatıyor.
antalya-baymak-klima-bakım-onarım-arıza-servisi

antalya-baymak-klima-bakım-onarım-arıza-servisi

Antalya Baymak Klima Bakım servisi olarak, klimanız hakkında daha fazla bilgi için, Pazar günü dâhil olmak üzere haftanın her günü 08: 00-22: 00 saatleri arasında bizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Klimanız ile ilgili çağrı merkezi personelimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, en iyi hizmeti sağlamak için çalışma hakkında klimayı temizlemeyi arayan ısıtma radyatörünün hücresel temizliğiyle ilgileniyoruz.

Antalya Baymak Klima Servisi, Antalya ilinin tüm bölgelerinde bir klima servisi olarak, klima servisi, onarım, kurulum ve bakım olarak 08.00 ile 22.00 arasında hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İşçilik ve yedek parçalar 1 yıl boyunca tarafımızdan garanti edilmektedir. Klima tamir servisi olarak memnuniyetinize büyük önem veriyoruz.

Ani voltaj değişiklikleri tüm elektronik cihazlarda felaketlere neden olabilir. Klimanız yerinde bakımı, onarımı ve tamiri yapılır. Yerinde bakım, onarım ve tamiri yapılamayan klimalar ise atölyemize getirilir. Bakım ve onarım tamamlandıktan sonra adresinize getirilir ve en kısa zamanda toplanır. Ayrıca, klimaları tamir etmek, klimaları kurmak, klimaları sökmek gibi klima ile ilgili problemler için çağrı merkezimizde arkadaşlarınıza sorununuzu bildirmek için servis bölümümüzü arayarak bizden hizmet talep edebilirsiniz.

ANTALYA BAYMAK KLİMA TAMİR YAPAN YERLER 

Uzun vadeli klima arıza çözümlerini, sizin memnun olacağınız şekilde çözmeye çalışıyoruz. Ürünlerinizin beyaz eşya periyodik bakımında, etki ilk önce cihazların daha uzun süre dayanmasını sağlar. Her alanda faaliyet gösteren firmamız aynı gün içerisinde kullanıcılarına onarım hizmeti vermektedir. Klima bakımı için bizden fiyat almadan karar vermeyin. Müşterilerimizin zamanının değerini bildiğimiz için, gün içinde beklemenize gerek kalmadan bize ulaşabilir ve aynı gün içerisinde klima ile ilgili probleminize çözüm sağlıyoruz. Haftanın her günü bizden yardım alabilirsiniz.

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 08.00 ile 22.00 arasında bize ulaşabilirsiniz. Antalya Baymak Klima Bakım Servisimizden

Baymak Klima Bakımı,

Baymak Klima Tamiri,

Baymak Klima Onarım,

Baymak Klima Servis Ücreti,

Baymak Klima Servisi Firma Bilgilerini de öğrenebilirsiniz. 

İlginiz için teşekkür ederim. Eğer dilerseniz bir diğer makalemizi okumak için ANTALYA KLİMA BAKIM KAMPANYA linkine tıklayabilirsiniz.

Antalya Geneli Klima Bakım, Onarım ve Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Semtlerden Bazıları;

Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Arapsuyu, Ahatlı, Altınkum, Altındağ, Barınaklar, Bahçelievler, Çağlayan, Çallı, Doğu Garajı, Dokuma, Dutlubahçe, Gürsu, Güllük, Gülveren, Güvenlik, Güzeloba, Etiler, Ermenek, Hurma, Habibler, Lara, Kırcami, Kızılsaray, Karşıyaka, Kızılarık, Kızıltoprak, Konuksever,  Muratpaşa, Kepez, Memurevleri, Meltem, Meydan, Sütçüler, Soğuksu, Sarısu, Şarampol, Şirinyalı, Örnekköy, Öğretmenevleri, Teomanpaşa, Toros, Pınarbaşı, Uluç, Uncalı, Varsak, Varlık, Yeşilbahçe, Zeytinköy, Zerdalilik