Sultangazi Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi 444 28 46

Buzdolabı-Çamaşır/Bulaşık Makinası Tamir Servisi

Arıza Kaydı İçin Bizi Arayın

444 28 46

Buzdolabı çamaşır makinesi buzdolabı tamir servisi

Buzdolabı çamaşır makinesi buzdolabı tamir servisi

Beyaz eşyaların tarihi ikinci dünya savaşının hemen sonrasında üretimleri başlaması ile zaman içerisinde hızlı seri üretime geçmiş  zamanla nitel ve nicel yünden yenileyerek daha kolay kullanımlı yüksek konfor ve kolaylık sahibi cihazlar üretilmeye başlanmıştır.

Buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın kombi klima ve daha nice saymakla bitiremeyeceğimiz elektronik cihazlar arz ve talepler doğrultusunda her geçen gün yenisi eklenmiştir.

Elektronik cihazlar elektrik su doğalgaz ile genelde bağlantılı çalıştığı için bakımlarının ihmal edilmeden yapılması hayati riskleri ortadan kaldırır.

Buzdolabı -Çamaşır –Bulaşık Makinesi Tamir Servisi olarak  tüm beyaz eşyaların genel bakımı ve onarımları için 7/24 kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Sultangazi Klima Kombi Bakım Tamir Servisi

Sultangazi kombi klima bakım servisi

Sultangazi kombi klima bakım servisi

Klimaların çok fonksiyonlu işlevlerinden dolayı sıklıkla yaz kış kullandığımız cihazlar arasındadır. Hem ısıtma hemde soğutma sayesinde içinde bulunduğumuz havanın tüm yan etkilerini % 99 ortadan kaldırır.

Elektrik ve gazla çalışan klimalar yaza girerken veya kuşa girerken klima bakımı ve temizliği düzenli olarak yapılması klimaların daha verimli sağlıklı çalışmalarına olanak ve imkan sağlar.

Klimaların bakımları ertelenirse ne olur?  Klima içerisindeki biriken toz ve kirler ısıtma soğutma tabakasına ciddi zarar verebilir. Zamanında ve doğru müdahale klimaların daha verimli çalışmasını sağlar.

Sultangazi Klima Kombi Bakım Tamir Servisi ile haftanın her günü pazarları dahil en iyi klima bakımı en iyi garantili klima temizliğini yapıyoruz. Her türlü klima sökme takma fiyatları 2019-2020 için bizi arayın.

50. Yıl Mahallesi Bosch Siemens Profilo Servisi

50.yıl bosch siemens profilo servisi

50.yıl bosch siemens profilo servisi

Beyaz eşya üretimi yıldan yıla seri hızlı üretime geçilmiş. arz taleplerin sürekli artması devam etmesi doğrultusun da beyaz eşya sektörüne bir çok marka da beraberinde gelmiştir. Bazı markalar büyürken bazı markalar dev isimler arasında kaybolup gitmiştir.

Teknolojiyi yakından takip eden hızla gelişen markaların arasında Bosch, Siemens, Profilo  gibi markaların yıllardan beri sürekli gelişen teknolojisi ve genişleyen kullanıcı portföyü olmuştur. 

Beyaz eşyaların kullanımı ve üretimi ne kadar fazla ise bulunduğu ülkeye finans ve turistlik yönden artı kazanç sağlayacaktır. 

Beyaz eşyaların her türlü bakımı acil tamir gerektiren durumların hepsinde 50. Yıl Mahallesi Bosch Siemens Profilo teknik servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayarak detaylı bilgi ve görüş alabilirsiniz. Bornova da Profilo Bosch Siemens servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Esentepe Samsung Buzdolabı Klima Arıza Servisi

Esentepe samsung teknik servisi

Esentepe samsung teknik servisi

Beyaz eşyaların üretimi itinalı ve özenli oldukları için kullanımları ve bakım tamirleri de ayrı özen ve dikkat gerektirir. Hatalı kullanımlar ve uzun süreli bakımsız bırakmalara beyaz eşyalara kalıcı hasarlar verebilir.

Buzdolabı gibi sürekli durmadan çalışan beyaz eşya zamana bağlı ve yoğun kullanımlara bağlı arıza durumları görülmesi olağan durumdur.

Klimalar sayesinde yaz-kış havanın olumsuz yönlerini düşünmeden en iyi şekilde zaman geçirmememizi sıcak-soğuk isteğe bağlı kolay montajı ve ayarlanabilir olması klimaya olan rağbeti iyice artırmaktır.

Esentepe Samsung Buzdolabı Klima Arıza Servisi olarak tüm marka model buzdolabı tamiri ve klima bakımı arızası tamiri için hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.

Cebeci Arçelik Beko Altus ve Grunding Servisi

Cebeci Arçelik -beko-altus-grundig servisi

Cebeci Arçelik -beko-altus-grundig servisi

Beyaz eşyaların her biri farklı bir işi için icat edildiği için her biri için ayrı bir kullanım ve ayrı ayrı bakım talimatları gerekir. beyaz eşyalar her ne kadar dayanıklı olsa da bilinçsiz kullanımlar cihazlara telafisi olmayan zararlar verebilmektedir.

Dayanıklı alt tüketim mallarından olsa da her bir beyaz eşya özenli kullanım talimatına uyum gösterilmesi cihazın uzun süre verimli kullanılması sağlıklı çalışması için olağan durumdur.

En iyi markalar arasında olan Arçelik, Beko, Altus, ve Grundig markada ki buzdolabı arızası, kombi klima bakımı tamiri, çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi kurutma makinesi arızası için % 100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. İstanbul Cebeci Arçelik Beko Altus ve Grundig Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımları uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet sunuyoruz. Bornova Beko beyaz eşya servisi içinde bizi arayabilirsiniz.

 

İsmetpaşa Beyaz Eşya Tamiri Yapan Yerler

İsmetpaşa beyaz eşya tamir servisi

İsmetpaşa beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşyaların her biri insan gücü ile yapılması oldukça zor hatta imkansız olan işlerin çoğunu kısa sürede yapmasıdır. Çamaşırları makinede çok sıcak veya çok soğuk suda yıkamaya ve 1000 devir ve üzerinde sıkmaya kurulamaya insan gücü yetmez. Aynı şekilde bulaşık makinesi ve diğer cihazlarda olduğu gibi. Her bir beyaz eşya farklı amaca hizmet eder. Bunun için her beyaz eşyaya aynı bakım tamir değil farklı kendine göre bakım ve tamir gerektirir. 

Yüksek teknoloji ve yüksek mühendislerin sayısız test ve denemelerinin ardından beyaz eşyalar güvenli olarak kullanılmaya başlanmıştır. Deneyimi ve tecrübesi olmayan sıradan kişilere yaptırılan beyaz eşya tamirleri var olan arızayı dahada büyütebilir.  İstanbul da bir çok semt ilçede servis noktası bulunan beyaz eşya tamir servisimiz sizler için İsmetpaşa Beyaz Eşya Tamir servisi olarak da hizmet vermeye devam etmektedir.

Yunus Emre Petek Temizleme Servisleri ve Fiyatları

Yunus Emre Petek Temizleme Servisleri

Yunus Emre Petek Temizleme Servisleri

Doğalgaz’ın gelmesi ile ev iş yeri okul otel hastane kısacası iş merkezlerinin hepsinde kombiler termosifonlar ısıtıcı kazanlar sayesinde istediğimiz ısıyı her yere taşıyan tek dokunuş ile konforlu ve kolay yoldan ısınmayı kazandırmışlardır.

Kombiler yıl boyu her an her saniye sıcak su ihtiyacımızı karşılarken mevsimlerin soğuk olduğu zamanda  da petekler ile bağlantılı çalışan kombiler eskiden olduğu gibi zorlanmadan en kolay ve rahat biçimde ısınma konforu sağlarlar.

Peteklerin içerisindeki su sirkülasyonunun düzenli olarak çalışması için peteklerin yılda en az bir kere temizlenmesi peteklerin düzenli ısı verimi için oldukça önemlidir.

Petek temizliği sayesinde daha az az enerji ile çok daha ısı verimi elde edeceğinizi unutmayın. Yunus Emre Petek Temizleme Servisleri/Fiyatları için bizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman güvenle arayabilirsiniz.

 

 

 

Uğur Mumcu Kombi Servisi

Uğur Mumcu kombi bakım servisi

Uğur Mumcu kombi bakım servisi

Kombilerin hayatımıza girişiyle ısınmak ve sıcak suya olan ihtiyacımızda hızlı ve bir o kadar kolay olmuştur. Günümüzde zamanın hızlıca geçmesi ve zamanın daha değerli olması bizlere iş yükünü hafifleten azaltan cihazlar lazım. tam olarak sağladığı konfor sayesinde kullanılmayan yer neredeyse yoktur. Kombilerin faydası sayesinde önemi yadsınamayacak kadar fazladır.

Kombiler yaz kış yılın 365 günü boyunca aralıksız çalıştığı için düzenli olarak bakımlarının yapılması kombinin sağlıklı çalışmasına ve uzun ömrünü korumasına yardımcı olur.

Uğur Mumcu Kombi Servisi ile en deneyimli tecrübeli ustalarımız ile kombi yıllık genel bakımları kombi tesisat temizliği kombi eşanjör arızası kombi bakım fiyatları 2019-2020 en hesaplı uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Esenyurt Bosch kombi servisi olarak da hizmet vermekteyiz.

Sultançiftliği Klima Montaj Sök Tak Montaj Hizmetleri

Sultançiftliği klima bakım montaj hizmetleri

Sultançiftliği klima bakım montaj hizmetleri

Klimaların sağladığı konforu ve faydası günümüzde yapacak başka cihaz üretilmemiştir. Aynı anda hem ısıtma hem soğutma özellikleri her insan için önemli bir durumdur. Sıcak mevsimlerde meteorolojinin uyardığı zamanlarda dışarı çıkma saatinin yasak olduğu özellikle kronik hastalığı olan belli bir yaşın üzerinde veya altında olan (çocuklar) için aşırı sıcaklarda klimalar hayat kurtarıcı olmuştur.

Keza aynı şekilde kışın dondurucu soğuk havalarda da aynı şekilde soğuk havanın yan etkilerini minimize etmektedir.

Servisimizde her tür her marka klimalar özenle bakım ve temizliği yapılmaktadır. Sultançiftliği Klima Montaj Sök Tak Montaj Hizmetleri ile sizlere en hesaplı klima montajı ve klima bakım onarım hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Gazi Mahallesi Beyaz Eşya Tamir Ustası

gazi mahallesi beyaz eşya tamir servisi

gazi mahallesi beyaz eşya tamir servisi

Beyaz eşyalar dayanıklı uzun ömürlü cihazlar olarak üretilmiştir. Lakin her beyaz eşya farklı tasarıma ve dizayna sahip olduğu için her beyaz eşya ayrı ayrı özenli bakım ve kullanım gerektirir. İşinde uzmanlaşmış garanti ve güvence veren beyaz eşya servislerinden hizmet almaya itina gösterin.

Uzman olmayan kişi ve servislerden aldığınız yardımlar ekstra size sıkıntı yaratabilir. Güvence ve garanti sunmayan hiçbir servisten hizmet almayı reddedin. Her işte olduğu gibi beyaz eşya sektöründe işini iyi ve kötü yapan yerler olabilir.

İstanbul da ilk kurulduğu günden bu güne hızlı ve her zaman garantili servis hizmeti sağlayan Gazi Mahallesi Beyaz Eşya Tamir Ustası olarak haftanın 7 günü kesintisiz kaliteli hizmetin adresi olarak bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

75. Yıl Derin Dondurucu Servisi

75. yıl derin dondurucu tamir servisi

75. yıl derin dondurucu tamir servisi

Yiyecek ve içeceklerin bozulmadan tazeliğini koruması için soğutucu dolaplara ihtiyaç duyarız. Bazen mevsiminde olmayan mevsiminde aldığımız besinleri farklı mevsimlerde de tüketmek için soğutucu dondurucu dolapları imdadımıza yetişir.

Derin dondurucu sayesinde normal buzdolaplarına koyduğumuz besinlerin 2 katı 5 katı 10 katı hatta kat kat fazla yiyecek ve içeceklerimizi saklama imkanı buluruz. Ümraniye klima arızası içinde servisimizi arayabilirsiniz.

Derin dondurucuların iç geniş hacmi sayesinde çeşit çeşit farklı bir sürü yiyecek deposu olarak kullanırız. Bazen yanlış hatalı kullanımlardan veya sebepsiz şekilde arıza durumuna geçebilirler. Sıra dışı olduğunu gördüğünüz veya düşündüğünüz her şey için mutlaka uzman servisten yardım alınız. Haftanın 7 günü kaliteli ve garantili hizmet için   75. yıl Derin Dondurucu Servisi için bizi arayabilirsiniz.

 

 

 

Ankarada Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesineBeyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği  konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla Beyaz Eşya Servisi/Tamircisi Kombi Klima Petek Temizliği konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.