Beşiktaş beyaz Eşya Servisi

Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 28 46 İstanbul

Beşiktaş Buzdolabı Tamir Bakım Servisi Fiyatları

444 28 46

Beşiktaş beyaz Eşya Servisi

Beşiktaş beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı deyip geçmeyin evimizin en önemli eşyaları arasında olan buz dolapları hayatımıza büyük kolaylıklar sunmaktadır. Evimizde saklamış olduğumuz yiyeceklerin uzun ömürlü olmasında ve uzun süre tekrar tüketmemizi sağlayan ve hayatımızı kolaylaştıran cihazlardır.
Beşiktaş Beyaz eşya servisi olarak her zaman buzdolabınız ile alakalı sorun ve önerilerinizde ya da tamir ve bakım ihtiyaçlarınız ile alakalı tüm sorularınız da buzdolabı tamir, bakım hizmetlerinde bizi arayarak teknik destek alabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.
Beşiktaş Beyaz eşya servisi olarak bizlerden destek almanız ve tamir bakım ihtiyaçlarınız ya da yedek parça taleplerinizi hiç beklemeden hızlıca bizlerden isteyebilirsiniz. Beyaz eşya teknik tamir serisi olarak Buzdolabı ihtiyacınız için elimizden geleni yapıyoruz. Sorunsuz Bir beyaz eşya tamir hizmeti için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sorunsuz bir servis hizmeti için bizi arayın.

Beşiktaş Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Beşiktaş beyaz eşya tamir servisi  olarak çamaşır makinesi yerinde bakım veya onarım hizmeti işin ehli ustalarımız

Beşiktaş beyaz Eşya tamircisi servisi

beyaz Eşya tamircisi servisi

tarafından verilmektedir. Beşiktaş Beyaz Eşya tamir servis hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için servis ekibimiz gelişen teknoloji hakkında eğitim ve seminerlere katılarak teknolojik yenilikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Beşiktaş Beyaz eşya tamir servisi siz müşterilerimize  daha iyi ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz amaçlanmaktadır.

Beşiktaş Beyaz Eşya Servisimiz garantisi bitmiş beyaz eşyalarınızın  tamiri için yapılan  inceleme doğrultusunda arızalı olan parçanın değişimi gerekiyorsa öncelikle sizlere danışılır. Değişecek parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamiri ya da bakımı yapılır.

Beşiktaş  Beyaz Eşya Bulaşık Makinesi Tamiri-Tamircisi

Beşiktaş Bulaşık makinesi servisi olarak birçoğumuzun evinde artık bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünler olmayan yoktur. Bazen günde ortalama 2 3 kere çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerini kullanmaktayız.  Üstelik önemsiz kullanımı ve uzun süre kullanımı yüzünden arızalanması kaçınılmaz oluyor.

Özellikle bulaşık makineleri teknolojinin en iyi icatlarından biridir. Eskiden ne kadar zordu tencereleri, kaşık çatalları, bardakları, büyük büyük kapları tek tek yıkamak. Önce temiz olsun diye kaynar suda ellerimizle köpükler sonrasında kaynar sudan soğuk suya ellerimizi sokardık durulanması için harcamış olduğumuz bir ton suda cabası. Şimdi ise  makineye yerleştirmeniz yeterli bu gibi kolaylıkları sunan bulaşık makineleri arızalanması durumunda oldukça keyif kaçırabilir hemen tamirci arayarak arızanın giderilmesi için uğraşırız.

Beşiktaş Bulaşık Makinesi tamir servisi olarak Her şey bu kadar kusursuz işlerken bir anda her şey değişebilir ve bulaşık makineniz bozulabilir.

Beşiktaş beyaz eşya tamiri-tamircisi olarak bulaşık makinesinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri makinenin su almaması ve deterjanın çözünmeden olduğu gibi kalmasıdır. Peki makine neden birdenbire bozulur ve neden su boşaltmamaya ve başlar? Su almama ve deterjanın olduğu gibi çıkma sorunlarının birçok nedeni olabilir.

Bulaşık Makinesinde yaşanan bazı sorunlar;

  • Su giriş valfi :Bulaşık makinesi su almama probleminin ana sebeplerinden biride su giriş valfi bozulmuş olabilir. Öncelikle su giriş valfini kontrol edilmelidir.
  • Pompa motoru: Makinedeki suyu boşaltmakla yükümlüdür. Bulaşık makinesi Pompa motoru kısa devre yapar ise bulaşık makinesi arıza yapabilir.
  • Emniyet sivici: Her marka ve modelde emniyet sivici bulunmaz; ancak bazı bulaşık makinelerinde bulunur ve özellikle su arızalarında emniyet sivicinin kontrol edilmesi gerekir. Çünkü su almama problemi, emniyet sivicinin bozulduğuna işaret olabilir. Emniyet sivicini yalnızca teknik servis değiştirebildiğinden, arıza durumunda mutlaka bulaşık makinenizin markasına uygun yetkilendirilmiş teknik servisi çağırmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Musluk: Eğer bulaşık makinesi su almıyor ise ilk yapmanız gerekenlerden biri musluğun çalışabilirliğini kontrol etmek gerekiyor. Bu yüzden teknik servis çağrılmadan musluk kontrolü yapılmalıdır.
  • Pervaneler ve Deterjan Seçimi: Bulaşıklarınızı deterjanlı, köpüklü kalıyorsa ve bulaşıklarınızı yeteri kadar temiz olmuyorsa makinenizin pervanelerini kontrol edebilirsiniz. Çünkü içerisi tıkanmış olabilir. Pervanelerin tıkalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Doğru Tablet Kullanımı: Önemsiz gördüğümüz ama üzerinde önemle durulması gereken şey öncelikle deterjan kullanımıdır. Deterjan kullanımında kaliteli bir marka kullanılmalı adı sanı belli olmayan makineye zarar veren tablet ve kapsüller tercih edilmemelidir. Finish Quantum kapsülü bulaşıklarınızı korur ve makinenizin ömrünü uzatarak mükemmel temizlik sağlar.

Bir önceki yazımız olan Bayrampaşa Buzdolabı Çamaşır Makinası Tamircisi sayfasına da göz atabilirsiniz.