Gaziemir-Bayraklı Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi Gaziemir-Bayraklı

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

Gaziemir-Bayraklı Beko Beyaz Eşya Servisi

Gaziemir-Bayraklı Beko Beyaz Eşya Servisi

Gaziemir-Bayraklı Beko Beyaz Eşya Servisi Nerde

Ustalarımız sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadırlar.Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur. Bu yüzden sizin öneri ve şikayetleriniz bizim için çok önemlidir. Her zaman en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Personellerimiz işinin ehli, profesyonel hizmet sunan, görevinde uzman personellerle çalışmaktadırlar.  Karabağlar LG Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Gaziemir-Bayraklı Beko Beyaz Eşya Servis Yeri

Çağırdığınız adrese gelerek arıza tespiti yapmaktayız. Arıza tespiti yaptıktan sonra cihazınızda değişecek parça ve tamir olacak yerler hakkında size bilgi vermekteyiz. Tutacak ücreti de belirttikten sonra uygun görmeniz halinde ustalarımız tamir işlemini sunmaktadırlar.  Arıza tespiti yaparken bize yaşadığınız arızadan bahsederseniz bu süre daha kısa sürede çözülecektir.

Beko Beyaz Eşya Servis Yerleri  Gaziemir-Bayraklı

Tamir işlemi bittikten sonra cihazın kontrolünü birlikte gerçekleştirdikten sonra onayınızın alınması durumunda işlemi bitirmekteyiz. Eğer beyaz eşyanız yine aynı sebepten dolayı arızalanırsa hemen bizi arayarak ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz. Bizi arayıp teknik servis talep etmeniz durumunda ustalarımız aynı gün gelerek problemi çözmektedirler. Dilediğiniz saatte bizi arayıp teknik servis talep edebilirsiniz. Ustalarımız teknik servisi çağırdığınız saatte gelmektedirler.  Konak Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Beko Beyaz Eşya Tamiricis Gaziemir-Bayraklı

Eğer çok zor durumda kalmışsanız ve şu an tamir etme olanağımız yoksa size yedek cihaz tahsis ederek hayatınızı kolaylaştırmaktayız. Yılların tecrübesi ile size hizmet vermekte olan firmamız daha bir çok yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Ustalarımız daha önceden yetkili serviste çalışmış kişilerdir. Firmamız yetkili servis değil ama yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Teknik servis hizmeti almak için illaki cihazlarınızın arızalanmasını beklemeyin.

Gaziemir-Bayraklıda Beko Beyaz Eşya Servisi

Borular zamanla delinebilir ve gaz kaçırabilir buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Gaz kaçağı ile evinizde patlama meydana gelebilmektedir. Bu durum da canınıza mal olabilir. Ayrıca klima ve kombilerde yılda bir defa bakım yaptırılması zorunludur. Bakımı yapılmayan kombi ve klimalar size ciddi anlamda zararlar oluşturacak sorunlar çıkarabilir. Bulaşık makinesi bulaşıkları iyi yıkamıyor , yeterli durulamıyor ise bu durumda teknik servisi arayarak usta talep edebilirsiniz. Buca Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

Bir önceki yazımız Buca LG Beyaz Eşya Servisi göz atabilirsiniz.