Karabağlar Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi  Karabağlar

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0553 794 18 78

Karabağlar Beko Beyaz Eşya Servisi

Karabağlar Beko Beyaz Eşya Servisi

Karabağlar Beko Beyaz Eşya Servisi Fiyat

Ustalar gelip servis verdikleri zaman ustalık belgesi veya yeterlilik belgesi var mı ona bakmanız gerekmektedir. İşlemi bitiren ustadan mutlaka servis fişi almanız gerekmektedir. Beyaz eşyanın yanı sıra  Buzdolabı teknik servis, Bulaşık Makinesi teknik servis, Kurutma Makinesi teknik servis, Çamaşır Makinesi teknik servis, Kombi teknik servis, Televizyon teknik servis, Klima teknik servis hizmeti sunmaktayız.  Konak Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Beko Beyaz Eşya Servis Ücreti Karabağlar

Ustalarımız çağırdığınız adrese gelerek size teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tamir işlemi bittikten sonra aynı arıza ile karşılaşırsanız ya da yedek parça ile alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız servisimizi arayarak ücretsiz olarak usta talep edebilirsiniz. Yaptığımız işlemlerde 1 yıl garanti hizmetimiz mevcuttur.  Bu sebeple size gelen ustanın servis fişini 1 yıl boyunca saklamanızı önermekteyiz.

Karabağlarda Beko Beyaz Eşya Servis Ne Kadar

Firmamızdan teknik servis istediğiniz zaman mobil ekiplerimizden size en yakın olanını yönlendirerek size en hızlı şekillde hizmet sunmaktayız. Zaman hem sizin hem de bizim için önem taşımaktadır. Bu yüzden vermiş olduğumuz hizmetlerde hızlı hizmet kuralını benimsemekteyiz. Ustalarımız cihazlarınıza müdahalede bulunduktan sonra yedek parça ile ilgili bir sorun varsa hemen yedek parça temin ederek arızaya müdahale etmekteyiz. Yedek parça hizmetimizde orijinal yedek parça ve sıfır yedek parça kullanmaktayız.  Gaziemir-Bayraklı Franke Beyaz Eşya Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Beko Beyaz Eşya Servis Ücret Karabağlar

Her türlü marka ve her tülü model için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Yalnızca tüplü televizyonlara bakmadığımızı belirtmek isteriz. Tamir imkanı sunarken yedek parça eksiklikleri gibi bir durum olmuyor. Zengin yedek parça imkanımız bulunmaktadır. Firmamız yıllardır İzmir’de hizmet sunmaktadır. İzmir’in Bornova. Çiğili, Göztepe, Bornova Karşıyaka, Karabağlar, Şirinyer gibi aklınıza gelebilecek tüm merkez semt ve ilçeler için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Karabağlar Beko Beyaz Eşya Servisi Kaç Para

Ustalarımız daha önce yetkili serviste çalışmış kişilerdir. Tamamında yetkinlik belgesi ve ustalık belgesi bulunmaktadır. Ustalarımız profesyonel hizmet sunmaktadır. Profesyonel ustalarımız cihazlarınıza kendi ürünleriymiş gibi canla başla müdahale etmektedirler.  Ustalarımız belirli periyotlarla eğitimlere tabii tutulmaktadırlar. Daha sonra ise sözlü ve uygulamalı olarak sınava girmektedirler. İzmir Bosch Beyaz Eşya Servisi  olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

Bir önceki yazımız Gaziemir-Bayraklı LG Beyaz Eşya Servisigöz atabilirsiniz.