Franke Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846

Mamak Franke Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

Franke buzdolabı beyaz eşya servisi

Franke buzdolabı beyaz eşya servisi

Genel merkezi İsviçre’de olan Franke  20. yüzyılın ilk yarısına kadar uzanan, uluslararası bir firmadır. Şirketin üretime yönelik uzmanlık alanları  paslanmaz çelik levha şekillendirme ve işlemedir. Şirketin ana faaliyet alanı 1911 yılında metal levha üzerine kurulmuştur.

Firma; evye, armatür, ankastre ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, mikrodalga fırın, buharlı pişirici, ankastre ve solo buzdolapları, çamaşır makinesi, kahve makinesi, çelik tezahlar, çelik banyo malzemeleri ve ile Türkiye’nin ankastre mutfak cihazları konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip firmalardan biridir.

Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım kapasitesi güçlü ve kalite ve görünüm özellikleri açısından diğer markalardan gözle görünen farkları sayesinde kullanıcıları tarafından fark edilmektedir.  Ankara da beyaz eşya tamir bakım servisimiz de hızlı ve garantili servis desteği sağlıyoruz.

Franke beyaz eşya yetkili servisi değiliz lakin yapılan he hizmet için % 100 müşteri memnuniyeti ve hesaplı ekonomik fiyatlarımız ile sizler için en iyi hizmeti sağlamak için elimizden gelen tüm çabayı harcıyoruz.  Cevizlidere petek temizleme kombi bakım tamir servisimizde sizlere kombi bakımı ve petek temizliği konusunda da etkili garantili hizmetler sunuyoruz.

Mamak Franke Buzdolabı Servis

Franke buzdolabı derin dondurucu buzdolabı- tamir servisi

Franke buzdolabı derin dondurucu buzdolabı- tamir servisi

Buzdolabı üretildiği ilk andan bu güne beyaz eşya markaları arasında da buzdolabı ve diğer beyaz eşya üretimleri konusunda rekabet gözlenmiştir. İnsanların istek ve taleplerinin karşılanması için teknolojik aletlerden  ve diğer tüm elektronik aletlere kadar cihazların kullanımına ihtiyaç duyarız. Yaşam boyunca uyumak yeme içme vb. ihtiyaçlarımızın karşılanması için araç gereçlerin kullanımına ihtiyaç duyarız.

Her kullanılan eşya belirli zaman dilimlerinde ilk gün ki performanslarında azalma ve aniden arıza durumları görülmektedir. Beyaz eşyaların hepsi elektrikle bağlantılı çalışması gerektiğinden beyaz eşya arızaları ve bakımı için mutlaka uzman bilir kişilerden alınan desteğin hayati önemi vardır. Ayrıca Bilkent klima bakım tamir servisi Çankaya olarak da klima bakımı ve onarımı için güvenilir garantili hizmetler sunuyoruz.

Mamak Franke Çamaşır/Bulaşık Makinası Servis

Franke beyaz eşya tamir servisi

Franke beyaz eşya tamir servisi

Hayatımızda ki elektronik cihazların hepsi bizler için en büyük yardımcılardır. Öyle ki onlar olmadan hiç bir ev ve iş yeri neredeyse yoktur.

Çamaşır makinesi sayesinde sürekli yıkanması gereken giysiler ve kullandığımız eşyaların temizliği için harika donanımlı cihazlardır. Her kullanılan eşya gibi çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarda arada arızalanabilir veya çalışma performanslarında azalmalara görülebilir.

Yanlış ve hatalı kullanımlar beyaz eşyaların uzun ömürlü kullanım ömrünü tersine çevirirken beklenen performanslarda çalışmasına da engel olmaktadır. Ankara da ki beyaz eşya piyasasında ki konumumuz yirmi yıla yaklaşmış bunca uzun zaman içinde her zaman müşteri memnuniyet odaklı çalışmış teknolojiyi ve beyaz eşya pazarını yakından takip ederek sizlere en iyi en kaliteli Mamak Frankle Çamaşır / Bulaşık Makinesi Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

  Bundan bir önce ki  Frigidaire servisi Ankara Mamak servisi  isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ankarada Franke Servisi Mamak Ankara Çağrı Merkezi 444 2 846  konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe