Esenyurt Kombi Bakımı Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846

Servis Çağır: 444 2 846

Esenyurt Kombi Bakım Tamir Servisi

Esenyurt Kombi Bakım Tamir Servisi

Esenyurt Kombi Bakım Tamir Servisi

Kombi Bakımı  yaptırmak için harekete geçmediyseniz kışa girmeden kombi bakımı uzman teknik servise yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.
Kombi bakım servisinde yıllar boyunca tecrübe sahibi olmuş Kombi bakım servisi büyük önem taşır.
Esenyurt Kombi Tamir Bakım Servis ekip ve personellerimiz kombi bakımı ve can mal güvenliği yanı sıra, enerji tasarrufu gibi pek çok olumlu tarafı olduğunu dile getiriyoruz.
Ayrıca kombide oluşabilecek arızaların daha önceden tespit edilip oluşabilecek arızalara sebebiyet vermeden arızanın giderilmesi ve kombinin ömrünün daha uzun olması için bakım yapılması büyük önem taşır.

Kombi Bakımı Yaptırarak Hem Tassarruf Elde edin. Hemde güvenliğinizi en üst seviye de tutun!
Özellikle kombilerde fark edemediğimiz arıza ve kaçakların oluşmaması mutlaka düzenli bakım yaptırılmasını tavsiye ediyoruz. Farkında olmadığımız kombi arızalarında kombi periyodik bakım yaptırmak büyük önem arz ediyor.

Kombi arızalarında arızanın tespiti ve neyden kaynaklı bulmak için mutlaka işi bilen deneyimli bir ekibi çağırarak teknik yardım almanız büyük önem taşır. Özellikle sıkça karşılaştığımız ve sorduğumuz soruların birkaçından kısaca bahsedecek olursak;

 • Kombi Arızasını nasıl anlaşılır?
 • Kombi 10 yıldır kullanıyorum değiştirmeli miyim?
 • En yakın ECA kombi sevisi nerede
 • Kombi bakım tasarruf sağlar mı
 • Kombi seçimi nasıl yapılır
 • Kombiye kaç bar su basılmalı
 • Kombi arıza onarımı için garanti veriliyor mu?
 • En yakın kombi servisi nerede?

Kış aylarında konforun büyük oranda artmasını sağlayan, ortamı ısıtmanın yanı sıra sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombiler doğalgaz, elektrik ve su ile çalışan cihazlardır.
Birçok cihazda olduğu gibi kombi belirli zaman yapılmadığı takdirde performansları büyük oranda düşmeye başlar. Düzenli aralıklar ile kombi bakımı yaptırdığınız takdirde uzun süre yüksek performansla kombi kullanabilirsiniz.
Kombi bakımı kombilerin çeşitli yapısı sebebiyle karmaşıktır. Bu sebeple güvenlik açısından uzman kombi tamir servisi tarafından kombi tamir ve bakımını yaptırmak büyük önem taşır.Böylece güvenlik riskleri elimine edebilir kombilerden çok daha yüksek performans elde edebilirsiniz.

Kombi bakımı ile alakalı Zeki Kombi Bakım Hizmeti Kampanyası Ücreti/ Fiyatı 75 Lira Telefon 444 2 846 hakkındaki detaylı yazımızı okuyarak Kombi bakım ücret kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kombi Bakımı Sırasında Yapılacak İşlemler?

 • Kombi bakımı yapılırken öncelikle kombi içerisinde biriken kirli suyun boşaltılması gerekir.
 • Kirli su boşaltıldıktan sonra genleşme tankı basınç ayarı ölçülür. Basınç ideal değerlerin altında kaldı ise genleşme tankı basınç ayarı yükseltilir.
 • Kombi yanma haznesinin temizleme işlemi yapılır. Daha sonra brülör fırça yardımı ile toz ve pisliklerden
  Kombi Bakımı Sırasında Yapılacak İşlemler?

  Kombi Bakımı Sırasında Yapılacak İşlemler?

  temizlenir.

 • Kombi ateşleme mekanizması kontrolü yapılır.
 • Kombi üç yollu vana temizleme işlemi yapılır.
 • Kombi fan testi yapılır ve toz ve pislikler fırça yardımı ile temizlenir.
 • Kalorifer filtresi temizlenir.
 • Bu işlemler bittikten sora temizlenen kombi parçaları yerine tekrar takılır.
 • Daha sonra kombi çalıştırılarak kombinin performans ölçümü yapılır. Kombi çalışır vaziyette kullanıcıya teslim edilir.

Kombi bakımı her yıl düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. Kombi bakımı her yıl yaptırdığınız takdirde hem yüksek verim elde edersiniz kombi den hemde oluşabilecek olası kombi arızasının önüne geçmiş olursunuz.

Kombi Bakım Ücretleri İstanbul hakkındaki yazı içeriğimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Faydaları

Kombi Bakımı Yaptırmanını Faydaları

Kombi Bakımı Yaptırmanın Faydaları

Kombi bakımı yapıldığı takdirde güvenliğiniz sağlanmış olur. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde ciddi boyutlu güvenlik riski oluşturabilir. Kombi bakımı süreçleri sırasında gaz kaçağının olup olmadığı ya da patlama riskinin bulunup bulunmadığı kontrolü yapılmalıdır.
Ayrıca karbon monoksit zehirlenmesi ihtimali olduğu için güvenlik riskini büyük oranda ortadan kaldırır.

Kombi bakımı enerji tüketimini büyük oranda azaltır; Rutin kombi bakımı yaptırmak kombinin daha verimli çalışmasını sağlayarak doğalgaz tüketimini azaltır. Böylece kombi sahipleri hem tasarruf etmiş hem de atmosfor de oluşan gazların birikimini büyük oranda korumuş olur.

Sizlerde kombi bakımı yaptırmak ve hizmet ve kampanyalarımızdan haberdar olmak isterseniz yapmanız gereken bizi yukarıda bulunan telefon numaramız dan aramanız yeterli olacaktır. Esenyurt kombi bakım servisimiz haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hermetik Kombi Bakımı 75 Lira Telefon 444 2 846 hakkındaki içerik yazımızı göz atmanızı tavsiye ediyoruz.