Beko Servisi Buca-Karabağlar İzmir Çağrı Merkezi 444 2 846

Buca-Karabağlar Beko Beyaz Eşya Servisi

444 2 846

Beko markasına ait beyaz eşyalar her daim her türlü ihtiyacımızı karşılayarak  kolaylık sağlamaktadır. Beyaz eşyalar kullanım açısından oldukça kolay olmasına rağmen yine de bir yetkiliden bilgi almadan ya da kullanım kılavuzundan bilgi almadan kullanılmaması gerekir.

Beyaz eşyaların kullanımını kurulum sürecinde nasıl kullanıldığını öğrenerek cihazların kullanımını ileri ki günlerde de aynı şekilde kullanmanız gerekir. Beyaz eşyaları ilk günlerde anlatılan şekilde kullanıp daha sonrasında zaten alalı çok oldu diyerek kafanıza göre kullanmanız durumunda beyaz eşyalarınızda arıza yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Beyaz eşyalarınızda arıza yaşamamak için oldukça dikkat etmeli ve arıza yaşanması durumunda da bu işten anlayan kimselerden yardım almak gerekir. Beyaz eşyalarınızda arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz. Ustalarımzı kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak arızalarınızı giderecektir. 

Ayrıca bir önce ki yazımız olan  Bosch Servisi Buca-Karabağlar İzmir hakkında da detaylı bir içerik bulunmaktadır tıklayarak okuyabilir hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Buca-Karabağlar Beko Buzdolabı Servis

Beko Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı evlerde arıza yaşanması durumunda bizi en zor durumda bırakacak olan cihazlar arasında ilk sırada yer alır. Buzdolabı arızaları sürekli olarak kullanmış olduğumuz her daim çalışan cihazlar olduğu için arıza vermesi durumunda içerisinde yer alan yiyeceklerde erime, bir müddet sonra bozulmalar meydana gelecektir.

Buzdolabı arızaları bizi en çok masrafa sokabilecek arızalardandır. Çünkü buzluklarında kış için hazırlamış olan yiyecekleri de barındırdıkları için erimeleri durumunda tekrar dondurulmamalıdır aksi taktirde bozulacaklardır. Bu nedenle buzdolabı arızası meydana gelmesi durumunda arızalarının en kısa süre içerisinde giderilmesi gerekir.

Beko markasına ait buzdolabınızda arıza yaşamanız durumunda 444 2 846 telefon numaramızı arayabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Simtel Servisi Yenimahalle hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

Buca-Karabağlar Beko Çamaşır/Bulaşık Makinesi Servis

Çamaşır makinelerinin dış görünümü dışında özelliklerine ve kapasitesine de dikkat etmek gerekir. Çamaşır makinenizi

Çamaşır makinesi tamir servisi

sadece dış görünüşüne göre tercih etmeniz doğru bir seçim olmayacaktır. Sizin çamaşırlarınız fazla değildir fakat dış görünüşü güzel diye yüksek kapasiteli örnek verecek olursak 9 kg lık bir cihaz tercih ettiniz bu cihazı çalıştırmanız için doluluk oranını ayarlamanız gerekir.

Sürekli olarak az çamaşırla yıkarsanız sizin için zararlı bir durum olur. Bu nedenle tercih yaparken her durumu göz önünde bulundurmak gerekir. Beko çamaşır makinesi servisimizden yararlanmak isterseniz 444 2 846 telefon numaramızı arayarak arıza kaydı bırakabilir usta talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca diğer bir hizmetimiz olan Arçelik Servisi Mamak hakkında da oldukça detaylı bir içerik yazısı bulunmaktadır tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

İzmirde Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine Beyaz Eşya Tamir Servisi 444 28 46 hizmet verdiğimiz semtler;
Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı