ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ

Elektrik Tadilat / Aydınlatma Arıza

Elektrik Arıza Tamir Servisi İçin

İletişim Hattımız: 444 28 46

                               Elektrik Tadilat / Aydınlatma Arıza

Günlük hayatımızı aydınlatarak bütün yaşam alanımızda bulunan cihazlarımızın çalışmasına yardımcı olan elektrik hayatımızın en vazgeçilmezlerinden biridir.

Hayatımızın her alanında aydınlatma yaparak bizlerin her alanda yaşamını kullandıran elektriğe ne kadar ihtiyaç duyuyorsak elektrik arızası sonucunda uzman kişilerden yardım almazsanız sizler açısından fazlasıyla tehlikeli olabilir.

Alanımızda sizlere sıklıkla yaşayacağınız problemler hakkında hizmet verdiğimiz konular;

Elektrik arıza, elektrik ev tesisatı, internet ve televizyon kablo döşeme, priz değişimi, kablo yenileme, elektrik kolon kablosu yenileme, elektrik tesisat güncellendirme, ups kablosu yenileme, spot ya da let aydınlatma, kamera montajı ve güvenlik sistemleri konusunda her zaman Elektrik tadilat ve aydınlatma servisimizden yardım alabilirsiniz.

Avize Montajı 

Avize Montajı 

Elektrik bağlantıları ve kabloları hakkında yeterince bilgiye sahip olmayan kişilerin genelde Avize montajını her seferinde kendilerinin yapmaması için uyarıyoruz.

Avize montajı yaparken teknik konuda bir bilginiz yoksa bu durum sizler için kötü sonuçlar elde edebilir.

Avize montajı yapan servisler? Avize montajını kim yapar? Avize montajı kaç para? Avize sökme takma ücretleri? En yakın Avize takma servisleri?

gibi tüm sorularınızın yanıtını 444 28 46 numaralı hattımızdan arayarak bilgi elde edebilirsiniz.

En uygun fiyatta avize takma montajı işleminize yardımcı olan Avize montaj servisimiz sizlere her zaman en uygun fiyatta en hızlı şekilde sizlere yardımcı oluyoruz.

Elektrik Tamircisi/Ustası

Elektrik Tamircisi/Ustası

Elektrik tadilat ustası? En yakın Elektrik tamircisi? En uygun fiyatta elektrik tesisat döşemesi? Priz Elektrik arızası? Elektrik tamircisi ustaları? En uygun fiyatta elektrikçi ustası?

gibi her türlü ihtiyacınızda sizlere hizmet veren Elektrik Tamircisi ustalarımızdan yardım alarak sorunlarınızın daha fazla büyümeden halledilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Evimizde her işimizin elektrik ile çalıştığını biliyoruz zaman içerisinde elektrik sigortasında ya da prizler de çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabiliriz.

Bu durumda sizler müdahale edemezken bir telefon mesafesi uzaklığında olan Elektrik tamircisi ustalarımızdan yardım alarak sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz.

UYDU Kurulum Ayar Montaj

UYDU Kurulum Ayar Montaj

Uydunuz ile ilgili çeşitli sorunlar yaşıyor olabilirsiniz, en uygun fiyatta hiç bekletmeden ev adreslerinize gelerek uydu kurulum ayar montaj hizmeti sağlayan ustalarımızdan yardım alarak sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz.

Uydu bozulması ile karşı karşıya kalabilirsiniz, bu durumda hemen sizlere en yakın Uydu kurulum ayarlayan ve montaj yapan servisimizden yardım alabilirsiniz.

En düşük fiyatlarda en iyi şekilde uydu kurulum yapan servisimizden pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar dahil olmak üzere sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz.

Sizlerde işinde en iyi ustalar ile hizmet sağlayarak sorunlarınızı en kısa vadede halleden servisimizden her zaman yardım alabilirsiniz.

Merkezi Uydu Sistemi

Merkezi Uydu Sistemi

Artık çok sıklıkla tercih edilen merkezi uydu sistemine geçerek yayın gitmesi ya da sinyal olmaması gibi çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilme olanağınızı en aza indiriyoruz.

En uygun fiyatlarda merkezi uydu sistemine geçerek sorunlarınızı tek ortak sistemle en iyi şekilde yayın almak için işinde en deneyimli ve tecrübeli merkezi uydu sistem kurulum servisimizden her daim yardım alabilirsiniz.

En hızlı ve güvenilir şekilde çanak ayarlamalarından kurtularak daha kolay bir sisteme geçerek ortak yayın almanızı sağlayan Merkezi uydu sistemi ile sorun yaşamanız sonucunda her zaman 444 28 46 numaralı iletişim hattımızdan bizleri arayarak yardım alabilirsiniz.

Her türlü merkezi uydu sistem arızası ya da kurulumu gibi çeşitli sorunlar yaşıyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Çanak Anten Kurulumu Montajı

Çanak Anten Kurulumu Montajı

Evimizde bulunan çanak antenlerinin kurulumu televizyonlarımızın yayına geçerek izlenilmesini sağlamaktadır.

Her evde sıklıkla kullanmakta olduğumuz televizyonlarımızın yayına bağlanarak en iyi şekilde izlemeyi ilerletebilmek için Çanak Anten Kurulum Montajı için her zaman bizleri arayarak ücret bilgisi alabilirsiniz.

Yıllardır sizlere en uygun fiyatta çanak anten kurulum montaj ve sökme işlemleri ile her zaman hizmet sağlayan servisimiz size en yakın bölgelerde en iyi şekilde hizmet sağlamaktayız. Sizlerde uzun yıllar boyunca güvenilir şehrimizin her yerine hizmet veren Çanak Anten Kurulumu montajı yapan servisimizden yardım alabilirsiniz.

Her zaman işinde son derece tecrübeli çanak anten kurulum servisimizden haftanın 7 günü 24 saati yardım alarak işinde en deneyimli ustalarımızdan yardım alarak tamamen sorunlarınıza sonuç elde ettirebilirsiniz.

Çanak Montaj Fiyatları

Çanak Montaj Fiyatları

En uygun fiyatta çanak montaj servisleri? Güvenilir Çanak takan söken yerler? Em hızlı çanak anten kurulum montajı? gibi aklınızda oluşan soruların yanıtını merak ediyorsanız ilçemizin genelinde araştırma yapabilirsiniz en kaliteli uygun fiyatta Çanak montajı yapan servisler kimlerdir.

Her Uydu Çanak kurulum servislerine göre fiyat farklılık göstermektedir. Fiyatların değiştiği noktalardan en büyük hususu ise kullanılan malzemenin kalitesine göre de farklılık gösterir düşük maaliyette çanak kullanımına göre de farklılık gösterebilir.

En uygun fiyatta kaliteli hizmet alarak her zaman en güvenilir kalitede hizmet sağlayan servisimizden yardım alarak sorunlarınızın tamamını en hızlı şekilde giderebilirsiniz.

Uydu Alıcısı Tamiri

Uydu alıcısı sorunu ile karşı karşıya kalmanız sonucunda sizlere en hızlı çözüm odağı ile her zaman en uygun fiyatta hizmet sağlayan servisimiz sizlere aynı gün içerisinde hizmet sağlamakta işinde en deneyimli ustalarımız  ile uydu alıcısı tamiri yaparak sorunlarınızın tamamını ortadan kaldırıyoruz.

Sizlerde en uygun fiyatlarda en güvenilir hizmet sağlayan servisimizden yardım alarak uydu, Çanak ve anten ile ilgili her türlü sorunlarınız da bizlerden yardım alarak sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz.

Uydu alıcı tamiri hakkında daha fazla bilgi alarak ne kadara yapıldığı hakkında fiyat bilgisi alabilmeniz için bizleri 444 28 46 numaralı telefonlarımızdan arayarak yardım alabilirsiniz.

Uydu Tamir Ayarlama Yapan Servisler

Uydu Tamir Ayarlama Yapan Servisler

Uydu ve çanak anten kurulumu televizyonlarda yayın alınması için kullanılması zorunlu olan bağlantılardan bir diğeridir. Şehrimizde bir çok çanak anten montaj kurulumu yapan servisler bulunmaktadır.

işinde en deneyimli sorun yaşamadan yayın almanızı sağlayan Uydu tamir ayarı yapan servisimizden her zaman yardım alabilirsiniz.

Uydu ayarını en uygun fiyatta güvenilir şekilde sizlere yapan servisimizden haftanın her günü yardım alarak sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz.

Yıllardır bu hizmet kalitesi ile sizlere yardımcı olan Uydu tamiri ve ayarlama yapan servisler arasında en eski yıllardan beridir güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Elektrik Kablo Değişimi

Elektrik Kablo Değişimi

Teknolojinin gelişmesi nedeniyle elektrik kabloları artık bina içerisinde duvarların içine saklanmaktadır. Elektrik iç tesisatını her elektrikçi düzgün yapamaması durumundan sizler daha sonrasında problem yaşayabilirsiniz. Bina içerisinde elektrik tesisatını kısa sürede sorunsuz döşeme hizmeti veren elektik tesisatı servisimiz alanında işinin en iyisini yapmaktadır.

Elektrik kablo değişimi yapan servisimiz tesisat içerisinde bağlantılar ile ilgili her hangi bir problemler ile karşı karşıya kalmanız sonucunda her zaman yardım alabilirsiniz.

Bina ve bulunduğumuz konut alanlarımızın daha fazla güvenliği artması nedeniyle görüntülü ve görüntüsüz diafon sistemleri kurulmaktadır.

Diafonlar sayesinde güvenliğimiz artmaktadır, zaman içerisinde diafon arızası ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize diafon tesisatı döşeme hizmeti ve diafon arızası hizmetleri de vermekteyiz.

Elektrik Kablo/Hat çekimi

Elektrik Kablo/Hat çekimi

Günlük yaşamımızda mutlaka oluşacak olan kısa devre, pano tesisatı, kablonun salması, kabloda hasar, kablo kopukluğu, kablo temassızlığı, şartel sorunları, elektik sigorta problemleri, priz ve ampul bağlantıları arızası gibi birçok arızalar bu gibi durumlardan oluşmaktadır. Bina yapılmadan önce elektrik tesisatı projeleri hazırlanmaktadır.

Bu projeler sayesinde boruların, anahtar ve prizlerin nereye yerleşeceğini kolaylıkla elektik ustalarımız bildikleri için zaman kaybetmeden hallederler.

Bina içi elektrik tesisatı işini her ustaya güvenerek yaptırmak zordur. Temelden elektrik tesisat döşemesi problemli bağlantı olursa ilerleyen zamanlarda bina içerisinde yaşayan kişilere problem yaratır.

Elektrik ve Hat çekimi için en uygun fiyatlarda en güvenilir hizmet almak için bizleri arayarak her zaman yardım alabilirsiniz.

Ankarada ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Abidinpaşa
Akdere
Aydınlıkevler
Aktepe
Altındağ
Ayrancı
Atapark
Anıttepe
Batıkent
Balgat
Bahçelievler
Bağlum
Boğaziçi
Birlik Mahallesi
100.Yıl
Beşevler
Beysukent
Bilkent
Cebeci
Cevizlidere
Çukurambar
Çankaya
Çayyolu
Demetevler
Dikmen
Dikimevi
Elvankent
Eryaman
Etimesgut
Etlik
Esat
Emek
Esertepe
İlker
İncek
İncirli
Güneşevler
Gazi Mahallesi
Hasköy
Hüseyingazi
Hoşdere
Karapürçek
Keklikpınarı
Gaziosmanpaşa
Gölbaşı
İvedik
Karşıyaka
Kuşçağız
Kurtuluş
Kızılay
Kırkkonaklar
Kavaklıdere
Keçiören
Mamak
Macunköy
Maltepe
Natoyolu
Tuzluçayır
Tunalı
Türközü
Oran
Ostim
Ulus
Ufuktepe
Öveçler
Pursaklar
Serhat
Sanatoryum
Siteler
Sıhhıye
Sokullu
Subayevleri
Seyranbağları
Söğütözü
Sincan
Şentepe
Saimekadın
Ege Mahallesi
Saray
Yenikent
Çakırlar/Batıkent
Ümitköy
Yaşamkent
Yükseltepe
Yeşilbayır
Yenimahalle
Zerdalitepe

İzmirde ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer.

İzmir’in 22 ilçesine ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı

Antalyada ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Kepez
Muratpaşa
Konyaaltı
Aksu
Döşemealtı
Lara
Kundu
Hurma
Arapsuyu
Gürsu
Altınkum
Öğretmenevleri
Pınarbaşı
Toros
Uluç
Uncalı
Ahatlı
Dokuma
Meltem
Şarampol
Kızılarık
Varsak
Etiler
Doğu Garajı
Kızıltoprak
Meydan
Muratpaşa
Varlık
Kepez
Şirinyalı
Bahçelievler
Altındağ
Güvenlik
Güzeloba
Kızılsaray
Memurevleri
Güllük
Konuksever
Soğuksu
Dutlubahçe
Zeytinköy
Fener
Kırcami
Örnekköy
Güzeloba
Çağlayan
Barınaklar
Ermenek
Yeşilbahçe
Karşıyaka
Teomanpaşa
Döşemealtı

BURSA ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Çalı
Sırameşeler
Osmangazi
Gürsu
Kestel
Yıldırım
Mudanya
Nilüfer
Gülbahçe
Koğukçınar
Alemdar
İhsaniye
Nilüfer
Demirci
Osmangazi Bursa
Altınşehir
Görükle
Gümüştepe
Soğukkuyu
Hürriyet
Nilüferköy
Yıldırım Bursa
Bademli
Bursa Osmangazi
Balat
Bağlarbaşı
Ataevler
Yüzüncü Yıl
Yenibağlar
Yeni Karaman
Karaman
Emek
Hamitler
FSM
Bursa
Esentepe
Fethiye
Cumhuriyet
Üçevler
Organize
Çamlıca
Nosab
Kükürtlü
Konak
Yıldırım
Beşevler

İSTANBUL ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Küçükçekmece
Atakent
Halkalı Merkez
İnönü
Kanarya
Mehmet Akif Mahallesi
Cumhuriyet
Atatürk Mahallesi
İstasyon
Tevfikbey Mahallesi

Bağcılar
Demirkapı
15 Temmuz Mahallesi
100. Yıl
Güneşli
Fatih
Kirazlı
Yıldıztepe
Göztepe
Çınar Mahallesi

Pendik
Kavakpınar
Yenişehir
Kaynarca
Velibaba
Fevzi Çakmak
Güzelyalı
Kurtköy
Esenler
Çamçeşme Mahallesi

Ümraniye
İstiklal Mahallesi
Armağanevler
Çakmak
İnkılap
Namık Kemal Mahallesi
Altınşehir
Necip Fazıl
Esenevler
Çamlık

Bahçelievler
Zafer Mahallesi
Kocasinan
Soğanlı
Siyavuşpaşa
Şirinevler
Hürriyet
Cumhuriyet
Yenibosna
Çobançeşme

Üsküdar
Yavuztürk
Ünalan
Bulgurlu
Acıbadem
Ferah
Kısıklı
Küçüksu
Barbaros
Küplüce

Sultangazi
50. Yıl Mahallesi
Esentepe
Cebeci
İsmetpaşa
Yunus Emre
Uğur Mumcu
Sultançiftliği
Gazi Mahallesi
75. Yıl

Maltepe
Zümrütevler
Fındıklı
Bağlarbaşı
Cevizli
Altıntepe
Altayçeşme
Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük

Gaziosmanpaşa
Karadeniz Mahallesi
Barbaros Hayrettin Paşa
Kazım Karabekir
Karayolları Mahallesi
Yeni Mahalle
Hürriyet
Bağlarbaşı
Sarıgöl
Yıldıztabya

Kartal
Kartal Hürriyet
Uğur Mumcu
Karlıktepe
Atalar
Orhantepe
Petrol İş
Esentepe
Soğanlık
Gümüşpınar

Kadıköy
Göztepe
Kozyatağı
Merdivenköy
Erenköy
Bostancı
Sahrayıcedit
Acıbadem
Feneryolu
Suadiye

Esenler
Turgut Reis
Fatih Mahallesi
Oruçreis
Nine Hatun
Kazım Karabekir
Havaalanı
Fevzi Çakmak
Tuna Mahallesi
Menderes Mahallesi

Kağıthane
Hamidiye
Sultan Selim
Çeliktepe
Talatpaşa
Çağlayan
Gürsel Mahallesi
Nurtepe
Ortabayır
Seyrantepe

Fatih
Akşemsettin
Seyyid Ömer
Hırka-İ Şerif Mahallesi
Şehremini
Koca Mustafapaşa
Molla Gürani
Mevlanakapı
Derviş Ali Mahallesi
Yavuz Sultan Selim

Avcılar
Yeşilkent Mahallesi
Cihangir
Tahtakale
Mustafa Kemalpaşa
Denizköşkler
Gümüşpala
Ambarlı
Firuzköy
Üniversite

Başakşehir
Kayabaşı
Başak Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Güvercintepe
Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Şahintepe
Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Ziya Gökalp Mah.
Altınşehir Mah.

Ataşehir
İçerenköy
Kayışdağı
Barbaros
Atatürk Mahallesi
Küçükbakkalköy
İnönü Mahallesi
Esatpaşa
Örnek Mahallesi
Ferhatpaşa

Sancaktepe
Osmangazi
Abdurrahmangazi
Fatih Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Meclis
Emek
İnönü
Sarıgazi
Yunus Emre Mahallesi

Eyüpsultan
Akşemsettin
Yeşilpınar
Göktürk
Güzeltepe
Çırçır Mahallesi
Karadolap
Esentepe
Düğmeciler
Nişancı Mahallesi

Sarıyer
Ayazağa
Zekeriyaköy
Reşitpaşa
Tarabya
İstinye
Fatih Sultan Mehmet
Yeniköy
Ferahevler
Maden Mahallesi

Beylikdüzü
Adnan Kahveci
Barış Mahallesi
Yakuplu
Kavaklı
Marmara Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Büyükşehir
Gürpınar
Dereağzı

Sultanbeyli
Battalgazi
Ahmet Yesevi
Abdurrahmangazi
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Adil Mahallesi
Mecidiye
Turgut Reis
Yavuz Selim

Güngören
Güneştepe
Merkez Mahallesi
Gençosman
Mareşal Çakmak
Abdurrahman Nafiz Gürman
Haznedar
Akıncılar
Tozkoparan
Güven

Zeytinburnu
Telsiz
Sümer
Çırpıcı
Nuripaşa
Veliefendi
Merkezefendi
Seyitnizam
Beştelsiz
Yeşiltepe

Şişli
Gülbahar
Mecidiyeköy
Paşa Mahallesi
Mahmut Şevket Paşa
Fulya
Halide Edip Adıvar
Kuştepe
Feriköy
19 Mayıs
Teşvikiye

Bayrampaşa
Yıldırım
Kartaltepe
Muratpaşa
Altıntepsi
Kocatepe
Cevatpaşa
Yenidoğan
Terazidere
Orta Mahallesi

Arnavutköy
Anadolu
Hadımköy
İslambey
Yunus Emre Mahallesi
Mustafa Kemal Paşa
Yavuz Selim
İmrahor
Boğazköy İstiklal Mahallesi
Hastane

Tuzla
Aydınlı
Şifa Mahallesi
Yayla Mahallesi
Aydıntepe
Mimar Sinan
İstasyon
Postane
Evliya Çelebi
Orta
İçmeler

Çekmeköy
Mehmet Akif Mahallesi
Hamidiye
Mimar Sinan
Çamlık
Aydınlar
Sultançiftliği
Cumhuriyet Mahallesi
Nişantepe
Güngören

Büyükçekmece
Hürriye
Pınartepe
Fatih
Mimaroba
Murat Çesme
Ulus
Sinanoba
Türkoba
Kumburgaz

Beykoz
Kavacık
Çubuklu
İncirköy
Tokatköy
Gümüşsuyu
Çiğdem Mahallesi
Soğuksu
Rüzgarlıbahçe
Ortaçeşme

Beyoğlu
Piyalepaşa
Kaptanpaşa
Piripaşa
Hacıahmet
Fetihtepe
Keçeci Piri
Halıcıoğlu
Sütlüce
Örnektepe

Bakırköy
Kartaltepe
Şenlikköy
Ataköy 7-8-9-10. Kısım
Osmaniye
Yeşilköy
Zuhuratbaba
Ataköy
Sakızağacı
Yeşilyurt

Silivri
Yeni Mahalle
Semizkumlar
Selimpaşa
Alibey
Mimar Sinan
Piri Mehmet Paşa Mahallesi
Gümüşyaka
Sancaktepe

Beşiktaş
Dikilitaş
Akat
Konaklar
Gayrettepe
Nisbetiye
Etiler
Mecidiye
Türkali
Ortaköy

Konya ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Karatay
Meram
Selçuklu
Havzan
Yaka
Yeniyol Meram
Nalçacı
Yazır-Yenikent
Sille
Hocacihan

Kocaeli ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Başiskele
Çayırova
Darıca
Derince
Dilovası
Gebze
İzmit
Körfez
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Kartepe

Eskişehir ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Odunpazarı
Tepebaşı

Adanada ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;
Tarsus
Toroslar
Akdeniz
Yenişehir
Mezitli
Silifke

Aydın ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Aydın
Kuşadası
Söke,
Nazilli
Didim

Muğlada ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ konusunda hizmet verdiğimiz semtler;

Muğla ELEKTRİK ARIZA TAMİR SERVİSİ hizmet verdiğimiz semtler;
Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum

Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.