Bağcılar Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi 444 28 46

Bağcılar Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Arıza Kaydı Bırakmak İçin Arayın. 

444 2846

Bağcılar Buzdolabı Beyaz Eşya tamir servisi kaliteli ve deneyimli ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz parçalar sıfır cihazlardır. Üstelik 1 yıl garantilidir.

Bağcılar Buzdolabı Beyaz Eşya tamir servisi  olarak ayrıca özellikle buz dolaplarında yiyecek ve içeceklerin soğutulması açısından vazgeçilmez bir eşyalarımız ola gelmiştir. Her evin olmazsa olmazı olan buz dolapları soğutmalarında aşırıya kaçmaları nedeniyle buzlanma sorunlarının ortaya çıkabilmesi olasılığı bulunur. Buzdolabı aşırı soğutuyor şeklinde bir sorun ile karşı karşıya kaldıysanız, fazla soğutma dolayısıyla birbirinden farklı olumsuz durum yaşayabilmektedir. Buz dolapların da aşırı buzlanma durumu ile karşı karşıya kaldıysanız asıl sebep olan faktör model ve markaya göre değişim gösterebilir.
Buharlaştırıcı fan motoru ile alalı arıza yaşadığınız takdirde, buzdolabı soğutma işlemi yüksek seviyeye çıkarak normalden fazla çalışabilir.

Demirkapı Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Demirkapı Buzdolabı Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak özellikle Buzdolabı arızalarının başında ne gelir?
Buz dolapları, diğer beyaz eşyalar gibi  herhangi bir devrenin veya elektronik kontağından kaynaklı cihazın arızalanması, parçanın zarar görmesi, ısınması ve erimesi gibi sebepler beyaz eşyaların  arızalarını ortaya çıkarır. Herhangi bir  Buzdolabı servisi  arızası, sayısız sebeplerden kaynaklanabilir buzdolabında yaşanan en sık sorunların başlıcalarını sıralayacak olursak;

 • Buzdolabının yeteri kadar iyi performans ile  çalışmaması.

  Buzdolabı – Derin Dondurucu Tamir Servisi

 • Buzdolabı kompresörünün arıza meydana gelmesi
 • Buzdolabının uzun süre kaynaklı çalışmaması
 • Buzdolabı aşırı buzlanma sorunu yapması ya da buzdolabının soğutmama durumu olması
 • Buzdolabının yüksek sesle, kulak tırmalayıcı bir şeklide çalışması
 • Buzdolabının sarsıntılı bir şekilde çalışması
 • Buzdolabının kuş sesi gibi ses çıkartması
 • Buzdolabının dış taraflarında nem birikmesi
 • Buzdolabının içinin rahatsız edici bir şekilde kokması

15 Temmuz Mahallesi Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

15 Temmuz Mahallesi Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi olarak özellikle  günümüzde  ihtiyaç duyulan beyaz eşyaların ilk sırasında yer alır. Buz dolapları, yiyecek ve içeceklerin ısısının korunduğu ve soğuk tutulduğu elektrikli bir soğut ucudur.  Buz dolaplarının piyasaya sunulması ile, Buz dolapları kullanmak daha kolay hale gelmiştir.

15 Temmuz Mahallesi Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Buz dolapları, birçoğumuzun  kullandığı, daha uzun ömürlü yiyeceklerimizi korumak ve  yiyeceklerimizi saklamak buz dolaplarını tasarlanmıştır. İlk buzdolabı 1876 yılında Alman mucit Linde tarafından üretilmiştir.

Alman mucit Linde, ürettiği bu cihaz ile devrim niteliği taşıyordu. Geçmişten günümüze sürekli olarak geliştirilen ve her yıl yeni özelliklerle birlikte satışa sunulmuştur. Üretilmesi ile birlikte artan ve yaygınlık gösteren ve bilindik markaların başında yer alan Arçelik beyaz eşya servisi , Beko, Regal, Vestel, Grundıg, Indesıt gibi buzdolabı markaları çoğalmaştır.

100. Yıl Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

100. Yıl Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi, olarak Çamaşır Makinesi servisi, Buzdolabı, Sanayi tipi buzdolabı servisi, Bulaşık Makinesi servisi, Sanayi Tipi Bulaşık makinesi, Kurutma Makinesi,  Sanayi Tipi bulaşık makinesi servisi, kombi servisi ve klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini  asıl amaç haline getiren,  ve müşteri memnuniyetini  ön planda tutan ve asıl öncelik olarak  ilke edinen Beyaz eşya servisi olmuştur.

100. Yıl Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi servisi olarak Beyaz Eşya Servis alanında deneyimli ekip ve personeller ile  İstanbul’un tüm bölge ve semtlerine Beyaz Eşya Servisi hizmeti vermekteyiz.

Güneşli Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Bulaşık Makinelerinde Sıkça Rastlanan Arızalar Şunlardır:

 • Bulaşık makinesi sürekli olarak su alması
 • Bulaşık makinesi su almaması
 • Bulaşık makinesi sürekli takılma programında kalması
 • Bulaşık makinesi bulaşıkları lekeli ve çizik bırakması
 • Bulaşık makinesi kurutma yapmaması
 • Bulaşık makinesi gürültülü çalışması

Güneşli buzdolabı beyaz eşya servisi olarak bu Arızaların Birçok Sebebi Olabilir sağlıklı bilgiyi ancak teknik personellerin evinize gelerek bulaşık makinesi arızasını yerinde müdahale ederek  arıza tespit etmesi ile mümkün olmaktadır.

Fatih Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Fatih Buzdolabı Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak Çamaşır makineleri de diğer beyaz eşyalar gibi birçok sorun ile karşı karşıya kalabilir. Bunların bazılarına örnek verecek olursak;

 • Çamaşır makinesi sürekli olarak su alması
 • Çamaşır makinesi su almaması
 • Çamaşır makinesi sürekli takılma programında kalması
 • Çamaşır makinesi tamburunun dönmemesi
 • Çamaşır makinesi kapak lastiğinin çıkması ya da eskimesi
 • Çamaşır sulu bırakması yani sıkma yapmaması
 • Çamaşır makinesinin aşırı gürültülü çalışması

Fatih Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi olarak Çamaşır makinelerinde yaşanan Bu Arızaların birçok faktörden kaynaklı olabilir.

Kirazlı Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Kirazlı Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi olarak Kurutma makineleri bilinçsizce kullanımından dolayı bazı sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sebeple Kurutma makinesi kullanım kurallarına uymak gerekiyor. Bunlardan sizi de bilgilendirecek olursak;

 • Kurutma işlemi çok uzun sürüyor ise
 • Kurutma makinesi  yarıda duruyorsa
 • Önce cihazınızı kapatınız ve programı başlatmak için kurutma makinesini tekrardan düğmesine basıp çalıştırınız.
 • Kurutma makinesinin bulunduğu yer küçük ise  buradaki oda sıcaklığı yükselmiş olabilir ve kurutma makinesine  hava giriş-çıkışı yeterli olmayabilir.
 •  Kurutma makinelerinde yeterli hava dolaşımı olabilmesi için bulunduğu odanın havalandırılması gerekir.
 •  Ayrıca çamaşırlar yeterince çamaşırlar iyi sıkılmamış ise bir sonraki yıkamada çamaşırlar için en yüksek sıkma devir sayısını seçiniz.
 •  Kurutma makinesi çok fazla tıka basa doldurulmuş  ise biraz boşaltıp tekrar kurutma makinesini çalıştırın.

Kurutma makinelerinde yaşanan Bu Arızaların birçok faktörden kaynaklı olabilir.  Detaylı bilgi almak için  bizi 444 2846 numarasından arayarak teknik destek alabilir ve servis elemanlarımızın  Kurutma  makinesine  yerinde ya da tamir servisine götürerek arızanın hangi sebepten ötürü kaynaklandığını öğreneceksiniz.

Yıldıztepe Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz  modeli ve markası ne olursa olsun fark etmeksizin sorunsuz bir şekilde çamaşırların yıkanmasını en yüksek performansta, uzun yıllar sürdürebilmesi mümkün olmayabiliyor. servisimizi arayınız.Bu noktada hatalı kullanım, olağan dışı durumlar ve çevresel faktörler gibi pek çok etken nedeni ile çamaşır makinelerinde çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor.

Yıldıztepe Buzdolabı Beyaz eşya Tamir servisi ayrıca buzdolabı termostatta yaşanan arıza sebebi ile termostatın buzdolabı içerisindeki ısı ayarlarını algılayamaması durumu da oluştuğu takdirde buzdolabı soğutmaya bilir.
sizde beyaz eşya servisi ya da buzdolabı ile alakalı tüm soru ve şikayetlerinizde bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz?

Göztepe Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

Göztepe Buzdolabı Beyaz Eşya Tamir servisi olarak hem paradan hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar.Servisimiz Bursa genelinde çalışmaktadır izin arayınız.  Detaylı bilgi almak için  beyaz eşya servis elemanlarının çamaşır makinesine  Yerinde ya da tamir servisine götürerek arızanın hangi sebepten ötürü kaynaklandığını öğreneceksiniz.

Ayrıca haftanın 7 günü Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Beyaz Eşya Servisi talepleriniz için bizi 444 2846 numaramız dan arayarak ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Çınar Mahallesi Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi

 buzdolabı beyaz eşya tamircisi

buzdolabı beyaz eşya tamircisi

Çınar Mahallesi Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Buzdolabı mutfaktaki en önemli  cihazların başında gelir. Buz dolaplarının herhangi bir arıza yaptığında ise adeta tüm dengeler bozulur.

Çünkü buzdolabının yokluğunu dolduracak bir şey yoktur. Özellikle de yaz aylarında buzdolabı yokluğunda yiyecekler hemen bozulacaktır. Buzdolabı, çamaşır ya da bulaşık makinesi gibi bir şey değildir. Sizlere dahi iyi hizmeti daha uygun fiyata arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

 

 

İstanbulda Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir. Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Ankara’da Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl, Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle

İzmirde Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kombi Arızası radyatör petek yıkama için bizi Arayabileceğiniz ilçeler: Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir tüm semtlerine haftanın 7 hizmet vermekteyiz.

Bursa’da Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek, Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler

Antalyada Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Kocaeli Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe,

Konyada Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Karatay, Meram, Selçuklu,

Eskişehir Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Odunpazarı, Tepebaşı

Adanada Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam

Mersinde Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Tarsus, Toroslar, Akdeniz, Yenişehir, Mezitli, Silifke

Aydın Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi Verdiğimiz Semtler; Aydın Kuşadası, Söke, Nazilli

Muğlada Buzdolabı Beyaz Eşya Tamircisi Servisi  Hizmeti Verdiğimiz Semtler; Muğla Marmaris, Fethiye, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz, Bodrum,
Balıkesir Ayvalı, Bölgelerinde Beyaz Eşya ve Klima Kombi ve Televizyon Ustalarımız Vardır.