Keçiören Lambert Kombi Servisi

Lambert Kombi Servisi  Keçiören

7/24 Arıza Kaydı Bırakabileceğiniz Telefon Numarası

0312 322 77 77

Keçiören Lambert Kombi Servisi

Keçiören Lambert Kombi Servisi

 Keçiören Lambert Kombi Ustası

Ankara’nın en eski kombi bakım firmalarından biri olarak size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Bizden servis aldıktan sonra Kombi Teknik Servis Tavsiye olarak yakın çevrenize bizi önereceğinizden eminiz. Arıza tespitini en kısa sürede yaptıktan sonra tamirat işlemi için onayınızı almaktayız.  Ankara Viessmann Kombi Servisi  olarak ta hizmet vermekteyiz.

Lambert Kombi Ustası Keçiören

Onay vermeniz durumunda kombi tamiri yapılıp size en kusursuz şekilde teslim edilmektedir. Yaptığımız işçilik ve yedek parça değişim hizmetlerinde 1 yıl garanti hizmetimiz bulunmaktadır. 1 yıl içinde aynı arıza ile karşılaşırsanız servis ücreti ödemeden usta çağırıp konu hakkında yardım isteyebilirsiniz. Bizde uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğumuzdan arıza tespit ve tamir süresini en kısa sürede yapmaktayız.

Lambert  Kombi Bakımı Yapan Yerler

Kombi arıza kodları her marka kombiye göre değişiklik gösterdiğinden aynı harf ve rakamlar markaya göre değişir. Bizim ustalarımız her markanın kombi arıza kodlarını bildiğinden arıza tespitini kısa sürede çözmektedir.  Kombideki arızayı bize tarif ettiğiniz zaman daha kısa sürede arıza tespiti yapmaktayız. Haftanın her günü ustalarımız size hizmet vermektedir.  Yenimahalle Airfel Kombi Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

Lambert  Kombi Bakımı Ücreti Keçiören

Aldığınız hizmetten memnun kalacağımıza eminiz. Herhangi bir memnuniyetsizlik olması durumunda bizimle mutlaka irtibata geçin. Teknik servis deyince bakım, arıza tespit, montaj, filtre değişimi gibi  hizmetlerimiz mevcuttur. Yeni aldığınız kombilerin kontrolü sağlandıktan sonra kullanmanız gerekmektedir. Yeni aldığınız kombilerde kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyarak nasıl kullanılacağını öğrenmeniz gerekmektedir. Kombi teknik servisi çağırıp günlerce beklemenize gerek yok.

Keçiörende  Lambert Kombi Ustası

Bizi aradığınız zaman ustamız istediğiniz adrese gün içinde gelerek teknik servis imkanı sunmaktayız. Petek temizleme işleminde kimyasal ile temizlik yapıldıktan sonra duru su ile iyice yıkanarak bırakılmaktadır. Kimyasal ile petek temizlemenin sağlık açısından hiç bir zararı yoktur. Petek temizleme yapıldıktan sonra petekler çok daha iyi çalışarak evinizi daha iyi ısıtacaktır. Aldığınız bu hizmetten memnun kalıp daha sonraki işlemlerde bizi tercih edip yakın çevrenize de bizi önereceğinizden eminiz. Bizleri dilediğini zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Biz her zaman size en iyi hizmeti vermek ve daha rahat yaşamanız için çalışmaktayız. Bizlere sormak istediğiniz tüm sorular için teknik servisimizi arayıp ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Keçiören Altus Kombi Servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

 

Ankara Geneli Keçiören Lambert Kombi Servisi konusunda Hizmet Verdiğimiz Ankarada ki semtlerden bazıları şunlar; 100. Yıl , Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Altındağ, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Ankara, Bağlum, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cevizlidere, Çankaya, Çayyolu, Ümitköy, Gölbaşı, Demetevler, Dikmen, Emek, Esertepe, Eryaman, Esat, Etimesgut, Etlik, Gaziosman,cankaya Tuzluçayır, Ufuktepe, Yenimahalle…

 

 

Bir önceki yazımız olan Mamak Sincan-Etimesgut Baxı Kombi Servisi  konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.