Eca Kombi Genleşme Tankı Arızası 444 28 46

Servis Çağır: 444 28 46

Eca Kombi Genleşme Tankı Tamir

Eca Kombi Genleşme Tankı Tamir

Eca Kombi Genleşme Tankı Tamir

Kombi genleşme tankı kombi içerisinde  bulunan suyun basıncını dengeleyen ve içerisinde su ile  hava bulunan kombinin  en önemli parçalarından biridir. Tankın içerisinde bulunan  hava bittiği zaman ya da azaldığında,kombi arızaya geçebilir. Kombi çalışsa yeterli oranda verimli ve  düzenli çalışmaz, arızanın hemen giderilmesi gerekir.

Eca Kombi genleşme tankı arızası basite alınacak ve göz ardı edilecek bir arıza değildir. Bu sebeple sizde genleşme tankı arızası durumu ile karşılaştığınızda mutlaka teknik konuda yetki belgesi olan bir servisten teknik destek almanızı öneriyoruz.

Genleşme tankı arızası nasıl anlaşılır ?

Eca kombi su basıncı  yükseliyor ise ya da kombi alt tarafından su akıtıyor ise arıza kaynağı genleşme tankı olabilir. Tank delik olduğu zamanda su basıncı yükselecektir.  Kombi bar seviyesi çok yükselip 3 bar emniyet basıncını geçtiği zaman kombi su akıtacaktır. Ayrıca kombi havası olmadığı için kombi arızaya geçebilir. Bu gibi durumla karşılaştığınızda genleşme tankı hava basma işlemi yapılır.

Eca kombi genleşme tankı tamir fiyatları ve arızası  hakkında detaylı bilgi için  servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Alanında deneyimli teknik ekip ve personeller ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bizleri arayarak teknik destek alabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.

Ayrıca bir önceki yazımız olan Eca Kombi Emniyet Ventili Değişim Tamir Servisi yazı içeriğimize göz atmanızı öneriyoruz.