Bornova Fellini Kombi Servisi

Fellini Kombi Servisi  Bornova

7/24 Arıza kaydı bırakacağınız telefon numaramız

0553 794 18 78

 Bornova Fellini Kombi Klima Teknik servisi

Bornova Fellini Kombi Servisleri

 

 Fellini Kombi Tamir Servisi Bornova

Kombiler ev ve iş yerlerimizde sürekli kullandığımız eşyalar arasında olduğundan arıza durumları oldukça canımızı sıkmaktadır. Hassas ve yüksek donanıma sahip kombiler sıradan kişi ve firmalara gitmeden zaman ve nakit kaybı yaşamadan uzman firmamız Fellini Kombi Tamir Servisi Bornova servisimizden aldığınız her hizmet kaliteden asla taviz vermez. Bu sektörde uzun yıllar var olmamızın en önemli nedeni işini çok seven koca bir ekiple çalışmamız ve siz değerli müşterilerimizi dolandırmadan makul fiyatlarla en iyi malzeme ve en iyi hizmet kalitesini sizlere sunan firmamız tüm hizmetler garantili olduğundan servis sonrası sıkıntı stres ve mağduriyet gibi kötü durumlarla karşılaşmazsınız. Fellini Kombi Tamir Servisi Bornova  servisi olarak sizlere en iyi hizmetleri sunmak için her geçen gün teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere en iyi hizmetleri vermek için gayretle çalışmaktayız. Ayrıca sizlere   Karşıyaka-Çiğli Vaillant Kombi Servisi  hizmetleri de sunmaktayız.

 

 Bornova Fellini Kombi ve Klima Tamircisi

Kombi bakımında neler mi yapılır? Cihazın öncelikle tozları temizlenir. Ardından kalorifer ve sıcak su filtreleri temizlenir. Fan sökülüp kimyasal ilaçla temizlenip yağlanması gerekir. Genleşme tankında ki gaz oranı ölçülüp eksikse gazı basılmalıdır. Çakmak ayarlarının yapılması ve Ntc termostatlar değerleri ölçülüp özelliğini yitirmiş NTC’ler değiştirilmelidir. Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli. Kombinin müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmesi işleminden sonra gönül rahatlığı ile kombileri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bornova Fellini Kombi ve Klima Tamircisi olarak İzmir merkez ve birçok semtlerine kombi klima ve tüm marka beyaz eşyaları özenle tamir bakım işlemlerini yapan kocaman bir ekibiz. ekibimizde çalışan tüm personellerin uzmanlık alanları farklı olduğundan geniş bir servis hizmeti sunuyoruz. en iyi ustayı tamirciyi nerede bulurum? Diye çok uzaklara gitmeyin Bornova Fellini Kombi ve Klima Tamircisi sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız. Ayrıca sizlere İzmir Maktek Kombi Servisi  hizmeti ile Gaziemir-Bayraklı Fellini Kombi Servisi  hizmetleri de sunuyoruz.

Bir önce ki yazımız olan Gaziemir-Bayraklı Protherm Kombi Servisi  makalemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İzmir de Kombi bakımı ve tamiri servisi hizmeti verdiğimiz semtler; Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Konak, Çankaya, Çiğli, Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent, Sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol