Ankara Batıkent Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası Batıkent Ankara

 

Halı temizliği en titiz olduğumuz konulardan biridir, çocuklarımız ve bizim sağlığımız için halıların temiz olması gereklidir çünkü pis olan halılar herhangi bir sağlık sorununa yol açabilir. Önce çocuklarımız olmak üzere kendi sağlığımızı da düşünmemiz gerekir ve sağlıkta temizlik sayesinde düzene girer. Biz de sizin mutlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamanız için elimizde geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Pis halılar sağlığımız dışında evinizin kötü kokmasına ve kötü bir görüntüye kavuşmasına sebep olur. Biz işimizde temizliğe ve titizliğe çok önem veriyoruz ve sizi memnun etmek için ne gerekirse yapıyoruz. Bir evin temiz olduğunu anlamak için ilk önce halılara bakılır halılarınızın her an temiz olması gereklidir. Eğer halılarınız temiz değil ise evin diğer tarafları ne kadar temiz olursa olsun o evin temiz olduğunu düşünmeyiz. Halı yıkama belirli yöntemler gerektiren bir şeydir ve bunda en önemli faktör doğru ürünler kullanmaktadır biz sizin iyiliğiniz için en iyi ürünler kullanıyoruz. Halılarınızın türüne göre malzemeler kullanılmaktadır. En iyi malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz.halı yıkama fotoğrafları ile ilgili görsel sonucu

Kötü ortamlarda halı yıkayıp kendi sağlığınızı ve etrafınızdaki kişilerin sağlığını hiçe saymamanız gerekir. Kötü bir yerde yıkanan halı emin olun ki tam anlamıyla yıkanmamıştır ve bu sizde kötü etkiler bırakacaktır. En fazla ne olabilir diye düşünmeyin temizlik çok önemli bir şeydir, hiçbir şeyi hafife almayın. İleride pişman olmak istemezsiniz. Evinizin her yerinde kirler ve mikroplar bulunmaktadır. Evde bir şeyler unutup ayakkabıyla eve girme alışkanlığı eminim ki hepimizde vardır fakat bu gerçekten yapılmaması gerek bir durum tüm gün dışarıda gezdiğimiz ayakkabılırımızla eve giriyoruz böyle okuyunca gerçekten kötü bir durum olduğunun farkına varmışsınızdır ama bunu hepimiz maalesef ki yapıyoruz ve buna benzer sağlığımız için yapmamamız gereken bir sürü şey var. Artık halı yıkama günümüzde en büyük ihtiyaçlardan biri olmuş durumda. Buna benzer durumlarda da araya biz giriyoruz en kaliteli malzemelerle sağlıklı ve hijyenik bir ortamda bulunmanızı sağlıyoruz. Halı yıkamak artık çok kolay olmuş durumda eski zamanlarda halı yıkamak bir işkence gibiydi şimdi sadece doğru malzeme kullanmamız önemseniyor. Halı yıkakarken kullandığımız malzemeler dışında su da çok önemlidir. Kullanılan malzemeler ne kadar kaliteli olursa olsun su temiz olmadığı sürece malzemeler bir işe yaramaz. Fakat firmamız hem en iyi malzemeler hem de en temiz sulardan kullanmaktadır. Halı yıkama esnasından sonra halılarınız çok çabuk kirlenmez fakat buna sizin de önem vermeniz gerekir. Bir şeye önem vermediğiniz zaman bu sizin için olumsuz şeylere yol açar. Her türlü halı kirlenir dışardan gelen tozlar vs yüzünden fakat her türlü leke çıkmayabilir bu firmamız yüzünden olan bir şey değildir. Halılarınızın rengi değişiklik gösterebilir bu sadece yıkanma sonucu ortaya çıkan bir şey değildir güneş ışınları halı renginizi değiştirebilir ve aşınmasına yol açabilir. Halı yıkamak konusunda size biraz bilgi vermek isteriz. Halı yıkamak gerçekten önemli bir unsurdur ve bu her yıl yapılması gereken bir şeydir çünkü eve gelen misafirler, halılara bir şeyler döken yaramaz çocuklar çekilmez olduğu gibi bu halılarınıza da baya zarar vermektedir. Eskimiş bir halı haliyle kötü bir görüntüye kavuşur fakat her yıl temizliğini yaptırırsanız halınızın ömrünü uzatmış olur ve fazla masraftan kaçınmış olursunuz. Bir de eğer evcil bir hayvan besliyorsanız onların tüyleri çekilmez oluyor dimi ? Bunun yanı sıra tüyler insan sağlığını da baya tehlikeye atar ve bu yüzden eğer evinizde evcil hayvan besliyorsanız halılarınız yılda en az iki kere yıkamanız gereklidir. Eğer yeni bir çocuğunuz varsa halıları hiç hafife almamanız gerekir çünkü çocuklar genelde halılarda vakit geçirmektedir ve halılarınıza önem vermezseniz çocuğunuza ciddi rahatsızlıklar verebilir. Hem kendi sağlığınız hem de etrafınızdakilerin sağlığı için masraftan kaçmamanız gerekir biz sizin için uğraşıyoruz.

halı yıkama ile ilgili görsel sonucu

Firmamızı tercih ederseniz halılarınızı evinizden alıyor iç dış yıkamasını yapıyor en hijyenik ortamlarda temizliyoruz. Otomatik makinalar ile güneş ışınlarından koruyarak kurutuyor, en kaliteli malzemeler ile temizliyoruz ve temizlerken halınıza herhangi bir şekilde zarar vermiyoruz ve halılarınızın cinsine göre özel yıkama işlemleri uyguluyoruz. Halının cinsine, lekeye ve rengine göre işlem yapılmaktadır. Şuana kadar firmamızı tercih edip pişman olan biri olmamıştır.Firmamız halılarınıza extra bir önem vermektedir. Halılarınız en hijyenik ortamlarda en iyi makinalar ile temizlenmektedirler. Halı yıkama firmaları olarak bizler sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Firmamızda halı temizliğine çok önem verilmektedir. Verdiğimiz emeğin karşılığını da siz değerli müşterilerimzden alıyor ve bununla gurur duyuyoruz. Halılarınızı kendiniz yıkarken halılarınıza zarar verebilirsiniz ve asla lekelerden tam anlamıyla kurtulamazsınız. Firmamıza 08.00, 22.00 saatleri arasında telefon yoluyla ulaşbilirsiniz.  Halılarınızın hiçbir yapısını bozmadan önem vererek temizledikten sonra servis aracımızla gelip evinize teslim ediyoruz.

halı yıkama ile ilgili görsel sonucu