Akdere Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Mamak 444 28 46

                                        Servis Çağır : 444 2 846

Akdere Kombi Bakım Servisleri Petek Temizleme Servisi

Kombi de fark edilemeyen olası arızaların önceden fark edilmesi ve kombi arızalarının zamanından önlem alınabilmesi açısından düzenli bakım yapılması büyük önem arz ediyor.
Kombide olası en ufak bir arıza büyük tehlikelere yol açabilir.Düzenli bakımlar ile arıza olmadan arızaya müdahale edilebilir.
Kombi Yıllık Periyodik kombi bakımında sizlere en düşük bütçeler ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Teknik servisler hayatımız olmazsa olmaz parçası haline gelmiştir. Ev ve iş yerimizdeki elektronik cihazların fazla olması sebebi ile arızalar ile karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır.
Ayrıca yetki belgesi olmayan servisler günden güne artmaktadır. Evinize çağırdığınız teknik servis personellerinin gün geçtikçe yenisi ortaya çıkmaktadır.
Kombilerde arıza çıkması durumunda uzman bir kimseye ihtiyaç vardır. Tuhaf sesler çıkaran ya da çalışmayan kombilerin hakkında deneyimi olmayan bir usta işlem yapma konusunda yetersiz kalır. Bu sebeple kombilerden iyi anlayan, uzman kalifiye teknik ekiplere muhakkak yaptırılması gerekir.

                       

UYGUN FİYAT           

SERVİS GARANTİSİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Kombi Klima Servisimiz Tehlikeli Gaz Yakıcı Cihazlar Teknik Servis belgesine sahip ustalardan oluşmaktadır.    Baymak, Ariston, ECA, Protherm, Vaillant, Maktek, Airfel, Arçelik, Vestel gibi markalar  Özel Kombi Bakım Tamir Hizmeti Vermekteyiz.

Akdere Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır?

Akdere Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır?

Akdere Petek Temizliği Önemi ve Nasıl Yapılır?

Petek Temizliği birçoğumuzun önemsemediği aslında önemi çok büyük olan cihazlar arasında yer alır.petek temizliği, suyun özellikleri ve oksijeni ve suyun kireç durumuna göre zamanla kapalı devre petek tesisatında çamurlaşma, kireç, tortu, balçık oluşur.

Bunların ısınma sisteminde meydana getirdiği olumsuz durumlar ısı ve su sirkülasyonunun olmamasına ve yapılamamasına sebep olur. Tekin ekip ve kadromuz ile son teknolojik makinelerimiz ile kalorifer tesisat temizliği yapmaktadırlar.kalorifer petek tesisatına zarar vermeyecek biçimde kaliteli kimyasallar ile ısınma garantisi vererek petek temizliği yapmaktayız.
Evlerin yeterli ısınmadığı zaman petek temizliği ve tesisatı temizliği yaptırmak yeterli çözüm olarak gözükmeyebilir.

Akdere Petek Temizliği teknik ekiplerimiz peteklerin neden ısınmadığı ve sorunun neyden kaynaklandığının da araştırılması gerekir.
Servisimiz siz müşterilerimizin güven ve memnuniyetini her zaman önem veren servisimiz, deneyimli usta ve ekip kadrosu ile çalışmaktadır.

Kombi bakımı ve petek temizleme yanı sıra 2019 Klima Bakım Fiyatları Ücreti 444 28 46  servis hizmeti de sunmaktayız.

Akdere Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır?

Akdere Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır?

Akdere Kombi Bakımının Önemi ve Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı ve Önemi yeni yeni önem kazanmaya başlamışken yaygın olarak birçoğumuzun hala önem vermediği ve geçiştirdiği konuların başında yer alır. Kombi çalıştığında peteklerde ısındığında hiç bir sorun ile karşı karşıya kalınmadan kombi bakımı yaptırmaya ihtiyaç duyulmayacaktır. Ancak yüksek doğal gaz faturaları ödeyerek ve gaz ayarını yüksek açıldığı halde peteklerden yeteri oranda ısı gelmediğinde bunu olağan bir durum gibi görülür. Ancak durum göründüğü gibi olmaz kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmadığınız takdirde hem yüksek doğal gaz faturası ödemek zorunda kalırsınız hemde petekler  de yeterli ısı alışverişi olmaz.

Ayrıca bu hizmetlerimizin yanı sıra Küçükçekmece Demirdöküm Servisi  hizmeti de sunmaktayız.

Akdere Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Servisi olarak aşağıda kombi bakımı ve petek temizleme ile alakalı yapılması gereken işlemler;

  • İlk olarak gelen usta ve ekip makinenin duracağı yeri ayarlamak için banyo ya da mutfağı kontrol eder ve petek temizleme cihazının duracağı yerin ayarlaması yapılır.
  • Daha çok banyo da gider olduğu için tercih de banyo olur.
  • Kombi ile hat birbirinden ayrılır.
  • Öncelikli olarak ilaçların daha iyi etki etmesi için petek ve tesisat içi ön temizleme yapılır.
  • Kimyasal ilaç petek ve tesisatların içerisine  verilir ve içerideki kireç, tortu, pas ve çamurlaşma yıkanır.
  • Tüm peteklerin vanası kapatılarak sadece bir  petek açık bırakılır.
  • Tüm petekler bu şekilde temizlenir.

 Akdere Petek Temizleme Fiyatları

 Akdere Petek Temizleme Fiyatları

Akdere Petek Temizleme Fiyatları

Akdere Petek Temizleme servisimiz uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmet vermektedir. Fiyatlarımız diğer servislere oranla uygun fiyata yapılmaktadır.

En hesaplı petek temizleme firması, en ucuz kombi bakımı petek temizleme yeri, en ucuz petek temizleme fiyatları, petek temizleme ücretleri, petek temizleme yapan yerler hakkında detaylı bilgi için bizleri 444 2 846 numarasından arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Abidinpaşa Petek Temizleme Kombi Bakımı Servisi Mamak 444 28 46 sayfasına göz atabilirsiniz.

Ankara’da Kombi Bakım Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Akyurt, Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle , 100. Yıl
Abidinpaşa, Akdere, Aktepe, Aydınlıkevler, Ayrancı, Ayvalı, Bağlum, Bahçelievler, Balgat
Batıkent, Birlik Mahallesi, Kırkkonaklar, Cebeci, Cevizlidere, Çayyolu, Demetevler, Dikmen, Emek, Eryaman, Esat, Etlik, Gaziosmanpaşa, Güneşevler, Hasköy, Hüseyingazi, İncirli, Karapürçek, Kırkkonaklar
Natoyolu, Ostim, Öveçler, Sanatoryum, Sokullu, Tuzluçayır, Ufuktepe, Ümitköy, Yenimahalle